Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Champions vs. Watford
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alex



Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 13345

7050.0 points

PříspěvekZaslal: po květen 15, 2017 8:41 pm    Předmět: Citovat

Freddie napsal:
Terry-zouma-begovic a o golove hody supera je postarane...Zouma vyzera v tom systeme stratenejsi ako JT...


Zouma letos prakticky neměl zápas, kdy by si člověk řekl: Jo, ten tu příští sezonu bude a bude to po tom zranění něco jako posila. Myslím, že hostování pro něj bude vysvobození.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ondrej



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 5263

6944.0 points

PříspěvekZaslal: po květen 15, 2017 8:52 pm    Předmět: Citovat

Těch posledních 15 minut bylo špatných, ten tým evidentně nedokázal udržet koncentraci a zdálo se mi, že někteří už nestíhali ani fyzicky, ale to se dá očekávat. Do té zhruba 70. minuty to byla radost sledovat, zejména kvůli tomu nasazení, kdy to po většinu času rozhodně nevypadalo, že jsme udělali 9 změn.

Problém je pochopitelně obrana. Tři góly doma (pod Contem vůbec poprvé) se Contemu určitě líbit nebudou. Terry to má na příští týden asi předplacené, ale bude velmi zajímavé sledovat, jestli se na hřišti ještě objeví Aké nebo Zouma. Azpilicueta podle mě dostane posledních 90 minut, aby završil tu svoji absurdní bilanci, a zbyde jen jedno místo. Každopádně Christensen má cestu do sestavy umetenou slušně, tak snad potvrdí, co se o něm píše (nasledovaného ho nemám).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alex



Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 13345

7050.0 points

PříspěvekZaslal: po květen 15, 2017 8:53 pm    Předmět: Citovat

Dovedu si představit, že bych byl dneska na Stamford Bridge spokojený.. titul rozhodnutý, dva dny odpočinku, do toho oslavy a odevzdaný soupeř? Minule to třeba proti WBA dopadlo hodně trapně. Conte udělal to nejlepší co mohl. Hráči, co musí něco ukázat. Všichni makají. Sice chyby, ale 4 branky. Kanté a Azpilicueta jedou jako mašiny, i Hazard maká jako lev. Willian výborný. Napínavé utkání plné pěkných momentů.

Pokud to bude výhra, tak úplná špica. Za takových podmínek by mě nějaká takticky svázaná výhra netěšila, 4:3 je mnohem lepší. I ten průběh ideální.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ondrej



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 5263

6944.0 points

PříspěvekZaslal: po květen 15, 2017 8:56 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Pokud to bude výhra, tak úplná špica. Za takových podmínek by mě nějaká takticky svázaná výhra netěšila, 4:3 je mnohem lepší. I ten průběh ideální.


Stopro souhlas. Já se bavil, navíc konečně uvolněně, když už o nic nejde. Zábava na závěr sezony, jak se patří. Kdyby to nakonec nebylo vítězství, tak je to trochu jinak, ale Fabregas potvrdil, že je letos velmi důležitý. Stejně jako Willian. Tahle třináctka to letos celý udělala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miguel19



Založen: 13.5.2013
Příspěvky: 1516

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po květen 15, 2017 9:00 pm    Předmět: Citovat

Super že se to zvládlo. 4 vstřelené branky v tak změněné sestavě je paráda.

Nicméně zápas ukázal, že Terry už na to bohužel nemá, že Zouma musí jít na hostování a Begovič vlastně nic moc nechytí.

Willian Borges da Silva zaslouženě MOTM.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freddie



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 2940

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po květen 15, 2017 9:05 pm    Předmět: Citovat

Mat na lavicke Williana a Fabregasa celu sezonu je obrovsky luxus...Pre mna obaja patria do zakladu a v roli sekundantov by som naopak rad videl Matica s Pedrom..Ale v konecnom dosledku to Conte dobre vyvazil a je super ze obaja su bojovne povahy a nemienia sa zdekovat z timu, lebo ich trener vynechaval...To je alfa omega uspesneho timu, udrzat co najsirsi kader stastny...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vitasrp



Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1590

9697.0 points

PříspěvekZaslal: po květen 15, 2017 9:51 pm    Předmět: Citovat

Zajímavej zápas, 60 minut se mi to líbilo a i navzdory těm změnám tam byly jasně vidět koncepty naší hry, secvičené akce a některý velmi dobrý individuální výkony, kaňkou akorát byly teda ty dvě chyby, které soupeři darovaly branky. Pak ale z tý hry kompletně zmizela intenzita, ofenzivní snažení se rozpadlo, poněvadž jsme nebyli schopni podniknout souvislou akci a pokazili velký množství přihrávek. Ke konci jsem už úplně nečekal, že vyhrajeme, ale vzhledem k tomu, že se hrálo 3 dny po zisku titulu, tudíž hráči určitě oslavovali, se to dá celkem chápat.

Po těch 60 minut (hlavně teda v první půli) se mi dost zamlouval Chalobah, měl tam zajímavý přihrávky, dokázal se zapojit do kombinace, udržet balón pod tlakem a klidně se i otočit za sebe do prostoru a otočit hru, což je dost důležité. A v defenzivní fázi byl perfektní, měl tam několik vyhraných soubojů.

Aké sice udělal chybu u druhého inkasovaného gólu, ale jinak se mi v těch málo zápasech, co u nás odehrál, líbil - sice zřejmě bude mít problém s fyzicky nabouchanými útočníky, nicméně to dohání fakt dobrou technikou a přehledem. Míče dokáže i pod tlakem zpracovat a rozehrávat, navíc se hodí i typologicky - v tý tříčlenný obraně je limitující, když máte na levý straně pravonohýho stopera, jelikož pak většina přihrávek míři jen do strany, což je pro soupeře snadno bránitelný. Aké tam i dneska měl pár velmi kvalitních rozehrávek, kdy hru dostal na volnýho hráče mezi liniema. Pro mě určitě zajímavej hráč.

Naopak Zouma mi přijde, že v tomhle stylu hry trochu plave. Což neznamená, že by to nebyl velmi dobrej stoper, ale je to spíš typ pro kouče ala Mourinho, kterej tu hru nechce tvořit až od stoperů, nejsem si úplně jistej, že jej Conte bude chtít extra udržet. Ten propast mezi ním a Azpilicuetou na stejný pozici je vážně propastnej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alex



Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 13345

7050.0 points

PříspěvekZaslal: út květen 16, 2017 7:05 am    Předmět: Citovat

Chalobah zahrál dobře.. ale musí se naučit častěji cirkulovat míč. Několikrát bylo vidět, že chce dávat dlouhý pas, nebylo komu a pár dalších sekund se tam motal. Místo aby míč zůstal v pohybu, klidně přihrávkami s obránci a objevila se skulina jinde. A pak mi taky přišlo, že nebylo obtížné jej při vyšším napadaní obejít. Hru tělem potřebuje vypilovat, zabrat svým postavením více prostoru. Třeba jako Alonso. Ten je pomalejší, ale ať se ho protihráč snaží vymotat, tak jej přes sebe pustí výjimečně.

Celkově se mě ale líbil náš presink, ten byl těch prvních 60 minut na vysoké úrovni. S časem šly všechny aspekty naší hry dolů, ale to se dá při podobném zatížení odpustit, že ti hráči nevydrží 90 minut. Nebýt těch chyb, tak Watford nedostane čuchnout a v pohodě by se dohrávalo.

Willian a Hazard podali velmi dobrý výkon, ale na produktivitě se to moc nepodepsalo. Takové výkony je třeba korunovat brankou. Willian tam má jednu asistenci na vítěznou branku, ale chtělo by to víc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Alex



Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 13345

7050.0 points

PříspěvekZaslal: út květen 16, 2017 7:22 am    Předmět: Citovat

Ale celkově neuvěřitelné, co Conte v první sezoně dokázal.. poté, co přebral nalomený tým, který by snad každého jiného kouče mohl potopit už někdy v listopadu..

Když se řekne Conte, každý si vybaví tituly v Juventusu.. a fakt, že to určitě nebylo tak složité jak tady.

A on prosím v první sezoně udělá víc bodů než co se mu povedlo za ty 2 první. Až v té poslední měl 102 bodů, což teda těžko zopakuje. Ale stále má šanci na druhou nejlepší bodovou sezonu v Premier League. Do toho stačí branka, abychom měli víc vstřelených gólů než kdykoliv v Juventusu. Pokud uděláme Arsenal, tak to bude jeho první double. K tomu mám pocit že rekordy (minimálně vyrovnáne) v počtu venkovních bodů a počtu výher v sezoně.

Fakt mazec, že se jedná o veleúspěšného kouče, a on to v první sezoně v Anglii ještě trumfne. Navíc poté, co ten tým prvních 8 zápasů sezony nehraje úplně dle jeho představ a za pochodu musí udělat radikální změnu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
InfernaL



Založen: 15.10.2007
Příspěvky: 1638
Bydliště: Brno
10000.0 points

PříspěvekZaslal: út květen 16, 2017 8:02 am    Předmět: Citovat

Aleši, k těm rekordům.

Pokud v neděli vyhrajeme, bude to s 93 body historicky druhá nejlepší sezóna v PL (Mourek měl při prvním titulu 95 bodů, při druhém už jen 91).

Pokud dále vyhrajeme, překonáme rekord v počtu výher v jedné sezóně (dosud máme 29 - letos a v obou titulech pod Mourinhem v první éře). Conte může být prvním koučem Premier League, který v 38 zápasovém systému urve 30 výher.

Tahle čísla platí jak pro Chelsea, tak pro PL obecně, pač ty rekordy držíme my.

Jinak už teď máme druhý nejvyšší vstřelený počet gólů (nejvíc to bylo pod Ancelottim 103 v roce 2010). To už asi nepřekonáme Smile

Každopádně vzhledem k těm okolnostem je opravdu neskutečné, co Conte dokázal. Mourinho měl o poznání luxusnější pozici, Ancelottimu zase zahráli Drogba s Lampardem (29, respektive 22 gólů v lize).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FairCop



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 10847

7400.0 points

PříspěvekZaslal: út květen 16, 2017 8:07 am    Předmět: ... Citovat

A to si ještě k tomu člověk musí přidat, že on vlastně poprvé vytáhl paty z Itálie - učí se nový jazyk, rodina mu zůstala v Itálii.

On zaslouží maximální kredit, protože do toho všeho on ještě přidává to, že si ho vážím i jako člověka. Tohle člověk vždycky cítil z Ranieriho a Ancelottiho ho (hm, pořád ti Italové Very Happy ).

Ono se pořád mluví o tom, jak mu řada věcí hrála do karet (absence velkých zranění, že se nehrály poháry evropské atd.). Ale na druhou stranu pro to zdraví těch hráčů se musí něco dělat, ta jejich kondice nespadla z nebe a Antonio věděl, proč chce ten svůj realizační tým.

Conte čelil výzvám a zvládl je, víc a víc věřím tomu, že by zvládl i výzvu v podobě pohárových zápasů navíc. Už proto, že má ten člověk koule.

Jsem zvědavý, kdo nahradí Hollanda, který podle mého Contemu neskutečně pomohl v té první sezóně - už jen tím jak dobře klub a hráče zná.
_________________
John Terry - Captain, Leader, Legend

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ondrej



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 5263

6944.0 points

PříspěvekZaslal: út květen 16, 2017 9:34 am    Předmět: Citovat

Alex napsal:
A pak mi taky přišlo, že nebylo obtížné jej při vyšším napadaní obejít. Hru tělem potřebuje vypilovat, zabrat svým postavením více prostoru. Třeba jako Alonso. Ten je pomalejší, ale ať se ho protihráč snaží vymotat, tak jej přes sebe pustí výjimečně.


Tohle je velmi dobrý postřeh, také jsem si toho všiml. V jeho pozici to je navíc obzvlášť problém. Ať se učí od Alonsa a Matiće, tady je opravdu na čem zapracovat, ale není to nic, co by nemohl zlepšit. Ty jeho dlouhé diagonály občas připomínají Fabregase.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
steiner



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 15084
Bydliště: Brno
7366.0 points

PříspěvekZaslal: út květen 16, 2017 1:51 pm    Předmět: Citovat

Tak výhru máme, ta byla z důvodu rekordů důležitá. Místy to vypadalo solidně, místy mizerně. Byly tam dlouhé pasáže, kdy jsme jen ztráceli balóny a soupeř kombinoval, což bylo do nebe volající.

Každý hráč měl lepší i horší momenty. Willian a Azpik se mi zdáli býti nejlepší. To samé pak Fabregas. Hazard se také snažil. Obecně bylo vidět určité uvolnění na té hře, hráči se snažili o patičky, parádičky, apod.

Tohle byl extrémní zápas po všech stránkách. Tato sestava spolu totiž nikdy normálně nenastoupí, a to ani přibližně. Aké třeba vypadá mnohem lépe, pokud doplní náš základ. Až na tu hrubku u té druhé branky soupeře ukázal celkem solidní výkon.

Zouma u nás příští rok nebude. A doufám, že ani Begovič. Navíc odejde JT. Víc hráčů zralých na odchod nevidím. Pokud tedy neodejde z vlastní vůle Costa.

Místy se mi v první půli líbil i Kenedy, CHalobah a další.

A jsem zvědav, jestli se dočkáte lavičky pro Cahilla, já s tím zatím moc nepočítám, bylo by to hodně odvážné a pokud neposílíme, tak i nesmyslné.

Zápasů bude příští rok hodně, a tak si všichni hodně zahrají. Ale chce to míchat rozumně, třeba po 2-3 hráčích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alex



Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 13345

7050.0 points

PříspěvekZaslal: út květen 16, 2017 7:12 pm    Předmět: Citovat

Co se týká Zoumy, tak tam mám jasno. Minimálně na rok hostovat, nejlépe do Itálie. Třeba to často zmiňované Lazio. U Akého jsem rozpolcený. Na jednu stranu se mi líbí a je to levák. Dokáže jít tvrdě do souboje, má přehled a dobrou rozehrávku.

Nicméně ten náš standard musí být někde jinde. Upřímně, s těmito hráči jsme z toho letos vyždímali úplně nejvíc. Ta série byla krásná, ale když soupeři věděli, co hrát, tak ta obrana tak pevná nebyla. Náš standard nemůže být pár čistých kont proti průměrným týmům, my musíme aspirovat na podobnou defenzívu jako má Juventus. Tedy jedna branka za celou vyřazovací část LM. Na to ani po zapracování Akého nebo Christensena nedosáhneme.

Potřebujeme jednoho stopera, který bude hned od příští sezony naprostá špička, a to nejlépe po dobu 5 dalších sezon.

Bohužel pak vyvstávají otázky. Angličan Cahill a prakticky letošní kapitán bude pravidelně na lavičce? Dva mladí hráči, kteří potřebují co nejvíc zápasů, co to jen půjde? To vše, kdy Conte u hráče preferuje přesně danou pozici, na které ho potom rotuje? Je vůbec možné, aby se Aké dostal v létě před Cahilla, pochybuju že budou mít stejnou startovní pozici?

Máme pro léto dvě varianty.. buďto koupíme onoho zmíněného stopera, anebo ne a místo toho přivedeme krajního obránce. Osobně volím variantu stopera, protože ten střed je sakra důležitý.

Obrana by pak byla velmi podobná, jen s jedním špičkovým stoperem místo Cahilla. Jako náhradníci pro krajní pozice by byli Azpi a Aké. Když by Aké hrál levého stopera, tak se Azpi jako včera dá na pravého beka a ten tým zůstane vyvážený. Christensen do rotace s Luizem a Azpim. Dost minut by bylo i pro Cahilla. Pokud bychom potřebovali ofenzivního beka proti šumákům, tak se dá opět využít Pedro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
steiner



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 15084
Bydliště: Brno
7366.0 points

PříspěvekZaslal: út květen 16, 2017 8:20 pm    Předmět: Citovat

Tak píše se o tom VVD, cenovka bude kolem 50 mega. Honza mi minule říkal, že má za to, že je předražený a není tak dobrý, jak by cena mohla napovídat. Něco jako Stones.

Je po zranění, otázka je, jestli bude dobrý i po něm...

A dle mého bude ale potřebovat menší aklimatizaci (neb PL už hraje), než třeba Christensen či třeba Laporte, který má jen 22 roků, teda myslím, že má jen 22 roků.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com