Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Chelsea – Hull City
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2017 10:37 pm    Předmět: Citovat

Snad se to nepotvrdí. Vůbec se mi ale nelíbí, jak Mirror spekuluje o zranění hráče, když ani necitují žádný zdroj. Ale ani na moment se mi nechce věřit, že by si někdo chtěl honit návštěvnost na podobné zprávě..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miguel19

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2017 10:49 pm    Předmět: Citovat

The Club can confirm that Ryan Mason sustained a skull fracture in our fixture at Chelsea this afternoon.

He was taken to St Mary’s Hospital where he has undergone surgery.

Ryan is in a stable condition and is expected to remain in hospital for the next few days
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
terry

6944.0 points

PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2017 10:49 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Snad se to nepotvrdí. Vůbec se mi ale nelíbí, jak Mirror spekuluje o zranění hráče, když ani necitují žádný zdroj. Ale ani na moment se mi nechce věřit, že by si někdo chtěl honit návštěvnost na podobné zprávě..

Je to smutný. Mirror napíše takovouhle bombastickou zprávu a já nemít Twitter, kde se na to okamžitě reaguje, tak vypnu internet a jdu spát s tím, že je to s Masonem opravdu hodně špatné. BBC se ale hned Hullu ptala a klub ty zprávy z Mirroru potvrdit nemohl. Navíc vzápětí vydali Tiger oficiální prohlášení, že Mason skutečně utrpěl frakturu lebky, ale už je naštěstí ve stabilním stavu.

Co je ovšem další problém, je fakt, že Gary Cahill se o poločase taky rozhodně necítil úplně v pohodě. Podle Conteho se Cahill rozhodl, že bude pokračovat, ale snad to vyhodnotil správně. Ty nové regule Premier League na tohle myslí a hlavní slovo má mít při otřesech mozku doktor.
InfernaL

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2017 10:59 pm    Předmět: Citovat

Věřím tomu, že Chelsea si platí dost dobré doktory na to, aby poznali, zda byl Cahill schopen pokračovat a zda to pro něj bylo bezpečné.

V prvním poločase mi chvílemi přišel lehce dezorientovaný, ale v tom druhém už na pohodu. A při gólu ukázal orientaci skvělou Smile

Jinak zpráva Mirroru je vrchol novinářského amatérismu až diletantismu. Fakt (fraktura lebky) obohatili o smyšlené krvácení do mozku a přidali k tomu boj o život. Hodně smutné, ale asi je to jak psal Aleš - za každou cenu senzaci.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Miguel19

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2017 11:19 pm    Předmět: Citovat

No nevim. V tom momentu to podle mě nechávají hodně na těch hráčích. Si pamatuji, jak ještě za Carneiro dostal Thibo do hlavy, dokonce mu tekla krev z ucha a oni ho nechali pokračovat. Až po chvíli se sám nechal vystřídat..
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: so únor 04, 2017 4:43 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Buďme ale rádi, že máme zápas s Hullem vítězně za sebou. Sice předposlední tým, ale dle mě budou hrát ještě důležitou roli. Dnes vypadali pod novým trenérem organizovaně, nedokázali jsme je jednoduše překonávat a ve druhém poločase i obstojně kombinovali. Žádná hitparáda, ale bodík by občas urvat mohli.

I když koukám, a ty pro nás zajímavé zápasy následují již v dalších kolech. Za sebou United, Liverpool a Arsenal.

Tohle vypadá čím dál lépe. V poháru United výhra 2:1, v lize 0:0 a teď vedou nad Liverpoolem už 2:0. Příští kolo jedou na Arsenal.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Přejdi na: