Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Champions vs. Watford
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: čt květen 18, 2017 9:26 am    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Tak píše se o tom VVD, cenovka bude kolem 50 mega. Honza mi minule říkal, že má za to, že je předražený a není tak dobrý, jak by cena mohla napovídat. Něco jako Stones.

Bohužel VVD není vyzkoušený na té nejvýšší úrovni. V PL mi přišel dominantní, ale moc zápasů jsem neviděl. Vysoký, rychlý a míč mu nezavazí. Takové parametry se hledají sakra těžko a Conte by s tím dokázal jistě pracovat. Tyhle atributy měl i statisticky nadprůměrné, a to člověk neochčije. Navíc 25 let, tedy investice na 5-6 sezon pokud to vyjde.

Měl jsem pocit, že se mi vůbec nelíbil, když hrála naše repre proti Holanďanům a vyhrála 2:1. Ale koukám, že tenkrát byl jen na lavičce. Byl to asi někdo jiný. Nebo to byla ta vítězná odveta 2:3 ze závěru kvalifikace.

Nicméně tak jako tak by přicházel jako lepší hráč než tenkrát z Boltonu Cahill. Ač Gary není dominantní, tak udělal velký posun a své limity minimalizoval.

Já jsem pro, abychom ho přivedli.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: čt květen 18, 2017 9:43 am    Předmět: Citovat

Aleši, já si ho také pamatuji, jak hrál proti našim, a tam byl doslova příšerný. Ale v PL je to jiný kafe.

Ono, žádná z těch potenciálních posil není vyzkoušená na té nejvyšší úrovni. Laporte, Koulibaly, VVD, atd. Pokud je někdo vyzkoušenej na té nejvyšší úrovni, obvykle to má zásadní vliv na cenovku.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Přejdi na: