Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Liverpool - Chelsea
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út leden 31, 2017 11:20 pm    Předmět: Citovat

Ja dufam ze Conte nieco urobi s tym nedostatkom kreativity...Lebo na lavicke sedi Fabregas, co za celu sezonu nesklamal a po ihrisku si veselo pobehuju Hazard, Willian a Matic, ktori su v kazdom druhom zapase schopni mat uplne nulovy prinos pre ofenzivu...

Kante konecne zahral vo velkom zapase, urcite by to znieslo partnerstvo v strede so Cescom...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: st únor 01, 2017 8:14 am    Předmět: Citovat

Tak máme kliku, že nám Fabregas pravidelně zachraňuje prdel. Je fajn, že má formu, když ji jiní nemají. Mu stačí pár minut a vždy vytvoří nějakou velkou šanci, to je neskutečné.

A jsem rád, že Hazard šel první dolů. Tak to má být.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: st únor 01, 2017 9:46 am    Předmět: Citovat

Opravím, že takhle by to teda být nemělo. Ale to je narážka na Hazarda, nikoliv Conteho. On sám si musí vyhodnotit, proč naše šance na vítězství po jeho střídání vzrosly. A to měl o víkendu volno, takže měl mít dvakrát tolik energie po celý zápas dominovat Liverpool. Nic z toho se nestalo, měl tam jen pár izolovaných momentů.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: st únor 01, 2017 10:22 am    Předmět: Citovat

Právě. Aleši, naprostý souhlas. Čekal bych, že on tu bude na paškálu v poslední době daleko víc, než jak tomu je.

Zajímalo by mě, proč už delší dobu nezahrál kloudně. Chvíli vypadal výborně, pak měl menší vzepětí v poháru a od té doby jen nic moc. Obvykle není hodnocen ani mezi nejlepšími třemi a to nepochybně je hodnocen lépe, než by měl, díky jménu.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st únor 01, 2017 1:05 pm    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Zajímalo by mě, proč už delší dobu nezahrál kloudně. Chvíli vypadal výborně, pak měl menší vzepětí v poháru a od té doby jen nic moc. Obvykle není hodnocen ani mezi nejlepšími třemi a to nepochybně je hodnocen lépe, než by měl, díky jménu.

Jedna věc jsou pocity fanoušků, druhá realita. Je jasný, že teď v nějaké extra velké formě nehraje, ale třeba na Whoscored, které se ty pocity snaží maximálně minimalizovat, je furt hodnocený jako druhý nejlepší hráč PL (MOM byl sedmkrát, víc než kdokoliv jiný v soutěži). A ještě do zápasu se Stoke to z jeho strany bylo víc než obstojné, poslední čtyři špíly je to ale slabota.

Právo na slabší období má každý, ale je jasné, že od hráče, jakým Hazard je, se očekává víc než od jiných. Je třeba, aby se co nejdřív probral. A sorry Aleši, z toho Conteho vyjmout nelze. V tomto mu musí pomoct. Není možné mu připisovat úspěchy za to, že pozvedl jiné, ale opomíjet jeho část viny v tom, že nejlepší nejlepší hráč týmu hraje pod své možnosti. A pokud je tak špatný, ať ho klidně vyndá a nacpe tam někoho jiného. Uvidíme, jestli pak budeme lepší...
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: st únor 01, 2017 2:15 pm    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:

Rozumím. Z dlouhodobého hlediska z něj musí vytáhnout mnohem víc. Nicméně osobně mám často pocit, že Hazard vlastně ani moc nechce. On má obrovský talent a čeká, že mu vše spadne do klína. Na začátku sezony velká chvála, jak začal střílet a prosazovat se. Od té doby stihl spadnou do svého průměru, poslední dobu skoro vůbec nestřílí.
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st únor 01, 2017 6:07 pm    Předmět: Citovat

Ať už chceme nebo ne, tak se musíme smířit s tím, že ať už podává Hazard výkony jakékoliv, tak stejně bychom nebyli schopni dotáhnout hráče podobného jeho kvalitám.

Mrzí mě, že není schopen podávat svoje maximální výkony snad víc než dva zápasy po sobě a už dlouho mi je jasné, že to nikdy nebude Messi nebo Ronaldo, ale hrozně si vážím toho, že takový hráč za nás vůbec hraje.

Ale jestli by jej tady někdo měnil za hráče (viz Cuadrado nebo Salah), tak prosím, ale já ne....furt radši průměrný Hazard než nadprůměrní ostatní...
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: st únor 01, 2017 6:44 pm    Předmět: Citovat

Jinak u Luize se s tím kolenem nejspíš jednalo o obnovení zranění, které stále má po zákroku od Aguera. Sám po zápase přiznal, že třeba ani přímé kopy nemůže trénovat a včera to bylo impulzivní rozhodnutí. Evidentně jej to stále limituje.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: st únor 01, 2017 7:11 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím s Alešem, u Hazarda to bude v hlavě, musí chtít.

A nesouhlasím s tím, že ho nelze nahradit. Pokud Conte ukazuje, jak umí pracovat s hráči, kteří chtějí, dokáže to i u jiných a vytáhne je na vysokou úroveň. Pochopitelně bude muset jít o solidní matroš.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st únor 01, 2017 8:45 pm    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Souhlasím s Alešem, u Hazarda to bude v hlavě, musí chtít.

A nesouhlasím s tím, že ho nelze nahradit. Pokud Conte ukazuje, jak umí pracovat s hráči, kteří chtějí, dokáže to i u jiných a vytáhne je na vysokou úroveň. Pochopitelně bude muset jít o solidní matroš.

Já jen doufám, že Conte i vedení to vidí jinak a bude Hazarda řešit až poté, co vyřeší asi 15 míň prospěšných hráčů. Přesně si pamatuju, jak jsme si všichni mysleli, že nebude problém na křídle nahradit Robbena někým podobně produktivním a více odolným. A nakonec to trvalo krásných pět let. Ano, než přišel právě Hazard.

Podle mě by ho dobrovolně pustil jen úplnej vocas Smile Ale co. Když tak se to hodí na neschopnost vedení...
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: st únor 01, 2017 10:01 pm    Předmět: Citovat

23. kolo máme uzavřené.. všichni se mohli posrat, abychom na Liverpoolu ztratili, a pak na nás stáhne dva body jen Manchester City. A to se spíš dotáhli na týmy za námi, než aby měli ohrožovat přímo nás.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: st únor 01, 2017 10:23 pm    Předmět: Citovat

Jirko, nepochybně souhlasím, že řešit by se měli jiné posty a jiná jména. Nicméně bude taky záležet, co bude chtít on, na to nezapomínej. A co Costa, to samé.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2017 1:40 pm    Předmět: Citovat

http://www.standard.co.uk/sport/football/eden-hazard-and-david-luiz-playing-through-pain-as-minor-injuries-threaten-chelseas-premier-league-a3456361.html

Tady informace o zraněních. Luiz hraje stále s bolestí a prý i Hazard si způsobil menší zranění proti Leicesteru a celé tři týdny s ním hraje.
terry

6944.0 points

PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2017 1:58 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
…a prý i Hazard si způsobil menší zranění proti Leicesteru a celé tři týdny s ním hraje.

Já si všiml teď o víkendu, že má obvázané celé lýtko, ale nebyl jsem si jistý, jestli to je nějaká bandáž a nebo jen nějaký návlek. Navíc teda v tom Standardu píšou, že to je spíš hamstring. Každopádně jsem zvědavý, jestli dá Conte po Arsenalu Luizovi volno.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na: