Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Lester vs. The Blues

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Miguel19

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so září 09, 2017 1:11 pm    Předmět: Lester vs. The Blues Citovat

Chelsea XI to face Leicester : Courtois, Moses, Rudiger, Luiz, Azpilicueta, Alonso, Kante, Fabregas, Bakayoko, Pedro, Morata.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so září 09, 2017 2:31 pm    Předmět: Citovat

Toto smrdi precouchovanym zapasom...
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: so září 09, 2017 2:36 pm    Předmět: Citovat

Freddie napsal:

Jak to myslíš?
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so září 09, 2017 2:51 pm    Předmět: Citovat

FairCop napsal:
Freddie napsal:

Jak to myslíš?

Tak hrame iba s jednym rychlostnym hracom vpredu...Vonku kde sa ocakava futbal hore-dole mi to pride divne...
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: so září 09, 2017 2:58 pm    Předmět: Citovat

Freddie napsal:
FairCop napsal:
Freddie napsal:

Jak to myslíš?

Tak hrame iba s jednym rychlostnym hracom vpredu...Vonku kde sa ocakava futbal hore-dole mi to pride divne...

Já tam vidím Pedra i Moratu. Jistě, mohl tam být místo Fabregase třeba Hazard (Musonda nikoliv, protože ten ted hraje proti Sunderlandu), ale tak tady si umíme vysvětlit, proč je ještě Eden na lavičce.

Navíc nahoru dolů to je a zvládáme to pohybem velmi dobře, prakticky jediný pomalejší hráč je opravdu jen Cesc.

Spíš chybí přesnost ve finální fázi. On Alonso umí skvěle kopnout přímák, nebo dneska krásně přenese hru na Mosese, že si člověk říká, že to snad nikdo jiný tak neumí a potom totálně podělá vcelku jednoduchý centr. Ale to se holt stává no.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: so září 09, 2017 3:01 pm    Předmět: Citovat

Freddie napsal:

Tak ale evidentně se hore-dole nehrálo.. zápas jsme měli pod kontrolou. Leicester tam měl snad jednu šanci, po naši alibistické přípravě šance kolem vápna. Z protiútoku pak trestal Morata. Na naší straně tam byly i další nedotažené momenty.

Ale tohle je přesně ono. Máme tam jediného hráče, Williana, o kterém se dá uvažovat, že mohl nastoupit. Hazarda zatím nepotřebujeme, není důvod na něj tlačit. A pak se na Conteho prská, že udělal snad jedinou volbu, kterou před zápasem měl. Kdybychom měli nabouchaný útok a na výběr 2-3 hráče, tak by třeba naše složení vypadalo jinak. Ale takhle se zatím ta sestava píše na papír sama.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bluescfc

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so září 09, 2017 3:43 pm    Předmět: Citovat

Leicesteru dnes odpuštěny dvě jasné ruky v jejich pokutovém území..
We are the Chelsea,
And we are the best,
So fuck all the rest.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: so září 09, 2017 3:58 pm    Předmět: Citovat

Tohle bylo jedno z nejhorších dohrání utkání, které pod Contem pamatuju. Jasně, mohla a měla se pískat penalta, ale úplně naivně jsme vrátili Leicester do utkání a pak jim ještě dovolili tvořit šance.

Morata branka hlavou, jak jinak. Ještě si zvyknout na rychlost řešení situací nohou a bude to dělo.
Bakayoko výborný. Na konci měl sice rychleji pokrýt prostor za Alonsa, ale jinak vybojoval spoustu míčů a i do ofenzívy něco zkusil.
Zappacosta debut plný nekvalit. Pomalé přistupování, ztráta míče na polovině, nechal přes sebe párkrát odcentrovat. S týmem měl snad jeden trénink, tak ještěže toho Leicester nevyužil..
Rudiger se mi docela líbil, ale těžko říct, jestli to bylo dost aby vytlačil Cahilla ze sestavy. Má výhodu, že se nedostává pod tlak při rozehrávce, ač přitom působí jako Zouma. Hlavně dělá dobré rozhodnutí.
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so září 09, 2017 4:01 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Freddie napsal:

Tak ale evidentně se hore-dole nehrálo.. zápas jsme měli pod kontrolou. Leicester tam měl snad jednu šanci, po naši alibistické přípravě šance kolem vápna. Z protiútoku pak trestal Morata. Na naší straně tam byly i další nedotažené momenty.

V zapase sa nic moc nedialo, dali sme gol z dokonaleho zablesku dvoch hracov a nie z tlaku...Ja som s tym vykonom v prvom polcase moc spokojny nebol, ty to nazyvas ze sme kontrolovali hru a nepustali supera do sanci...Nemam nic proti rotacii ale stvorka Kante-Bakayoko-Cesc-Pedro mi pokope nesedi...
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: so září 09, 2017 4:36 pm    Předmět: Citovat

Freddie napsal:
V zapase sa nic moc nedialo, dali sme gol z dokonaleho zablesku dvoch hracov a nie z tlaku...Ja som s tym vykonom v prvom polcase moc spokojny nebol, ty to nazyvas ze sme kontrolovali hru a nepustali supera do sanci...Nemam nic proti rotacii ale stvorka Kante-Bakayoko-Cesc-Pedro mi pokope nesedi...

A zvlážil si třeba okolnost, že Willian byl přes půl světa na srazu reprezentace, jiné časové pásmo, zápasy v nohách.. Kdežto Pedro nikam necestoval, byl odpočatý a Conte měl dostatek času jej připravit?

Conte to evidentně vzal v potaz, stejně jako když mohl pracovat v týdnu s Fabregasem a Bakayokem.

Nebo chceš naznačit, že by si raději hrál zálohu s Fabregasem?

Utkání po repre pauze nejsou nikdy jednoduché. Někteří z těch hráčů stále nejsou 100% navyklí na Conteho metody. Leicester nejsou žádné ořezávátka.
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so září 09, 2017 5:11 pm    Předmět: Citovat

Mě se náš výkon relativně líbil a nebýt jedné věci, která mi chyběla a kterou mají v oblibě trenéři říkat "kill the game", tak nebylo o čem a nemuseli jsme se o výsledek vůbec strachovat.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: so září 09, 2017 6:13 pm    Předmět: Citovat

Jinak prý jsme 5 let nevyhráli zářijový venkovní zápas. Zlomili jsme to až dnes.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: so září 09, 2017 9:06 pm    Předmět: Citovat

Já dodám, že jedna pentle byla jasná, co tam sudí dělají, to nechápu.

TC úplně zbytečně fauloval.

Pedro mi přišel málo výrazný.

Morata opět branku hlavou. Jakmile měl v úvodu druhé půle přihrávat nohou, hned jsem věděl, že z toho bude prd, ačkoli to nebyla zase tak těžká přihrávka. Šance měl minimálně 3. Ale lepší se. Už se snaží dělat vše rychleji, tenhle hráč má inteligenci. A dle mého to bude náš nejlepší hlavičkář vůbec. Snad jen DD se s ním může měřit.

Bakayoko jde nahoru. Hlavně dozadu je výborný.

Kanté, ten je všude a ještě vítězná branka. Pro mě hráč zápasu.

Řešil se tu Rudiger. On sice není hlavičkář jako Cahill, ale jinak je dle mého mnohem lepší. O něco lepší na balónu, má rychlost a relativně je zatím spolehlivý.

Davide byl hozen do vody a bude muset přidat. Na PL prostě není zvyklý, že to je vše tak rychlé.

Hazard po zranění, dle toho to také vypadalo.
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne září 10, 2017 2:49 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
...

Ja chapem preco tu rotaciu Conte spravil, ale kludne sme mohli hrat s Willianom polcas a s Hazardom druhy a hrat overeny system...To co tam Conte poslal zvykne pouzivat, ked chce udrzat vysledok a tak to aj vyzeralo, celkom risk po repre pauze v tazkom zapase vonku...Ale Aspi s Moratom to prelomili, Kante dal wonder gol, Contemu to vyslo v pohode...Kazdopadne mi neprislo logicke snazit sa hrat dominantny futbal s typmi ako Kante-Bakayoko-Pedro, ktorym prave svedci hrat hore-dole...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: