Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Chelsea - Peterborough
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
InfernaL

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2017 2:07 pm    Předmět: Chelsea - Peterborough Citovat

Begovic - Zouma, Terry (c), Cahill - Ivanovic, Fabregas, Chalobah, Loftus-Cheek - Pedro, Batshuayi, Willian

Lavička: Eduardo, Azpilicueta, Aina, Kante, Moses, Hazard, Diego Costa

To vypadá na 4-2-3-1, co myslíte?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bluescfc

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2017 2:11 pm    Předmět: Citovat

Doufal jsem, že bude v základu Aina, ale jinak očekávaná sestava.. jen teda v tom rozestavení mám zmatek, holt je vidět, že hraje Loftus, u něj člověk nikdy neví, kde vlastně bude hrát Very Happy
We are the Chelsea,
And we are the best,
So fuck all the rest.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
terry

6944.0 points

PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2017 2:22 pm    Předmět: Citovat

Podle mě to budou tři stopeři. Ale na zbytek jsem zvědavý. Těšil jsem se, že mohl Aina ukázat, jak vážné to je s ním vzhledem k sestavě, ale jsem si jist, že dostane šanci, když bude prostor. Ale ještě víc jsem zvědavý na RLC – jednak jaké mu dá Conte úkoly a jednak jak se za ten půlrok zlepšil.

A do třetice jsem zvědavý na Ivanoviče.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2017 2:39 pm    Předmět: Citovat

To jsem zvědav, jak se Loftus-Cheek dnes vypořádá s rolí Hazarda Laughing Líní budou asi stejně, ale záleží, zda RLC bude mít ofenzivní přínos.

Ainu chápu. Respektive chápu, že si chce Conte zkusit od začátku Pedra, jak mu to půjde na pozici krajního obránce. A Ivanoviče. Pokud se utkání bude vyvíjet očekávaným způsobem, tak bych doufal v celý druhý poločas pro Ainu.

Nat má dnes velkou šanci.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2017 3:13 pm    Předmět: Citovat

Půlsezony všichni řeší, jak Azpilicueta jednou svým výškovým deficitem zapříčíní branku, a pak dva hromotluci Zouma a Ivanovič neuhlídají jednoduchý náběh během 10 minut prvního utkání v sezoně. Občas je zbytečné, dělat takové soudy.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2017 3:20 pm    Předmět: Citovat

Pedro má fakt fazónu. Odkrýtá brána a on vymete šibenici. Zatím hraje dobrý zápas, jen přes něj jde poměrně dost centrů.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2017 3:23 pm    Předmět: Citovat

Loftus-Cheek hraje výborně. Snad má energii aspoň na jeden celý poločas. Michy slabý. Vše potřebuje do nohy a přesně. Ivanovič zatím není prakticky nikde. Ani v defenzívě ani v ofenzívě. Chalobah ovládá střed pole.
T44v3tt1

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2017 3:35 pm    Předmět: Citovat

Pedro je fakt zvláštní hráč. On dokáže dát wonder góly a pak zazdí tohle Rolling Eyes
bluescfc

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2017 3:44 pm    Předmět: Citovat

T44v3tt1 napsal:
Pedro je fakt zvláštní hráč. On dokáže dát wonder góly a pak zazdí tohle Rolling Eyes

Tak trochu jsem po té jeho akci zavzpomínal na tohle Very Happy https://www.youtube.com/watch?v=Er15U2gXh8Q
We are the Chelsea,
And we are the best,
So fuck all the rest.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2017 3:47 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že spousta otázek je za ten první poločas zodpovězena. Hlavně je jasné, proč Michy nehrál proti Bournemouthu a proč Aké byl stažen z hostování. Snad tato branka Michymu pomůže a uvolní se, protože herně to byla tragédie ten první poločas.

Chtěl jsem střídání Pedro -> Aina, ale klidně bych tam Španěla nechal dále. Dolů bych dal Ivanoviče. Sice teď na konci první výrazná akce, kdy přečíslil soupeře, ale víc zázraků už se asi čekat nedá.

RLC a Chalobah top výkony. Jsem za kluky rád. Od Rubena jsem to vůbec nečekal. Jsem zvědav, kolik minut mu to vydrží. Protože podobně dobře už sem tam 20 minut hrál. Dneska celý poločas, zatím.
terry

6944.0 points

PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2017 3:48 pm    Předmět: Citovat

Přijde mi, že to občas bereme až trochu moc lehkovážně, jako tréninkový zápas. Naštěstí nás soupeř na začátku nevytrestal.

Pedro je výborný, ale směrem dozadu nemá prakticky žádnou práci.

Chalobah je jednoduše skvělý. Jemu chybí jen ty zápasy, aby zapadl ke spoluhráčům a do systému, ale podle mě to je jednoznačná varianta do sestavy. Navíc bychom měli po letech zase střílejícího hráče ze zálohy.

Ivanovič je tam víceméně k ničemu, respektive do počtu. Jemu asi Conte dá víc než poločas, ale chtěl bych tam vidět, co by dělal Aina.

K Loftus-Cheekovi si zatím hledám cestu. Měl tam pár dobrých momentů, má i vcelku dobrou kontrolu míče, ale mě takový hráč prostě na křídle vůbec nesedí.
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2017 3:53 pm    Předmět: Citovat

Co je tohle za Loftus-Cheeka? To si nechám prosím líbit, naprosto dominantní na míči, skvělá technika, pokrytí balónu - konečně to není ten průměrný chodící RLC.

Chalobah mi příjde svým stylem hry takový trochu plašan, ale tím, že do toho dává naprosto 100%, tak to kompenzuje - navíc, když jsem ho viděl v ČR na živo za anglickou U21, tak bych nevěřil, že je na tom tak dobře technicky.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2017 4:01 pm    Předmět: Citovat

Strike napsal:
Chalobah mi příjde svým stylem hry takový trochu plašan, ale tím, že do toho dává naprosto 100%, tak to kompenzuje - navíc, když jsem ho viděl v ČR na živo za anglickou U21, tak bych nevěřil, že je na tom tak dobře technicky.

Hele, to nevím. On se tím `plašením` dostává neustále do těžiska hry. Ať při presinku nebo při zakládání útoků. Dřív mu to bylo jakoby jedno, spokojil se se startem a vůbec se nesnažil ten zápas ovlivnit (myslím hlavně za U21 a pak ty hostování mimo Watford). Tady maká. A snaží se přidat ten krok navíc, protože ví, že ty šance nejsou zadarmo.

A má výbornou techniku střely. Hrát s těmi hráči, co máme normálně (třeba místo Matiče), tak klidně 5-6 branek za tu sezonu dá.
bluefancfc

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2017 4:01 pm    Předmět: Citovat

Chalo ma hlavne skvely prehlad v hre a bezchybna prvy dotyk ! A to je pre stredneho zaloznika vlemi dolezity aspekt, kedze tam ma obvykle minimum priestoru ked sa nanho tlacia presujuci hraci. Naviac je to znakom toho, ze dokaze zvladat situacie pod tlakom, co je signal pre spoluhracov, ze mu mozu nahrat v kazdom pripade.

Myslim si, ze chlapec ma velku buducnost.
terry

6944.0 points

PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2017 4:26 pm    Předmět: Citovat

To je od Terryho fakt klukovina tohle.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

Přejdi na: