Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Wayne Rooney
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Rooney do Chelsea?
Ano, zcela určitě.
0%
 0%  [ 0 ]
Ano, ale jen za určitých podmínek (plat, přest. částka, délka a podm. smlouvy, ...)
37%
 37%  [ 6 ]
Nevím, nemohu si na tuto věc udělat pořádný názor.
6%
 6%  [ 1 ]
Má to své klady i zápory - budu rád když přijde, ale určitě nebudu brečet když ne.
31%
 31%  [ 5 ]
Ne, děsí mě ekonomická stránka jeho věci.
0%
 0%  [ 0 ]
Ne, nedokážu ho vystát jako člověka.
18%
 18%  [ 3 ]
Ne, nevyhovuje mi po herní stránce.
0%
 0%  [ 0 ]
Jiný postoj, který vysvětlím v komentáři.
6%
 6%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 16

Autor Zpráva
blade115



Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 4146

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st červenec 17, 2013 5:12 pm    Předmět: Wayne Rooney Citovat

Poslední dobou to tu moc nesleduji, tak bych rád, kdybyste mi své názory zde stručně podali, klidně i formou ankety, pokud není čas či chuť. Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dixks



Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 3006
Bydliště: Praha
3900.0 points

PříspěvekZaslal: st červenec 17, 2013 6:41 pm    Předmět: Citovat

Já jsem pro, ale platí totéž jako u Cavaniho - prodat Torrese. Plat max. 180, jinak řečeno: Chceš vykoupit z té hrůzy z MU? Tak se ale uskromníš, smrade. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Strike



Založen: 3.7.2011
Příspěvky: 3988

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st červenec 17, 2013 6:57 pm    Předmět: Citovat

dixks napsal:
Já jsem pro, ale platí totéž jako u Cavaniho - prodat Torrese. Plat max. 180, jinak řečeno: Chceš vykoupit z té hrůzy z MU? Tak se ale uskromníš, smrade. Smile


Naprosto ideální podmínky ke schválení tohoto přestupu, plat nejlíp do 150, ale budiž Very Happy naprosto se s tvým názorem ztotožňuji.
_________________
KEEP CALM AND FOLLOW CHELSEA!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gas Miers



Založen: 12.1.2013
Příspěvky: 1066

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st červenec 17, 2013 7:09 pm    Předmět: Citovat

Ja to zhrniem jednoducho:

Nepriateľ UNITED a syra je môj priateľ. Nie je prvým, ktorý chce kvôli syrovi odísť z UNITED. Raz som čítal krásny článok o tom, ako má syr problémy zvládnuť hráčov, ktorí ho prerastú - Giggs a Scholes vždy držali hubu a krok, ale Beckham, Ronaldo i Rooney s ním mali problémy.
Preto by som ho neodsudzoval za to, že chce odísť. Navyše zatiaľ netrucuje ako to majú vo zvyku iný a mal i rozhovor s vedením.
Na jeho obranu zase treba povedať, že keby ste vy pre niekoho bojovali ako on pre UNITED a potom by sa k vám správali tak ako syr a ako Moyes, že si ho nevážia, tak tiež by ste nemali veľa chuti ostať. V tomto mu rozumiem - príchodom RvP ho syr nezmyselne odstavil a keď sa mu to nepáčilo, tak ho začal zhadzovať.
To ako keby teraz Mou odstavil príchodom de Bruyneho Matu alebo Hazarda len tak bez väčšieho dôvodu.

(P.S. v prípade odchodu Torresa som ochotný sa zmieriť s platom do 200k, pokiaľ je pravda, že berie 250k, inak ne úrovni Hazarda - 180 +-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Strike



Založen: 3.7.2011
Příspěvky: 3988

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st červenec 17, 2013 7:28 pm    Předmět: Citovat

Gas Miers napsal:
Ja to zhrniem jednoducho:

Nepriateľ UNITED a syra je môj priateľ. Nie je prvým, ktorý chce kvôli syrovi odísť z UNITED. Raz som čítal krásny článok o tom, ako má syr problémy zvládnuť hráčov, ktorí ho prerastú - Giggs a Scholes vždy držali hubu a krok, ale Beckham, Ronaldo i Rooney s ním mali problémy.
Preto by som ho neodsudzoval za to, že chce odísť. Navyše zatiaľ netrucuje ako to majú vo zvyku iný a mal i rozhovor s vedením.
Na jeho obranu zase treba povedať, že keby ste vy pre niekoho bojovali ako on pre UNITED a potom by sa k vám správali tak ako syr a ako Moyes, že si ho nevážia, tak tiež by ste nemali veľa chuti ostať. V tomto mu rozumiem - príchodom RvP ho syr nezmyselne odstavil a keď sa mu to nepáčilo, tak ho začal zhadzovať.
To ako keby teraz Mou odstavil príchodom de Bruyneho Matu alebo Hazarda len tak bez väčšieho dôvodu.

(P.S. v prípade odchodu Torresa som ochotný sa zmieriť s platom do 200k, pokiaľ je pravda, že berie 250k, inak ne úrovni Hazarda - 180 +-)


Já hlavně nechápu ty tvoje časté slovní útoky na Fergusona tady. Jasně, ten chlap ma dost much, ale přeci jenom pořád by se mu měla vzdávat nějaká úcta za to co dokázal. Je to legenda celého fotbalu. Rooney je spratek, který si už minule vydupával přestup. Jde to vidět i na tom jakým vztah má s fanoušky Evertonu. Je to prostě zlatokop. To, že chce hrát v základu a na postu útočníka je jedna věc a nikdo mu to nebere, ale jde to vyjádit i jinačím způsobem. Já jej tady chci pouze čistě kvůli fotbalovým schopnostem, za které jej obdivuji, ale charakterově se jej není proč zastávat.
_________________
KEEP CALM AND FOLLOW CHELSEA!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gas Miers



Založen: 12.1.2013
Příspěvky: 1066

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st červenec 17, 2013 7:45 pm    Předmět: Citovat

$trike.Lampard napsal:
Gas Miers napsal:
Ja to zhrniem jednoducho:

Nepriateľ UNITED a syra je môj priateľ. Nie je prvým, ktorý chce kvôli syrovi odísť z UNITED. Raz som čítal krásny článok o tom, ako má syr problémy zvládnuť hráčov, ktorí ho prerastú - Giggs a Scholes vždy držali hubu a krok, ale Beckham, Ronaldo i Rooney s ním mali problémy.
Preto by som ho neodsudzoval za to, že chce odísť. Navyše zatiaľ netrucuje ako to majú vo zvyku iný a mal i rozhovor s vedením.
Na jeho obranu zase treba povedať, že keby ste vy pre niekoho bojovali ako on pre UNITED a potom by sa k vám správali tak ako syr a ako Moyes, že si ho nevážia, tak tiež by ste nemali veľa chuti ostať. V tomto mu rozumiem - príchodom RvP ho syr nezmyselne odstavil a keď sa mu to nepáčilo, tak ho začal zhadzovať.
To ako keby teraz Mou odstavil príchodom de Bruyneho Matu alebo Hazarda len tak bez väčšieho dôvodu.

(P.S. v prípade odchodu Torresa som ochotný sa zmieriť s platom do 200k, pokiaľ je pravda, že berie 250k, inak ne úrovni Hazarda - 180 +-)


Já hlavně nechápu ty tvoje časté slovní útoky na Fergusona tady. Jasně, ten chlap ma dost much, ale přeci jenom pořád by se mu měla vzdávat nějaká úcta za to co dokázal. Je to legenda celého fotbalu. Rooney je spratek, který si už minule vydupával přestup. Jde to vidět i na tom jakým vztah má s fanoušky Evertonu. Je to prostě zlatokop. To, že chce hrát v základu a na postu útočníka je jedna věc a nikdo mu to nebere, ale jde to vyjádit i jinačím způsobem. Já jej tady chci pouze čistě kvůli fotbalovým schopnostem, za které jej obdivuji, ale charakterově se jej není proč zastávat.


Syr je asi najlepší manažér a tréner aký kedy chodil po tejto zemi, ale zároveň to je charakterovo neskutočné hovado... Navyše tímu, ktorý je neprestajne protežovaný u FA, kvôli nemu a jeho priateľom. V minulosti mal neustále neúctivé výroky bez rešpektu k iným tímom, nás nevyjímajúc...

Prečo by som ho mal mať rád? Človeka ako on nikdy nebudem môcť mať rád a je jedno, čo dokázali. Áno, obdiv za jeho prácu si zaslúži, ale to mu neberiem, ale obdiv za jeho charakter???

Len ako ukážku - minulý rok UNITED mali 5 remíz a 5 prehier (z toho 2/1 alebo 1/2 už neviem presne mali v posledných zápasoch), okrem posledných 3 strát, ktoré prišli v posledných zápasoch, po každej jednej strane nadával na rozhodcov a sťažoval sa ako keby sa zrútil svet - a to bol jeho tím minulý rok nezastaviteľný valec. Aj za toto si ho mám vážiť?

Nechápem prečo máš potrebu sa zastávať trénera jedného z najväčších našich rivalov... voľakedy mi bol united sympatický, ale práve kvôli syrovi sú mi takí nesympatickí posledné roky.

Prečo fanúšikovia nemali radi Benitéza? Veď vyhral LM, bol vo finále, v semifinále s Liverpoolom... kvôli "blbým" dvom výrokom, syr toho urobil stokrát viac...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Strike



Založen: 3.7.2011
Příspěvky: 3988

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st červenec 17, 2013 7:58 pm    Předmět: Citovat

Gas Miers napsal:
$trike.Lampard napsal:
Gas Miers napsal:
Ja to zhrniem jednoducho:

Nepriateľ UNITED a syra je môj priateľ. Nie je prvým, ktorý chce kvôli syrovi odísť z UNITED. Raz som čítal krásny článok o tom, ako má syr problémy zvládnuť hráčov, ktorí ho prerastú - Giggs a Scholes vždy držali hubu a krok, ale Beckham, Ronaldo i Rooney s ním mali problémy.
Preto by som ho neodsudzoval za to, že chce odísť. Navyše zatiaľ netrucuje ako to majú vo zvyku iný a mal i rozhovor s vedením.
Na jeho obranu zase treba povedať, že keby ste vy pre niekoho bojovali ako on pre UNITED a potom by sa k vám správali tak ako syr a ako Moyes, že si ho nevážia, tak tiež by ste nemali veľa chuti ostať. V tomto mu rozumiem - príchodom RvP ho syr nezmyselne odstavil a keď sa mu to nepáčilo, tak ho začal zhadzovať.
To ako keby teraz Mou odstavil príchodom de Bruyneho Matu alebo Hazarda len tak bez väčšieho dôvodu.

(P.S. v prípade odchodu Torresa som ochotný sa zmieriť s platom do 200k, pokiaľ je pravda, že berie 250k, inak ne úrovni Hazarda - 180 +-)


Já hlavně nechápu ty tvoje časté slovní útoky na Fergusona tady. Jasně, ten chlap ma dost much, ale přeci jenom pořád by se mu měla vzdávat nějaká úcta za to co dokázal. Je to legenda celého fotbalu. Rooney je spratek, který si už minule vydupával přestup. Jde to vidět i na tom jakým vztah má s fanoušky Evertonu. Je to prostě zlatokop. To, že chce hrát v základu a na postu útočníka je jedna věc a nikdo mu to nebere, ale jde to vyjádit i jinačím způsobem. Já jej tady chci pouze čistě kvůli fotbalovým schopnostem, za které jej obdivuji, ale charakterově se jej není proč zastávat.


Syr je asi najlepší manažér a tréner aký kedy chodil po tejto zemi, ale zároveň to je charakterovo neskutočné hovado... Navyše tímu, ktorý je neprestajne protežovaný u FA, kvôli nemu a jeho priateľom. V minulosti mal neustále neúctivé výroky bez rešpektu k iným tímom, nás nevyjímajúc...

Prečo by som ho mal mať rád? Človeka ako on nikdy nebudem môcť mať rád a je jedno, čo dokázali. Áno, obdiv za jeho prácu si zaslúži, ale to mu neberiem, ale obdiv za jeho charakter???

Len ako ukážku - minulý rok UNITED mali 5 remíz a 5 prehier (z toho 2/1 alebo 1/2 už neviem presne mali v posledných zápasoch), okrem posledných 3 strát, ktoré prišli v posledných zápasoch, po každej jednej strane nadával na rozhodcov a sťažoval sa ako keby sa zrútil svet - a to bol jeho tím minulý rok nezastaviteľný valec. Aj za toto si ho mám vážiť?

Nechápem prečo máš potrebu sa zastávať trénera jedného z najväčších našich rivalov... voľakedy mi bol united sympatický, ale práve kvôli syrovi sú mi takí nesympatickí posledné roky.

Prečo fanúšikovia nemali radi Benitéza? Veď vyhral LM, bol vo finále, v semifinále s Liverpoolom... kvôli "blbým" dvom výrokom, syr toho urobil stokrát viac...


Však já píšu, že má své mouchy. A to jsou právě ty hádky s rozhodčími a neunášení proher. Nicméně, že by byl protežován u FA je jen mýtus. Vždyť od nich dostal nespočetně trestů a pokut. Já se jej nezastávám, jen se snažím být vůči němu objektivní. Uznávám ho právě kvůli té první větě co jsi napsal. I když to taky není můj oblíbenec, tak už jen kvůli těm neksutečným úspěchům (dlouhotrvajícím) bych si o něm nedovolil psát takové věci. Samozřejmě, že na to ale právo máš.

Benitez je nic oproti Fergusonovi, stejně jako spousta dalších manažerů. Benitez urazil přímo naše fanoušky, ne hráče či tým jako takový, to se neodpouští ještě víc. Ferguson párkrát proti nám něco řekl, ale u něho to vezmeš, protože víš, že nikdy není možnost, že by nás měl trénovat, takže nepřítel tak jako tak.
_________________
KEEP CALM AND FOLLOW CHELSEA!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
steiner



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 15082
Bydliště: Brno
7366.0 points

PříspěvekZaslal: st červenec 17, 2013 8:47 pm    Předmět: Citovat

Jsem zvědav, o kolik se budou výsledky lišit od anket na jiných webech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Talker



Založen: 8.2.2012
Příspěvky: 7798

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2013 6:37 am    Předmět: Citovat

K anketě - můj postoj je NE a to z důvodů - nedokážu ho vystát jako člověka(je asi stejně lidsky vyspělý jako Drogba), děsí mě ekonomická stránka jeho věci, děsí mě jeho 4 zranění za posledních 12 měsíců, děsí mě jeho věk (bude mu 2Cool, je spoutaný s United (odehrál za ně 11 sezon).

Herně by nám hodně pomohl. Pokud by byl vyloženě za hubičku - 20 mega, možná lehce navíc (max 25), rozumný plat (pod 150) a odešel by Torres, tak bych to přežil. Ale rád bych za to rozhodně nebyl. Spíš bych se s tím smířil.

Každopádně problém je i v tom, že by chtěl asi smlouvu na 5 let, což znamená do 33 let. Platit do 33 let 10 mega ročně? To je přehnané... :X
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dixks



Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 3006
Bydliště: Praha
3900.0 points

PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2013 6:45 am    Předmět: Citovat

Talker napsal:

Každopádně problém je i v tom, že by chtěl asi smlouvu na 5 let, což znamená do 33 let. Platit do 33 let 10 mega ročně? To je přehnané... :X


Můžeš být v klidu. Chelsea by za žádnou cenu nepřistoupila na pětiletou smlouvu. Pokud nastolujou trend, že od 30 let se bude smlouva prodlužovat po roce, tak Rooney by musel podepsat třeba na 3 + opce na rok Smile V tomhle věřím vedení, že by neulítlo.

A to, že je "bad boy" ? Hele, mně to vůbec nevadí. Máme až příliš mladý, hodný a profesionální tým. Buldočí anglické hovádko by mohlo být vítanou změnou. A jsem přesvědčen, že by své přetlaky ventiloval tím správným směrem, tzn. na hřišti ve výkonech, protože José by si ho zpacifikoval (jako Drogbu, který mu zobal z ruky)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FairCop



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 10847

7400.0 points

PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2013 7:28 am    Předmět: .... Citovat

Lidsky vyspělý jako Drogba ... Tohle se tady začíná celkem opakovat, asi myslíte to období po odchodu Mourinha.

Jinak Drogba dle mého dospěl nejen herně, ale i lidsky - jeho charitativní činnost je úžasná a pokud pominu simulování (které je mnohem více fotbalovým zlým zvykem), tak si myslím, že jako člověk je Drogba "naprosto v pořádku".
_________________
John Terry - Captain, Leader, Legend

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Georgewon



Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 8434
Bydliště: Brno
10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2013 7:50 am    Předmět: Re: .... Citovat

FairCop napsal:
Lidsky vyspělý jako Drogba ... Tohle se tady začíná celkem opakovat, asi myslíte to období po odchodu Mourinha.


Ne, myslíme období kromě posledních dvou let v Chelsea, možná jen tu poslední sezonu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Talker



Založen: 8.2.2012
Příspěvky: 7798

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2013 8:21 am    Předmět: Re: .... Citovat

FairCop napsal:
Lidsky vyspělý jako Drogba ... Tohle se tady začíná celkem opakovat, asi myslíte to období po odchodu Mourinha.

Jinak Drogba dle mého dospěl nejen herně, ale i lidsky - jeho charitativní činnost je úžasná a pokud pominu simulování (které je mnohem více fotbalovým zlým zvykem), tak si myslím, že jako člověk je Drogba "naprosto v pořádku".


Jeho charitativní činnost je super, ale mě jde především o to období, kdy končil Mourinho a i následně. Zdá se mi, že se dost zminoval u některých převratů na pozici koučů. Co se týče loajality, tak ta postupně rostla, ale měl pár nepříjemných poznámek na adresu Chelsea právě po konci Mourinha.

Každopádně časem dospěl, nebyl to rozmazlený fracek už v posledních 2 letech.

Každopádně u Rooneyho by asi nebyl problém s tím dát do hry duši, protože to je u něj pro mě největší devizou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FairCop



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 10847

7400.0 points

PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2013 9:21 am    Předmět: Re: .... Citovat

Georgewon napsal:
FairCop napsal:
Lidsky vyspělý jako Drogba ... Tohle se tady začíná celkem opakovat, asi myslíte to období po odchodu Mourinha.


Ne, myslíme období kromě posledních dvou let v Chelsea, možná jen tu poslední sezonu Very Happy


No tak potom to nechápu, pokud všichni viděli, že se postupem času měnil, tak proč ty urážky?

Jde mi o to slůvko "lidsky", takže arogance na hřišti (kterou předvádí spousta TOP hráčů - někdo říká, že bez ní by se nedostali tam, kde jsou) je jedna věc, ale říkat o někom, že je "lidsky špatný" dle mého není na místě, zvlášť pokud je v jeho chování vidět značný progres za poslední 2-3 roky.
_________________
John Terry - Captain, Leader, Legend

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Georgewon



Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 8434
Bydliště: Brno
10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2013 9:47 am    Předmět: Re: .... Citovat

FairCop napsal:
Jde mi o to slůvko "lidsky", takže arogance na hřišti (kterou předvádí spousta TOP hráčů - někdo říká, že bez ní by se nedostali tam, kde jsou) je jedna věc, ale říkat o někom, že je "lidsky špatný" dle mého není na místě, zvlášť pokud je v jeho chování vidět značný progres za poslední 2-3 roky.


Na některé věci prostě nejde zapomenout. Myslím, že Alexův příklad Drogba vs. Lukaku je všeříkající...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Diskuze Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com