Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Diskuze k potenciálním posilám
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 39, 40, 41  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2016 10:30 am    Předmět: Citovat

Tak Jamese se rotace týká v Realu. Proč by u nás neměla? A jak na ni reaguje, to vidíme, uvažuje o změně a vyřizuje si víza.

Prostě u nás bude muset hrát prim, jinak si říkáme o průser.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2016 10:47 am    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Tak Jamese se rotace týká v Realu. Proč by u nás neměla? A jak na ni reaguje, to vidíme, uvažuje o změně a vyřizuje si víza.

Prostě u nás bude muset hrát prim, jinak si říkáme o průser.

Jamese se týká rotace? :O

Jeho se tak maximálně týká to, že je náhradník a nikoliv člen základní sestavy - tak pak tomu můžeme říkat rotace, že prostě chodí hrát poslední minuty zápasů.

Já rotaci vidím v tom, když se "rotuje" se základní sestavou a nikoliv, když někoho pošlu v 82. minutě do zápasu.

Neodchází kvůli rotaci, ale protože nehraje - a ano, to je to co jsem říkal, pokud uděláme nejdražší přestup v našich dějinách, tak bychom asi neměli kupovat hráče na lavičku.
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2016 5:29 pm    Předmět: Citovat

FairCop napsal:
...

Ja si fakt nemyslim, ze kupime Jamesa a 80% zapasov odohrame v zlozeni Hazard-Costa-James ako si to zjavne predstavujes ty, lebo James by bola najdrahsia posila nasej historie...Nasa hra je zalozena na vyvazenosti, na jednej strane Willian a Pedro robia velmi poctivu ciernu robotu a vdaka tomu moze Hazard ostavat vyssie a robit ofenzivnu nadstavbu...Velmi lahko sa moze stat, ze budeme mat dvoch hviezdnych podhrotov a hra sa nam zosype, lebo stratime kompaktnost...Conte si je podla mna velmi dobre vedomy, ze bez utocnika s typologiou Williana a Pedra sa neda odohrat mozno polka zapasov v sezone, ak nasa hra ma byt zalozena na discipline a vysokej intenzite a myslim si, ze Conte iny pristup k hre ani nepozna...

Viem si predstavit, ze ak James typologiu Williana a Pedra nezvladne priniest, tak sa stane obetou dost castej rotacie...
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2016 6:00 pm    Předmět: Citovat

Freddie napsal:
FairCop napsal:
...

Ja si fakt nemyslim, ze kupime Jamesa a 80% zapasov odohrame v zlozeni Hazard-Costa-James ako si to zjavne predstavujes ty, lebo James by bola najdrahsia posila nasej historie...Nasa hra je zalozena na vyvazenosti, na jednej strane Willian a Pedro robia velmi poctivu ciernu robotu a vdaka tomu moze Hazard ostavat vyssie a robit ofenzivnu nadstavbu...Velmi lahko sa moze stat, ze budeme mat dvoch hviezdnych podhrotov a hra sa nam zosype, lebo stratime kompaktnost...Conte si je podla mna velmi dobre vedomy, ze bez utocnika s typologiou Williana a Pedra sa neda odohrat mozno polka zapasov v sezone, ak nasa hra ma byt zalozena na discipline a vysokej intenzite a myslim si, ze Conte iny pristup k hre ani nepozna...

Viem si predstavit, ze ak James typologiu Williana a Pedra nezvladne priniest, tak sa stane obetou dost castej rotacie...

Já nevím, kde by James v sestavě nastupoval, ale pokud by ve výsledku nebyl schopen si vybojovat místo v základní sestavě, tak je to provar, protože za něj Real nechce Ł16 mega.

Rotuje se (a já bych to spíš nazval snahou najít ideální řešení) prakticky jediný post letos a to proto, že tam Pedro ani Willian nejsou dominantní. Jinak v týmu nenajdeš hráče (snad jen někdo napíše Matič), který by byl rotován.

Rotace v našlapaném programu je logická a nakonec ti stejně toho dominantního hráče udrží v zápřahu přes těch 80% všech zápasů.

Rotace v programu, který máme my letos je známka nepřesvědčivých výkonů.

A já jen říkám, že bych byl rád, kdyby jeho výkony byly přesvědčivé, protože by byl nejdražším nákupem v našich dějinách. Je to ode mě vůči němu nefér? To bych mohl říkat, že Torres byl super hráč do rotace, protože se hodil jen na některé zápasy (nevím teď honem jaké Very Happy ) a jindy přece mohl hrát někdo jiný.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2016 6:33 pm    Předmět: Citovat

Freddie napsal:

Tohle jednoduše není pravda.

V první řadě je ten systém symetrický a samotný Pedro má naprosto minimální vliv na defenzivní činnost levé strany. Sice brání více než Hazard, ale o to méně se do defenzivních situací dostává takový Moses. Kdežto na levé straně tohle padá na Alonsa, který je trochu více odkrytý. Nicméně na obou stranách defenzivní úkoly plní až čtyři hráči a detaily jsou závislé soupeř od soupeře, nikoliv dle našich ofenzivních hráčů.

Pokud někdo levé straně pomáhá, tak je to Costa. Ten se s Hazardem často prohazuje.

Těžko si taky představit, že by Pedro tolik ožil, kdyby mu zůstaly všechny defenzivní úkoly z loňska a musel se zapojovat do útoků z defenzivní třetiny.

Zadruhé James není žádné defenzivní jelito. Jeho dlouhodobé defenzivní statistiky jsou na úrovni Pedra v našem dresu. Ono číst to Pedro, že je dávána za příklad jeho defenzivní práce, tak se u toho jistě dobře pobaví. Nepamatuju, že by měl před příchodem k nám někdy dlouhodobou roli, při které by se pravidelně podíval na defenzivní polovinu.

Všeho všudy, když si zvládá plnit defenzivní úkoly Pedro, tak nevidím jediný důvod, proč by to nezvládl i James.. Jihoameričani nikdy nebyli líní na krok.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
terry

6944.0 points

PříspěvekZaslal: po prosinec 26, 2016 12:35 pm    Předmět: Citovat

James Rodriguez podle Mendese v lednu Madrid neopustí.

A začínají se vířit spekulace o tom, že Real Madrid v létě koupí Courtoise. A proto se ptáme Atlétiku na Oblaka. Ale tomu zatím nevěřím, nepřišlo to z žádného dobrého zdroje.
terry

6944.0 points

PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2016 5:17 pm    Předmět: Citovat

Za Oscara jsme podle generálního ředitele Šanghaje dostali 60 milionů eur, nikoliv liber. To je 51 milionů eur. Dobré potvrzení pro následující nákupy.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: so leden 07, 2017 1:35 pm    Předmět: Citovat

Ty jo, vůbec netuším, proč jsem si neuvědomil, že je James levák. To bych neváhal ani chviličku. Bohužel Real má ten program tak našlapaný, že už dostává prostor. Proti Seville v týdnu muž zápasu, dneska šel až za rozhodnutého stavu, ale co stihl ukázat, jsou naprosto dokonale kopnuté přímé volné kopy. Kopal tři a dvakrát z toho byla hlavička zcela odkrytého hráče. A jen kousek od šibenice, co jeden střílel zpoza vápna.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: so leden 07, 2017 1:48 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Ty jo, vůbec netuším, proč jsem si neuvědomil, že je James levák. To bych neváhal ani chviličku. Bohužel Real má ten program tak našlapaný, že už dostává prostor. Proti Seville v týdnu muž zápasu, dneska šel až za rozhodnutého stavu, ale co stihl ukázat, jsou naprosto dokonale kopnuté přímé volné kopy. Kopal tři a dvakrát z toho byla hlavička zcela odkrytého hráče. A jen kousek od šibenice, co jeden střílel zpoza vápna.

Podle mého je ale nemožné, aby v létě nepřestoupil ... jen ta cenovka nebude pro každého.
terry

6944.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 11, 2017 6:10 pm    Předmět: Citovat

Bakayoko jako nový a značně vylepšený Mikel? Poté, co jsem si to přečetl, bych byl nesmírně zvědavý, co by s ním Conte dokázal.

http://www.footballwhispers.com/blog/tiemoue-bakayoko-monacos-most-wanted
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 11, 2017 7:12 pm    Předmět: Citovat

terry napsal:
Bakayoko jako nový a značně vylepšený Mikel? Poté, co jsem si to přečetl, bych byl nesmírně zvědavý, co by s ním Conte dokázal.

http://www.footballwhispers.com/blog/tiemoue-bakayoko-monacos-most-wanted

Já ho teda v akci zatím neviděl, mluví se o něm hodně a zájem prý taky velký. Hlavně aby kdokoliv nebyl nový Mikel. To je zásadní. Myslím mentalitou na hřišti a nemoderní charakteristikou hry.
terry

6944.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 11, 2017 7:16 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Já ho teda v akci zatím neviděl, mluví se o něm hodně a zájem prý taky velký. Hlavně aby kdokoliv nebyl nový Mikel. To je zásadní. Myslím mentalitou na hřišti a nemoderní charakteristikou hry.

Napsal jsem to špatně. Tím novým Mikelem jsem pochopitelně myslel hlavně jeho nahrazení na soupisce mužem na podobné pozice Wink Jinak jsem ho taky osobně neviděl, ale na druhou stranu máme Chalobaha a pokud bychom ještě půlrok vydrželi v současném složení, mohl by dostat ještě celkem dost příležitostí. A pak by v létě třeba nějaký Bakayoko ani Nainggolan být nemuseli.
Miguel19

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2017 10:13 pm    Předmět: Citovat

Jinak někde v bulváru psali, že jednou z možných posil je N'Zonzi. Uvidíme, jestli Conte půjde zase po nějakým středákovi, nicméně právě N'Zonzi by němusel být špatný. Dneska proti Realu docela kraloval..

100% aerial duels won
74 pass completed
7 aerial duels won
5 tackles won
2 interceptions
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2017 10:24 pm    Předmět: Citovat

Miguel19 napsal:
Jinak někde v bulváru psali, že jednou z možných posil je N'Zonzi. Uvidíme, jestli Conte půjde zase po nějakým středákovi, nicméně právě N'Zonzi by němusel být špatný. Dneska proti Realu docela kraloval..

100% aerial duels won
74 pass completed
7 aerial duels won
5 tackles won
2 interceptions

Tak takové statistiky mi přijdou zrovna dost nepodstatné Very Happy Že téměř dvoumetrový hráč vyhrává hlavičky proti Modričovi nebo Kroosovi ve středu pole mi nepřijde celkem podstatné. To vyhrává Fellaini taky.

Spíš by si zasloužilo zmínit, že má nejvíce přihrávek na hřišti dneska (78/90) proti Realu, což mi přijde zajímavější vzhledem k tomu zmíněnému.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 16, 2017 10:56 pm    Předmět: ... Citovat

http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zone/2017/01/16/31617852/let-costa-go-to-china-belotti-the-perfect-striker-for-contes

Kdyby někoho zajímal Belotti.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 39, 40, 41  Další
Strana 22 z 41

Přejdi na: