Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Manchester City
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Premier League
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2016 8:57 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Navíc sranda, že se netrefil při našich vysokých výhrách (United, Burnley nebo dnes).

Je Silvestr, takže alkohol pracuje Very Happy Alešiii, vždyť on dneska dával gól Very Happy
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2016 9:21 pm    Předmět: Citovat

FairCop napsal:
Je Silvestr, takže alkohol pracuje Very Happy Alešiii, vždyť on dneska dával gól Very Happy

No jo, mašina. Takže famózních 12 jednogólových špílů.

Spíš jsem u toho ale vůbec nepřemýšlel.. Laughing Kontroloval jsem to na Transfermarkt a tam vlastně mají podrobné statistiky až během hodin, nikoliv hned. A dneska stejně vysoká výhra nebyla, jen hodně branek.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne leden 01, 2017 8:55 am    Předmět: Citovat

S tím KDB je to zase zbytečný hate. Nemusíš nutně rozhodnout těžký špíl hattrickem, abys byl top hráč. To momentálně umí jen dva borci na světě. Co bysme za KDB dali. Ta kritika je stejně ujetá jako u Hazarda. Pokud ho (Hazarda) člověk bude porovnávat s Messim a Ronaldem, jasně že neobstojí. Ale jinak je to furt nejlepší hráč v PL, byť hraje stále pod své možnosti, kterému se rovná tak maximálně Costa v životní formě.

Každopádně jsem rád, že City ztratili. Tak nějak tuším, že se nám to v budoucnu bude víc hodit. I když jestli tu sérku hodláme natahovat až někam do března, tak je to asi jedno Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: ne leden 01, 2017 8:59 am    Předmět: Citovat

FairCop napsal:
steiner napsal:
KDB dneska opět zklamal. Opět velký zápas a opět hovno výkon. Asi si ty pořádné schovává na LM.

Cože? Vždycky jsi psal, že nedává ve velkých zápasech góly, což se moc nedalo popřít - určitě to není druhý Drogba v tomto ohledu Wink Ale že by podával špatné výkony? Proti Arsenalu byl určitě jedním z nejlepších (neli rovnou tím nejlepším), proti nám sice nedal prázdnou branku (ale jen proto, že nás má stále rád), ale říkat, že hrál hovno bych si nedovolil.

Dneska jsem koukal po očku, ale nikdo ze Citizens mě nějak neuchvátil.

Tak on i včera hru režíroval a hodně se snažil. Ale výsledek opět nikde. Někdy je lepší hrát prd a prosadit se.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: ne leden 01, 2017 9:00 am    Předmět: Citovat

bluescfc napsal:
0 - Sergio Aguero didn't have a single touch of the ball in the Liverpool box in his 90 minute appearance today. Stifled.

To je vážně těžká bída.. čekal jsem, že tam Aguero po té stopce naběhne nabuzený a on se nakonec do zápasu vůbec nedostal Very Happy

Včera byl slabý. BTW, hovoří se o tom, že má jít v létě pryč. Oni chtějí útočníka Dortmundu jako náhradu.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: ne leden 01, 2017 9:13 am    Předmět: Citovat

MC jsou společně s Leicesterem největším průserem této sezóny. Zatím.

A PG přizná, že se zaměřují na TOP 4 a ne na titul. Jak to tak vypadá, že LFC včera vyřadil z boje o titul dalšího kandidáta. Takže LFC a CFC.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne leden 01, 2017 9:40 am    Předmět: Citovat

Uvidíme, jestli s nimi nějak zahýbe odjezd Maného na AFC. Ale asi spíš ne. Klopp tam odvádí luxusní práci. Nicméně ta naše vítězná série musí všechny konkurenty ukrutně deptat.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 02, 2017 3:53 pm    Předmět: ... Citovat

Po tom vstupu do sezóny jsem to nečekal, ale ono už to skoro vypadá, že United budou se Citizens skutečně bojovat o pozici v lize a možná o vstupenku do Ligy Mistrů ... Ten Fernandinho je regulérně kus idiota - 6 zápasů a 3 červené karty to není vůbec zlá statistika ani na rozhodčího.

Citizens bude "chybět" čtyři zápasy: pohár + Everton, Spurs a West Ham. Což asi není ideální období pro absenci hráče, který patřil k oporám (a to ještě nevím kolik bodů je bude to vyloučení stát dneska) + pochopitelně konec sezóny pro Gundogana.

Jestli jsem říkal, že Guardiola šel cestou nejmenšího odporu, tak teď to beru zpátky, protože pod ním ten tým zatím vůbec nevypadá tak, že by měl sbírat trofeje, natož dominovat.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 02, 2017 6:14 pm    Předmět: Citovat

Tak za spoustu věcí si může on sám. A Fernandinho, no comment. Spíš je zajímavé, že to i bez něj zvládli.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2017 7:19 pm    Předmět: ... Citovat

Tak jsem si pro sebe dával tip, kolik hráčů z širšího kádru dostane dnes pod Guardiolou šanci. Nebudu lhát, nevyšlo mi to ani náhodou Very Happy

Citizens nemají snad ani na lavičce jediného hráče z akademie. Tohle jsem od Pepka nečekal ...
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2017 7:22 pm    Předmět: Citovat

Haha.
bluescfc

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2017 2:38 pm    Předmět: Citovat

Claudio Bravo has now conceded 11 goals from the last 18 shots on target he's faced in the Premier League.

Tak teď už 12 goals from the last 19 shots Very Happy v podstatě stačí trefit bránu..

a Otamendi se Stonesem je naprosto tragická stoperská dvojice, mám z nich radost..
We are the Chelsea,
And we are the best,
So fuck all the rest.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2017 2:46 pm    Předmět: Citovat

bluescfc napsal:
Claudio Bravo has now conceded 11 goals from the last 18 shots on target he's faced in the Premier League.

Tak teď už 12 goals from the last 19 shots Very Happy v podstatě stačí trefit bránu..

a Otamendi se Stonesem je naprosto tragická stoperská dvojice, mám z nich radost..

Tak nemám obavy o to, že v létě City prostě zase hodně nakoupí a budou doufat ve zlepšení, ale Guardiola letos pro mě osobně ohromné zklamání a bude mít co dělat, aby hráli příští rok Ligu Mistrů.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2017 3:14 pm    Předmět: ... Citovat

Aktuální tabulka by mohla platit i na konci sezóny Very Happy

Zajímalo by mě, jestli Guardiola myslí víc na první místo, boj o Ligu Mistrů nebo na snahu udělat aspoň pátý flek.

Každopádně za týden snad porazí Slepice, protože ty představují hrobu, Guardioluv tým rozhodně ne.
bluescfc

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2017 3:25 pm    Předmět: Citovat

Oukej, mám dost Very Happy Bravo, Otamendi, Stones je pro soupeře opravdu snová trojice.
We are the Chelsea,
And we are the best,
So fuck all the rest.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Premier League Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52  Další
Strana 48 z 52

Přejdi na: