Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Community Shield: Chelsea - Arsenal
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2017 10:11 am    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Podívej se, nedělejme teď v srpnu překvapené, kolik toho musíme řešit.

Nikdo překvapený není, vedení to muselo být jasné už dávno. Já jen říkám, že taková situace nutně nastat nemusela. Ale to už je teď jedno. Teď to chce dotáhnout alespoň ty tři hráče a hráče jako Dembele, Kroos a Sandro budeme holt kupovat za rok.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2017 10:30 am    Předmět: Citovat

blade115 napsal:

Mně fascinuje, jak jednoduše to u tebe projde.. na začátku přestupáku dáme najevo, že máme zájem o elitní hráče. Nejsme schopni dotáhnout jediného (kromě náhrady za odcházející hráče), necháme to vyhnít do srpna a pak kvůli nedostatku času řešíme jen náhradníky. A ono je to v pořádku.

Kdyby Conte dostal za úkol zisk titulu, první tři měsíce o něj jakžtakž bojoval, pak totálně zasral postel a jako útěchu nabídnul postup ze skupiny LM a jeden zápas ve Wembley.

Abramovič by si měl udělat pořádek. Vysoký standard by měl platit pro všechny.

A myslím, že Conte tohle vidí. Vidí, kolik trenérů se u nás vystřídá. A kolik se z toho pakuje, neb vedení není schopno dotáhnout do konce potřebné přestupy. A pak vidí, že tohle léto to není lepší.
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2017 10:46 am    Předmět: Citovat

Ve chvíli, kdy se trenér rozhodne vyhodit dva hráče ze základu, jednoho z lavičky pošle pryč hostovat, skončí legenda klubu a další tři hráči se rozhodnou kvůli hernímu prostoru odejít, přičemž z vlastních zdrojů trenér čerpat odmítá, tak co jako chceš dělat? Prostě je všechny musíš nahradit. Fakt šokující. Asi se pak není čemu divit, že nezbyde další 100 mega na elitního hráče. Ne v době, kdy i za hráče na rozšíření kádru platíš 30 mega.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2017 11:03 am    Předmět: Citovat

blade115 napsal:

To se rozhodl kde? Já mám za to, že i klub potvrdil, že situace kolem Costy byla všem zúčastněným jasná v lednu. A nemáme žádnou informaci, že by toto rozhodnutí padlo na přání Conteho. Spíš je šokující, že se jej klub rozhodl u svých novinářů hodit přes palbu a dělat, jak zásadní byla ta sms. Nebyla a z poslední tiskovky to máme potvrzené mluvčím klubu. Stejně tak u Matiče. Když pak Conte do médií prohlásí, že nemá kontrolu nad tím koho se klub rozhodne prodat (ať už to demonstroval na příkladu Hazarda, ale myslel Matiče, Costu nebo Cuadrada), tak víme odkud vítr vane.
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2017 11:53 am    Předmět: Citovat

Alex napsal:

Rozhodnutí o Costovi bylo dost možná kolektivní. Matiče podle zpráv z médií odstřihl on, jen ho nechtěl prodat konkrétně do MU. S Cuadradem přestaň, to je fakt největší kokotina tohle vytahovat. Ten hráč neměl sebemenší zájem za nás hrát, dával to dost jasně najevo, že chce 100% zůstat v Itálii.

Ono tohle všechno na věci vůbec nic nemění, otázka zůstává stejná. Ve chvíli, kdy je prostě 7 hráčů ještě před začátkem léta na odchodu, tak to si představuješ, že mělo vedení udělat? Přivést 7 hráčů jako náhrady a k nim další 4, abychom šli do sezóny silnější než loni? Jo, tak to pak chápu tvou frustraci. Ale nevím, jestli je rozumný si nastavit absolutně nereálná očekávání, to je pak celkem jasný, že přijde zákonitě zklamání.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2017 12:07 pm    Předmět: Citovat

blade115 napsal:

Můžeš dát nějaký relevantní zdroj, ze kterého je patrné, že Matiče odstřihnul Conte?

Evidentně lepší řešení je nechat si nákup 4 průměrných hráčů na srpen, kdy už je trh notně přebraný. A následně jít do sezony se slabší základní sestavou.

Já jsem fakt zvědav, jak tohle dopadne. Za 3 dny to budou přesně 3 týdny, co jsme oznámili naši poslední posilu. Budou to shodou okolností 3 týdny do konce přestupového období. To mi neříkej, že jsme 3 týdny nedokázali nikoho podepsat a pak najednou dojdou ti správní hráči. I mezi těmi náhradníky to bude nakonec 2. nebo 3. volba.
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2017 12:22 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:

Hledal jsem, ale ten článek nemůžu najít, je mi líto.

Pořád jsi mi neodpověděl. Jen říkáš, co je špatně, ale nenabídl si vlastní řešení.

Ano, poslední dobou stagnujeme a já bych za to vedení docela i kritizoval, jen tady mám pocit, že je potřeba trochu vyvážit ty misky vah, protože tu schytávají úplně neskutečnou čočku už od června. To, že během posledních 2 týdnů nikdo nepřišel, považuju za velkou chybu.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2017 12:37 pm    Předmět: Citovat

blade115 napsal:
Pořád jsi mi neodpověděl. Jen říkáš, co je špatně, ale nenabídl si vlastní řešení.

Tak já nemám odpovědnost za kvalitu kádru, se kterým jdeme do sezony. I kdyby mě na kolena prosili, tak bych roli krizového manažera a vyjednávače opravdu nevzal. Těžko se teda odemně dočkáš odpovědi, jak něco vyřešit za srpen, když k tomu potřebuješ být aktivní hned od začátku léta.

To, že se to dá celé ještě nějak důstojně zachránit, je pravda. Ale to by musely vyjít ty nejlepší volby a opravdu dojít ještě jeden kvalitní hráč pro základní sestavu, kde nás nejvíc tlačí bota. Ale to už se bavíme jen z pohledu kádru, nikoliv těch věcí okolo, které k novým hráčům patří.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2017 12:37 pm    Předmět: Citovat

Že má AC také nějaký podíl, viz herní vytížení Akého a Chalobaha, to je jasné. Ale nebyl to AC, kdo tyhle dva prodal.

A klub měl na situaci reagovat rychleji a pružněji. A pokud dovolili Matičovi odejít, opět chyba klubu, navíc do MU, a to jen kvůli penězům.

Klub věděl, v jaké situace je, a nekonal.

Lehce se to v minulosti svádělo na JM, který byl lehkým terčem, neb sám do řady kontroverzí sám vystavoval. Nyní je tu AC a situace není jiná, než jaká byla v minulosti, když měl klub jednat a nejednal. JM to zažil 2x, AC to prožívá nyní, CA to také zná...

Blade, souhlas, že občas je zapotřebí trošku vyvážit tu misku vah. To znám, to občas dělám taky. A do jisté míry jsem i některým tvým argumentům rozuměl, hlavně když jsi před pár týdny volal po klidu, když já už byl nervózní. Ten rozdíl byl mimo jiné i v tom, že ty jsi počítal s menším množstvím posil, než třeba já s Alešem.

My jsme si nechali utéct celou řadu hráčů, někteří byli drazí, jiní relativně levní.

Já jsem na vedení naštvaný, neb tato situace se opakuje až příliš často. Lišíme se i v tom, že ty si myslíš, že pořád to jde nějak tak urovnat a vše bude jako dřív. Dle mého tato varianta je jen velmi málo pravděpodobná. Pokud kouč není s vedením na stejné stránce, hráči to vytuší a silnou opozici vůči kouči z našeho týmu také známe, výhoda je, že tam je nyní hodně mladých hráčů, kteří nejsou tak silní.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2017 12:49 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:

Však samozřejmě se ptám, jak bys postupoval během celého léta, ne teď v tuhle chvíli.

steiner napsal:

Jo, tohle zní rozumně. Zvlášť ta poznámka, že se to děje už potřetí, kdy to léto po titulu nevychází podle představ. Tak uvidíme, já pořád věřím, že z toho ještě nakonec celkově vzato můžeme vyjít dobře. Ale souhlasím, že v tuhle chvíli už je to celkem alarmující, když se dva týdny nic neděje.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2017 1:00 pm    Předmět: Citovat

blade115 napsal:

Pro zjednodušení a ukončení této dlouhé debaty se dá klidně říct, že stejně, jen místo těch čtyřech průměráků bych udělal vše proto, aby došli dva elitní hráči a dva hráči na lavičku. A je jedno, jaké jsou jejich jména. Hlavně abychom vyřešili dvě pozice ze čtyř (ty zbylé zase za rok).

Levý bek, záložník, křídlo a stoper. Jako stoper došel Rudiger, tak ten řekněme že pro letošek padá. Zbývají tři pozice. Dvě si vybrat. A pak dovést dva další hráče pro zvýšení konkurence. Ty dva průměrné klidně v srpnu, až jaký bude trh. Ale po těch elitních jsme měli skočit při první příležitosti nebo tuto příležitost vyrobit.
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2017 1:10 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:

Jestli jsi do této chvíle spokojen a teď bys akorát místo 4 hráčů na rozšíření kádru přivedl jen 2 a k nim další 2 top hráče, pak jsem celkem v šoku, že celou tu dobu takhle nadáváš.

Jako, to jsme tím pádem nejspíš na stejné vlně. To já bych si teď taky maloval, že přijde Sandro, Dembélé, Ox a Barkley. Ale A) podle Conteho na to nejsou peníze, B) některé ty hráče nám prostě nechtějí prodat. Hlavně teda bod A je celkem problémový, zato pochopitelný. Dnes chodí top hráči tak za 60-70 mega, konkrétně Dembélé prý má cenu dokonce až 100 mega. Už jsme utratili 130. Není asi tak šokující, že dalších 230 už vedení utratí.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2017 1:20 pm    Předmět: Citovat

blade115 napsal:

Conte říkal, že nejsou peníze na Neymara.

A jestli nevidíš rozdíl mezi současným stavem, a kdy tady máme dva hotové hráče pro základní sestavu, kteří nás okamžitě posunou o kus kupředu, tak už fakt nevím. Navíc jsem psal pro zjednodušení. Protože se to odvíjí od mnoha proměnných. Uděláš jeden krok a najednou ten druhý se změní.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2017 1:25 pm    Předmět: Citovat

Mně se navíc nelíbí to, že jsme už řadu kroků udělali, a kdybychom věděli, že nebude schopní nikoho kloudného přivést a že třeba Drinkwater bude stát víc než Pedro a podobně jako Kanté, pak bychom ty kroky třeba nedělali. Prostě proč pouštět Traoreho za pár mega, když netrucoval, navíc je v pohodě, a pak hledat výplň, tedy nikoli hráče do základu za 25 či 30 mega, to mi moc nesedí. A co budeme dělat další rok? I když to by měl být rok, kdy zase uděláme krok kupředu. Ale zbytečně přivoláváme tyhle průserové ročníky. Jednou nám vytrhla trn z paty výhra v LM, loni už nám nepomohlo nic.

Já jsem už v minulosti psal, že bych byl pro koupit dvě velká jména a kádr doplnit mladými. Ale tohle je evidentně pasé. Nebudou ani ti mladí, ani ta velká jména, to je na tom to mizerné. A na šeď nové fandy nenalákáme.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2017 3:09 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:

A jestli nevidíš rozdíl mezi současným stavem, a kdy tady máme dva hotové hráče pro základní sestavu, kteří nás okamžitě posunou o kus kupředu, tak už fakt nevím.

Ale vidím. Ten rozdíl je oněch 230 mega, které zjevně utratit nemůžeme.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6

Přejdi na: