Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Chelsea - Tottenham
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
terry

6944.0 points

PříspěvekZaslal: so duben 22, 2017 6:17 pm    Předmět: Citovat

Pro Spurs sedmé (!) prohrané semifinále FA Cupu v řadě. Ani s nejlepším týmem a nejlepší formou nedokázali projít. A ještě k tomu proti nám. To by mohlo závěr sezóny také dost ovlivnit.

Beru zpět, že to Conte zabalil a souhlasím s Alešem. To brzký střídání Hazarda a Costy (což Conte vážně nedělá a už vůbec ne dvojitý) je toho pro mě důkazem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: so duben 22, 2017 6:25 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
A já prostě furt věřím, že to byl od začátku plán a vyšel opravdu náramně. Nikdo mě nenakuká, že to Conte zabalil a spadlo nám to do klína.

Ten ještě pořádně vyprovokovat Spurs, ať si doserou konec sezony nějakou absencí.

Plán? Bránit se všemi ve vápně nebo těsně před ním? V té fázi jsem měl fakt strach, neb oni čekali v několika mužích zakončovat střelou zpoza vápna...nic nedali, zatímco na druhé straně při první šanci z toho byla branka...

Když jsem viděl Costu, tak je mi jasné, že to plán byl, a že už bych ho vůbec nehrál, neb on to snad musí dělat schválně. Spálit tu dnešní tutovku, to už chtělo hodně kumštu...

Je vidět, že Michy a speciálně Aké oslabením nejsou. Hazard se trefil, to je pozitivní.

A to vyloučení jsem pro ně také chtěl, ale nedošlo k tomu...

Naposledy upravil steiner dne so duben 22, 2017 6:26 pm, celkově upraveno 1 krát.
InfernaL

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so duben 22, 2017 6:26 pm    Předmět: Citovat

Udělal sem to po poločase, udělám to znovu - a pochválím Akého.

Za mě mnohem lepší a jistější výkon než jaké předvádí Cahill. Sice přes něj šel první gól, ale to byla Kaneova genialita, Nathan u něj byl. Jinak byl skvělý, jistý a pomáhal s rozehrávkou. Sem tam si dovolil i parádičku pro diváky.

Klidně bych ho hrál v základu místo Cahilla.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Miguel19

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so duben 22, 2017 6:29 pm    Předmět: Citovat

InfernaL napsal:
Udělal sem to po poločase, udělám to znovu - a pochválím Akého.

Za mě mnohem lepší a jistější výkon než jaké předvádí Cahill. Sice přes něj šel první gól, ale to byla Kaneova genialita, Nathan u něj byl. Jinak byl skvělý, jistý a pomáhal s rozehrávkou. Sem tam si dovolil i parádičku pro diváky.

Klidně bych ho hrál v základu místo Cahilla.

Ten rozdíl mezi ním a Cahillem při hře s míčem je enormní. Co Cahillovo tradiční bum prásk do prdele mi dnes ani trochu nechybělo.

Akého bych zkusil i v lize. Ale to nehrozí..
kvasha16

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so duben 22, 2017 6:30 pm    Předmět: Citovat

steiner napsal:
...Je vidět, že Michy a speciálně Aké oslabením nejsou.

Michy ale neni oslabenim len v kontexte Costovych vykonov z poslednych 2 mesiacov, inak na Costu zatial nema, s tym Akem suhlas, az na tu chybku pri gole slusny vykon
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so duben 22, 2017 6:31 pm    Předmět: Citovat

Jak jsem měl do střídání Fabregase sevřené půlky, tak pak to byla pecka. Ten gol Matiče naprosto parádní, Hazard taky pěknej. Škoda, že jsme jim nedali pátý, to by asi zabalili, takhle se můžou cítit trošku ukřivdění - i tou poslední střelou která se z brankové čáry sama vrátila.

Každopádně Spurs celkem brutální dominance středu pole, jsem si jistý, že takový tlak by nikdo jiný nepřežil - buď je tohle nalomí a Arsenal je zlomí nebo bych se nedivil, kdyby všechno do konce sezony vyhráli - pokud budou hrát stejně, tak nemá prakticky nikdo šanci.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so duben 22, 2017 6:34 pm    Předmět: Citovat

Každopádně geniální gif...

http://weaintgotnohistory.sbnation.com/2017/4/22/15394680/zouma-cant-believe-matics-goal

Asi jsem při tom golu vypadal podobně. Very Happy
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: so duben 22, 2017 6:38 pm    Předmět: ... Citovat

Jak ten čas letí Very Happy

Si pamatuji na doby, kdy to vypadalo, že máme FA Cup jistý skoro každý rok a minimálně finále byla norma - teď si finále zahrajeme po pěti letech!

Conteho mám rád víc a víc, když přijde krize nebo problém, tak se prostě začne makat a bojuje se. Žádné výmluvy po debaklu proti Arsenalu, žádné kličky po porážce s United, kdy jsme si nevytvořili absolutně nic.

Neměli jsme formu a pár hráčů bylo out nebo po zranění či nějaké nemoci - Tottenham měl momentum, byli našlápnutí a už tady někteří psali, že to Conte asi odpískal atd.

Dneska to je veliké vítězství, které nám může pomoci v tomhle těžkém závěru sezóny.

Aké když nastoupil, tak velmi potěšil a vůbec bych se nedivil, kdyby v úterý nastoupil opět a pak už by třeba Conte do fungující obrany znovu nesahal. Ale to se teprve uvidí, každopádně za dnešek palec nahoru, jako reakce na tu porážku s United je tohle fantazie!
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: so duben 22, 2017 6:55 pm    Předmět: Citovat

Spurs nás sice dominovali ve středu pole, ale šance co měli tak proměnili. A přitom to byly takové záblesky geniality, co by nikdo jiný v Premier League nezvládnul. Zbytek jsme odbránili velmi dobře.

My ty branky zpoza vápna umíme, dneska jsme přidali další.

Willian hrál dobře, ale bylo jasné, že pokud chceme něco udělat ze hry, tak musí dolů a Hazard na plac. Ale trochu mi je jej i líto, že pro něj není na place místo. A moc jej to netěší, na konci ani neslavil.

Jinak výkon Akého je o to obdivuhodnější, že měl na konci už těžké nohy. Ta herní praxe je minimální, proti jedni z nejlepších ofenzivních hráčů a on to zvládl na výbornou. Ničemu se nevyhýbal, jel si svoje.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so duben 22, 2017 7:40 pm    Předmět: Citovat

Strašně sladké vítězství a Matič gól roku z našich.

Moc se mi sice nelíbilo, že nás přehrávali, ale nic kromě gólů neměli, jen ten přímák Kanea v poslední minutě, kdy to Thibo tak tak chytil.

Každopádně naše efektivita konečně parádní. Když šel na plac Hazard s Costou, tak jsem začínal mít pocit, že ten zápas dopadne dobře.

Snad nás tohle velké vítězství do konce sezóny nakopne a zvládneme to hned v úterý.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: so duben 22, 2017 8:31 pm    Předmět: Citovat

Uvidíme,co bude dál. Možné je úplně všechno. My pochopitelně doufáme, že nás to nakopne a je to zadře, ale může to klidně mít i opačný efekt.

Každopádně tu bylo snad vše napsané. AC tam dal defenzivnější variantu na úvod a ofenzivní esa tam dal až později. I když Costa a ofenzivní eso...no nic.

Willian byl hodně zklamaný, ale na konci měl úsměv na rtech a slavil.

Jinak, co tu snad ještě nezaznělo...jak šel Michy kopat penaltu a nechtěl ji nechat kopat Williana, ale došel kapitán a balón dal Willianovi...legrační okamžik.

Hra TH je moc pěkná i pro oko. Ačkoli jsme letos lepší, tak oni mají aktuálně formu a hrají fantastický fotbal.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: so duben 22, 2017 8:44 pm    Předmět: Citovat

Na BBC byl Matič vyhlášen hráčem zápasu!
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: ne duben 23, 2017 7:21 am    Předmět: Citovat

Zpoza vápna byla jen ta Matičova branka.

Lamps říkal, že tahle výhra nás na úterek nabudí a pomůže nám to. Tak se těším...

BTW, co takhle poslat TH nabídku 50 mega za Eriksena?
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne duben 23, 2017 7:40 am    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Zpoza vápna byla jen ta Matičova branka.

Do toho se počítá i ten trestňák Williana, ne?

Eriksena bych bral. Takový disciplinovanější Fabregas, který může hrát celé zápasy, a dokáže si trpělivě počkat na správný moment. Ale těžko říct, jak by se mu u nás dařilo, když ty náběhy máme o poznání horší než Kane - Alli.

Vůbec bych se nezlobil, kdyby se ten jejich pracně vybudovaný kádr v létě rozkutálel po celé Evropě. K nám bych bral hlavně Dembeleho. Přidat jej do zálohy, pár dalších posil, tak máme šanci o tu LM bojovat. Takhle bude strašně těžké najít vhodného záložníka.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: ne duben 23, 2017 8:06 am    Předmět: Citovat

Aha, máš pravdu.

Oproti Fabregasovi má Eriksen hlavně rychlost.

BTW, MP už koučuje 8 let a zatím nic nevyhrál. Hodně se to na twitteru rozebírá.

A Cohen speciálně píše o tom, že TH jdou cestou Arsenalu... Smile

Naposledy upravil steiner dne ne duben 23, 2017 11:36 am, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

Přejdi na: