Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Chelsea - Arsenal
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2017 9:56 am    Předmět: Citovat

BTW, TC byl včera famózní. Jsem si ty jeho lety vápnem vychutnával...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2017 10:50 am    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Bez komentáře. Hazard je a byl odpočatý s stejně hrál tužku...aby to nebylo jako s Oscarem. U něj se čekalo na odpočinek a když si odpočal, bylo to ještě horší.

A že Willian nemá žádný valný přínos a tak brání....tak asi proto ho v MOTD pravidelně chválí...

Hazard má nejvíce MotM v celé lize, ne? To o něčem svědčí. To, že se Willian pochválí za to, že to odmaká jak motorová myš a běhá nahoru a dolů je věc jiná. A je otázka, jestli se to očekává od jednoho ze tří ofenzivních hráčů. To tam můžeme mít i Ramirese (hyperbola).

Ale ve chvíli, kdy hraje křídlo a nesmyslně tam zavírá prostor Mosesovi, kterého pravidelně ignoruje, to mi vadí. Stejně tak ta ofenzivní očekávání proti Hazardovi jsou výrazně nižší. Kdyby ty výkony podával z wingbacka, tak bych s tím byl spokojený. Ale když se to porovná s Pedrem, který je neustále nebezpečný pro soupeře, tak není moc o čem.

Osobně doufám, že v létě přivedeme variantu do ofenzivy, která bude TOP. Ideálně Griezmann, kterého nám ale asi vyfouknou United.

Hazard nesprintuje nahoru a dolů, protože potřebuje tu výbušnost. A on ji dokáže využít už jen tím, že je neustále zdvojený-ztrojený a stejně se z toho dokáže nějak dostat.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2017 10:57 am    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Jiří, co tak na ten zápas znova koukám, musím říct, že to, co jsem napsal vyznělo až moc negativně, než jaké to bylo. Pár situací mi zastínilo mysl více, než by bylo zdrávo.

OK, mně totiž včera opravdu přišlo, že hrál velmi dobře.

A tím odpočinkem jsem fakz myslel v zápase v tom smyslu, že Hazard se prostě nemůže vysilovat stoprocentní defenzivní činností, protože potřebujeme jeho dynamiku v útočné fázi. Ostatně FairCop to už rozvedl...
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2017 11:19 am    Předmět: Citovat

OK, souhlas, zahrál velmi dobře. Ale umí ještě lépe. Nepochybně to byl konečně dobrej zápas, od něj. Po delší době střela na branku, která navíc skončila gólem.

BTW, letos padá opravdu hodně pěkných branek...myslím to obecně v celé PL.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: st únor 08, 2017 10:17 am    Předmět: Citovat

Jsem si vzpomněl, že ještě jedna věc tu nepadla.. někdo se ptal, jestli nebudeme potřebovat za Luize hlavičkáře, že Aké není pro tu pozici přípustný.

Když Giroud skóroval hlavou, tak jsme na stoperech měli trojici Zouma, Luiz a Cahill.

Proti Tottenhamu se z toho dělalo velké haló, teď když na hřišti byli v teorii dominantní hlavičkáři, tak nikdo nic.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
InfernaL

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st únor 08, 2017 12:30 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Jsem si vzpomněl, že ještě jedna věc tu nepadla.. někdo se ptal, jestli nebudeme potřebovat za Luize hlavičkáře, že Aké není pro tu pozici přípustný.

Když Giroud skóroval hlavou, tak jsme na stoperech měli trojici Zouma, Luiz a Cahill.

Proti Tottenhamu se z toho dělalo velké haló, teď když na hřišti byli v teorii dominantní hlavičkáři, tak nikdo nic.

Pokud se nepletu, tak po příchodu Zoumy jsme na pár minut přešli na čtyři obránce. A hned dostali góla. Conte to okamžitě poté vrátil na tři. Prostor Girouda měl nejspíš pokrývat Luiz/Zouma (nevím, kdo hrál jakého stopera), ale po té změně rozestavení si to nejspíš nestihli zorganizovat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: st únor 08, 2017 4:04 pm    Předmět: Citovat

To, že mám na hřišti teoreticky nejlepší hlavičkáře ještě neznamená, že neinkasujeme gól hlavou.

Ale rozumím, kam míříš. Však se také tehdy psalo, aby se z toho nedělala věda, neb šlo jen o jeden zápas a ten sezónu nedělá.
M0rb1D4S

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st únor 08, 2017 5:14 pm    Předmět: Citovat

steiner napsal:
To, že mám na hřišti teoreticky nejlepší hlavičkáře ještě neznamená, že neinkasujeme gól hlavou.

Ale rozumím, kam míříš. Však se také tehdy psalo, aby se z toho nedělala věda, neb šlo jen o jeden zápas a ten sezónu nedělá.

Ono ani nejde o inkasování hlavou, ale nedokážeme se pořádně vypařádat s centry do vápna, po kterých inkasujeme nejvíce branek. West Ham, Watford, Liverpool (Lovren, Wijnaldum), ManCity, Stoke, Tottenham i naposledy ten Giroudův gól. To máš celkově 9 ze 17 inkasovaných branek po neodvráceném centru. Na tom se musí zapracovat a to pořádně.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: st únor 08, 2017 8:01 pm    Předmět: Citovat

V podstatě jsou to jediné branky, které dostáváme. Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Přejdi na: