Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Tottenham - Chelsea
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 02, 2017 7:15 pm    Předmět: Tottenham - Chelsea Citovat

Jak už tady bylo zmíněno v jiném topicu, všichni jdou v tomto zápase proti nám - přejí si nebo tipují naši prohru nebo remízu.

Pokud bychom na WHL zítra vyhráli, byla by to (alespoň pro mě) nejsladší výhra sezóny, která by předčila například vítězství proti MU doma nebo tu na Etihad.

Na zítřek jsem zvědavý dost hlavně v tom směru, jak moc se necháme slepicema zatlačit a na kolik budeme aktivní vepředu.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 02, 2017 7:20 pm    Předmět: Re: Tottenham - Chelsea Citovat

Strike napsal:
Jak už tady bylo zmíněno v jiném topicu, všichni jdou v tomto zápase proti nám - přejí si nebo tipují naši prohru nebo remízu.

Pokud bychom na WHL zítra vyhráli, byla by to (alespoň pro mě) nejsladší výhra sezóny, která by předčila například vítězství proti MU doma nebo tu na Etihad.

Na zítřek jsem zvědavý dost hlavně v tom směru, jak moc se necháme slepicema zatlačit a na kolik budeme aktivní vepředu.

Jen doplním, že zítra hrát nebudeme Very Happy

Což teda btw musím uznat, že chápu tu "závist" jiných klubů, protože třeba Liverpool a Citizens odehráli 2 zápasy za méně než 48 hodin ... My jsme hráli 31. a teď budeme hrát 4. ... tohle je fér uznat.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 02, 2017 8:15 pm    Předmět: Re: Tottenham - Chelsea Citovat

Strike napsal:

Conte úplný Mourinho, jak nás staví do pozice my proti celému světu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 02, 2017 8:16 pm    Předmět: Re: Tottenham - Chelsea Citovat

FairCop napsal:
Strike napsal:

Což teda btw musím uznat, že chápu tu "závist" jiných klubů, protože třeba Liverpool a Citizens odehráli 2 zápasy za méně než 48 hodin ... My jsme hráli 31. a teď budeme hrát 4. ... tohle je fér uznat.

Omlouvám se za mystifikaci.

Pokud je fér uznat nahuštěnější program soupeřů nyní, tak je třeba zase zmínit naše 3 zápasy v šesti dnech - 11.12. WBA (h), 14.12. SUN (a), 17.12. CP (a), což je podle mě srovnatelné Wink
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 02, 2017 8:32 pm    Předmět: Re: Tottenham - Chelsea Citovat

Strike napsal:
FairCop napsal:
Strike napsal:

Omlouvám se za mystifikaci.

Pokud je fér uznat nahuštěnější program soupeřů nyní, tak je třeba zase zmínit naše 3 zápasy v šesti dnech - 11.12. WBA (h), 14.12. SUN (a), 17.12. CP (a), což je podle mě srovnatelné Wink

Určitě, pokud to bylo nějaké specifikum pro nás v té době, tak ano, ale myslím, že ten šílený program se týkal všech.

Nechci to tady zbytečně zaplevelit jiným tématem, ale mezitím, co kluby jinde po Evropě sbírají síly na druhou polovinu sezóny a chystají se na LM, tak v Anglii je to vážně sada a i když tohle období jako fanoušek miluju, musím uznat, že je to handicap jako prase.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 02, 2017 9:38 pm    Předmět: Re: Tottenham - Chelsea Citovat

Alex napsal:
Strike napsal:

Conte úplný Mourinho, jak nás staví do pozice my proti celému světu.

No dovolil si to říct i Ray Wilkins ... a myslím, že všichni chápeme ten úhel pohledu, ze kterého to říká. Jen tedy od něj to taky přijít nemuselo Very Happy

Conte sral na kecy kolem, když jsme byli odepisováni na začátku a pojede si to své (tvrdá práce) až do konce - a to máme rádi Wink
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: út leden 03, 2017 7:36 am    Předmět: Citovat

Já tedy doufám v co největší nudu v tomto směru...tedy, že ten náskok bude větší a větší a titul bude na dosah co nejdříve...je mi fuk, co na to fans AFC, LFC, apod.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
terry

6944.0 points

PříspěvekZaslal: út leden 03, 2017 2:11 pm    Předmět: Citovat

Conte oznámil, že Alonso je k dispozici, žádná nová zranění nejsou.

Velmi zajímavé je nicméně to, že také hovořil o tom, že se neustále zlepšuje Luizovo zranění ze zápasu s Man City, kdy ho trefil na koleno Aguero. Doslova Conte uved: "Now I think he’s improving, he’s getting better. His pain is improving." Je to jen potvrzení toho, jak moc je pro nás Luiz nepostradatelný. Obzvlášť klíčové to bude v zápase se Spurs, ale evidentně není náhrada ani pro jiné zápasy. Luiz se nicméně jednou vykartuje a já jsem nesmírně zvědavý, pro jakou variantu se Conte rozhodne. Může jich být relativně dost, ale spíš bych si tipl, že to nebude tolik podobné s tím současným, protože nikoho, který by se rozehrávkou Luizovi byť jen blížil, nemáme.

Na závěr pak Conte potvrdil, že jsou v mužstvu některé pozice, které by si zasloužily posilu, pokud se naskytne vhodná příležitost. Jsem jednoznačně přesvědčen, že stoper je právě jednou z nich.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: út leden 03, 2017 2:35 pm    Předmět: Citovat

terry napsal:
Luiz se nicméně jednou vykartuje a já jsem nesmírně zvědavý, pro jakou variantu se Conte rozhodne.

Tak já naopak doufám, že Luiz se nevykartuje, alespoň já ta pravidla chápu tak, že jedno-zápasová stopka teď přijde za 10. žlutou kartu. Momentálně má Luiz 4.

Ale jak říkáš, nebude sranda ho nahradit a proto jsem zvědav, koho si do obrany přivedeme.
terry

6944.0 points

PříspěvekZaslal: út leden 03, 2017 2:54 pm    Předmět: Citovat

FairCop napsal:
Tak já naopak doufám, že Luiz se nevykartuje, alespoň já ta pravidla chápu tak, že jedno-zápasová stopka teď přijde za 10. žlutou kartu. Momentálně má Luiz 4.

Máš pravdu. To mazání k 31. prosinci mi vůbec nedošlo. To je dobrá zpráva.
vitasrp

9697.0 points

PříspěvekZaslal: út leden 03, 2017 3:24 pm    Předmět: Citovat

Jen doplním, že po těch 10 napomínáních přijde automaticky dvouzápasový distanc. Další deadline představuje tuším první nebo druhá neděle v dubnu, pak je ke stopce nutné těch karet nasbírat 15.
bluescfc

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út leden 03, 2017 11:25 pm    Předmět: Citovat

Harry Kane: "Rozhodně nechceme být týmem, který umožní Chelsea překonat rekord. Samozřejmě na to myslíme, zrovna jsme o tom v kabině mluvili. Nechceme být ten tým, proti kterému překonají rekord, takže jsme plně soustředěni. Bude to skvělý zápas."

Snad nebudou prasit jako na konci minulé sezony.. rád bych si užil zábavný fotbal bez hnusných zákroků hráčů a bez debilních rozhodnutí rozhodčích..
We are the Chelsea,
And we are the best,
So fuck all the rest.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
terry

6944.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 04, 2017 8:24 am    Předmět: Citovat

bluescfc napsal:
Harry Kane: "Rozhodně nechceme být týmem, který umožní Chelsea překonat rekord. Samozřejmě na to myslíme, zrovna jsme o tom v kabině mluvili. Nechceme být ten tým, proti kterému překonají rekord, takže jsme plně soustředěni. Bude to skvělý zápas."

To je podle mě přesně ten špatný přístup. Dnešní zápas by pro Spurs vůbec neměl být o nějakém znemožnění našeho rekordu, ale o tom, že pokud prohrají, konci jejich šance na titul.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 04, 2017 8:42 am    Předmět: Citovat

Možná budou přemotivovaní. Bude zásadní zvládnout úvod a pak zase zařadit jinou rychlost v průběhu zápasu.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 04, 2017 11:18 am    Předmět: Citovat

Tak oni proti nam maji motivaci vzdycky. Minule jsme jim.prerusili serii bez prohry, predtim jim zrusili jakoukoliv sanci na titul...

Ted maji moznost se udrzet v "blizkosti" titulu, respektive top4 a jako tresnicku nam nedovolit prodlouzit tu serii.

Kdo to bude piskat? Oni uz minule prasili dost, tak snad budou trestani tentokrat.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

Přejdi na: