Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Tottenham - Chelsea
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2017 11:46 am    Předmět: Citovat

Zajímavá byla také ta dlouhá výměna názorů mezi Pedrem a Costou, který Pedra zjebal za to, že nenabíhal do volného prostoru tak, jak to trénovali.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
terry

6944.0 points

PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2017 9:31 pm    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Zajímavá byla také ta dlouhá výměna názorů mezi Pedrem a Costou, který Pedra zjebal za to, že nenabíhal do volného prostoru tak, jak to trénovali.

Diego Costa: "Nothing happened [between me and Pedro]. We have a great understanding with each other.“ [IBT]

Diego Costa: "When you have a trusted relationship and intimacy with a team-mate, it is normal for these things to happen.“ [IBT]

Diego Costa: "It was just a moment during the game and that's it. It was nothing. Pedro is my brother and we love each other.“ [IBT]

Diego Costa: "I told Pedro: 'You have to get in there, why didn't you go?' He said 'I went' and I said he didn't. That's it.“ [IBT]
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2017 10:38 am    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Uvidíme, co Conte. Myslím, že nějaké úpravy systému uvidíme, ale spíše rozvinutí toho co máme.

S tym sa da samozrejme suhlasit, tazko menit od zakladov system, ktory nas dostal z uplnych sraciek na poziciu top favorita ligy...

Ale ta prehra proste rozviaze Contemu dufam konecne ruky, on musel vidiet, ze nas podstatnu cast zapasov prehravalo City aj Slepice pred tymto zapasom a vytrhli sme to vdaka efektivite...Ale stale sme hrali to iste, lebo sa vyhravalo, akurat sa striedali Pedro s Willianom a Cesc s Maticom...Musime najst hlavne cestu ako sa vysporiadat s vysokym pressingom supera, Kante a Matic na to v strede proste sami nestacia, potom nedokazeme zapojit poriadne wing backov ani podhrotov. Kante vo vsetkych troch zapasoch kde na nas super vybehol podal podpriemerne vykony...3-5-2 s Fabregasom moze byt rozhodne riesenim a ked uz nic ine, aspon si trener supera bude lamat hlavu, ci mu tam budu pobehovat 2ja agilni podhroti alebo sa budeme snazit kontrolovat hru s Fabregasom v strede...

Podstatne je, ze potrebujeme plan B a vdaka nemu bude potom efektivnejsi aj plan A...
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2017 11:07 am    Předmět: ... Citovat

Koukám, že to tady žije i několik dní po utkání.

Je neuvěřitelné jak fotbalový svět pádí kupředu. Po utkání s Arsenalem jsme byli ti, co měli pořádně orosené čelo, jestli vůbec tu LM pro příští rok uhrajeme ... nyní si lámeme hlavu jak to udělat, abychom vyhráli všechny zápasy a dominovali všechny kluby v Anglii.

Když jsem nedávno někde viděl srovnání The Invincibles a současné Chelsea, tak jsem prostě musel kroutit hlavou. Koho by napadlo, že Cahill, Luiz (! ten kterého bylo tak výhodné prodat a tak nevýhodné koupit zpět), Moses, Alonso (kdo ho v létě znal?), Pedro a Willian (možná hráč sezóny, ale jaké sezóny) budou považováni za elitu Premier League.

Ruku na srdce, náš kádr není nejlepší v Premier League a pokud se podívám i mimo základní jedenáctku, tak bych měl velké obavy.

1. Prakticky nemáme dalšího hrotového útočníka, který by byl připravený hrát - kolik týmů v první šestce PL to tak má?

2. Při zranění jediného křídelního/ofenzivního záložníka pak nemáme na lavičce jednu jedinou alternativu! To je prostě šílené a to už mám chuť se ptát který jiný klub v celé Anglii to takhle má, což už samo o sobě není moc fajn.

3. Obrana, která vyhrává tituly je na lavičce jištěna Zoumou, který za Ačko nehrál prakticky rok a je tam Ivanovič, který hraje na křídle.

Tohle jsou slabiny, které se musí vyřešit a uhrát i s nimi titul by podle mého bylo něco neskutečného (a on Conte zatím vypadá, že ho fakt chce udělat). Můžeme podobné věci vysledovat i u jiných velkých klubů, ale asi těžko ve chvíli, kdy jsou "všichni k dispozici".

Tady zaznělo, že byly pasáže, kdy nás Spurs nebo Citizens přehrávali ... Za 14 zápasů dáme dohromady třeba jen 140 minut dominance jiných klubů? A to ještě: toho pro některé nejsilnějšího v PL a toho, který loni bojoval o titul a letos měl být ještě silnější.

Mě těší jak vysoko jsme i s těmi nedostatky které máme, jak vysoko jsme se dostali i po pár měsících tvrdé práce - kolik manažerů světové úrovně mělo takový vstup do práce v Premier League? Klopp či Guardiola mohou potvrdit, že to prdel není.

Když vidím, kam nás Conte dostal v současné situaci, tak si říkám, jak by to bylo super, kdybychom tady měli toho uprchlíka Cuadrada na kraji, borce jako je Sanchez nebo James R. Jedno kvalitní jméno do obrané trojice navíc atd. atd. Ale to jsou kdyby, máme co máme a já jen pobaveně sleduju, jak se celý internet raduje z toho, že nás konečně někdo porazil - je to běh na dlouhou trať a pokud Conte i přesto dokáže v první sezóně urvat titul, tak pro mě překoná všechny manažerské výkony, které jsem v CFC zažil.

Omlouvám se, mně prostě Chelsea stále (a v tom jsem podle toho, co čtu v médiích, asi exot) tým ze střední váhové kategorie, který se tvrdou prací dostal mezi těžké váhy a vede si tam zatím nejlépe a někdo pak aplauduje, že přijde zaváhání a těžká váha rozbije tu střední ...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

Přejdi na: