Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Digi TV

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
terry

6944.0 points

PříspěvekZaslal: út září 06, 2016 2:35 pm    Předmět: Digi TV Citovat

Kluci, zkoumal jsem v posledních dnech nabídku té slavné Digi TV. Protože podobně jako O2 nabízejí službu Digi2Go, kdy je možné sledovat přenosy bez set-top boxu, pouze na mobilních zařízeních (a v prohlížeči). Pokud se Digi2Go objedná do 15. září, vyjde to s dvouletým závazkem na 448 korun měsíčně.

V případě, že bychom si to vzali ve čtyřech, bylo by to 112 korun měsíčně. Tak zvažuju, zda do toho s někým nejít. Přeci jen ten luxus sledovat to v mobilu a hlavně bez nutnosti nějakého hledání nespolehlivých streamů je příjemný. Další otázka je, jak to bude s právy příští rok, ale jelikož jdou teď Digi a O2 tvrdě proti sobě, počítám, že si to pohlídají.

Prozatím se mi nepodařilo zjistit, jak to celé funguje v reálu. Třeba O2 mělo zpočátku s přenosem na netu problémy, ale pokud by to běželo, jako to teď má O2, nebál bych se toho.

Kdyby o tom někdo uvažoval, dejte vědět. Nebo měli nějaké lepší nabídky, jak letos pohodlně sledovat Premier League, dejte vědět Wink

http://cz.digi.tv/startuje-internetova-televize-digi2go/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: út září 06, 2016 7:54 pm    Předmět: Citovat

Já k Digi asi přestoupím.

Co vím, tak práva mají na tři roky, takže dvouletého závazku bych se nebál.

Budu tedy přemýšlet, jestli do toho nejít s tebou. Ale chce to víc info ohledně těch zařízení, apod. Paní mi ale říkala cosi o tom, že musíš mít výrobek Applu nebo OS Android, jakmile máš Windows, máš smůlu.
terry

6944.0 points

PříspěvekZaslal: st září 07, 2016 6:35 am    Předmět: Citovat

Přehrávání má jít i ve webovém rozhraní v prohlížeči na počítači, takže tam by neměl být problém, pokud nemáš Android nebo iOS.

Nicméně pokud zvažuješ přechod, můžeš to rovnou vzít i s jejich set-top boxem pro televizi. K tomu pak dávají možnost sledovat programy až na třech dalších mobilních zařízeních, a stojí to 517 korun. I tam by se klidně dal vymyslet nějaký model, že by ostatní přispívali Wink
Miguel19

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt září 08, 2016 10:55 am    Předmět: Citovat

Pokud by v tom nebyl zádrhel, vážně bych o tom uvažoval Smile
terry

6944.0 points

PříspěvekZaslal: čt září 08, 2016 11:46 am    Předmět: Citovat

Čas je každopádně do 15. září.
milan.cech

8664.0 points

PříspěvekZaslal: pá září 09, 2016 7:55 am    Předmět: Citovat

Zdravím pánové, long time no see!

Digi a konkrétně tu internetovou verzi mám. A ač nemám zrovna superraketovou rychlost připojení, na webovém prohlížeči to jede i v HD parádně. V rámci akce byste měli dostat i jeden STB do pronájmu zdarma, jinak se tam platí několik desítek korun měsíčně. Jen se obávám, že těmi čtyřmi zařízeními Digi skutečně myslí jen čtyři zařízení. V nastavení si totiž přidáváte nebo odebíráte zařízení a vidíte, kolik a jaká momentálně používáte a kolik ještě můžete spárovat. Takže pro takových pět lidí je nemožné sledovat na jednu smlouvu.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: pá září 09, 2016 2:08 pm    Předmět: Citovat

Mno, já do toho asi půjdu, ale času moc není. Navíc jedu v neděli na pár dní mimo bydliště.

Tak já už mám Digi TV objednanou. Ta zařízení se dají 2x do měsíce prý měnit.

Skutečně půjde o 3 zařízení, v mém případě o 1 STB a 3 další zařízení. OS prý je problém pouze v případě Windows na mobilech, jinak prý no problem. A neřeší to jen zařízení, ale prohlížeče, takže když by to jelo ve 2 prohlížečích na 1 zařízení, jsou to jako 2 zařízení.

Pokud by někdo měl zájem, jsem nakloněn spolupráci. Wink
terry

6944.0 points

PříspěvekZaslal: so září 10, 2016 3:50 pm    Předmět: Citovat

Tomu rozumím. Akorát jsem myslel, že by se stačilo na jednom zařízení odhlásit a na druhém přihlásit, takhle to má třeba O2. Když se to ale ovládá někde „centrálně“, tak je to ve více lidech složitější, protože mně by se to líbilo na počítači i mobilu (přepínat).

Každopádně jestli máš Davide volné místo, určitě bych to rád vyzkoušel.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: ne září 11, 2016 5:33 am    Předmět: Citovat

OK, není problém, dojde mi to až 15.009. po návratu z dovolené. Další lidé se mohou ozvat do té doby, pak bychom se domluvily na ceně. Pokud bychom byli jen 2, potom bychom měli 2 zařízení na osobu. Což je možná ideál.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: pá září 16, 2016 9:14 am    Předmět: Citovat

Terry, SZ (PM). Jukni.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Diskuze Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: