Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Evropská Liga
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Další

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá duben 12, 2013 12:51 pm    Předmět: Citovat

No, já si přál Benfiku. Basilej je hodně nepříjemný soupeř, Benfika je podle mého hratelnější. Ale co už. Na Portugalce pravděpodobně stejně narazíme ve finále, pokud se tam dostaneme.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: pá duben 12, 2013 12:55 pm    Předmět: Citovat

blade115 napsal:
No, já si přál Benfiku. Basilej je hodně nepříjemný soupeř, Benfika je podle mého hratelnější. Ale co už. Na Portugalce pravděpodobně stejně narazíme ve finále, pokud se tam dostaneme.

Tak to já si myslím pravý opak - Benfica je pro mě osobně momentálně favorit na celkové vítězství. Normálně by to byla Chelsea, ale vzhledem k tomu fotbalu, který předvádíme jsou pro mě Portugalci favority.

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá duben 12, 2013 1:11 pm    Předmět: Citovat

blade115 napsal:

Nedavno jsem cetl na EF, ze Benfica jeste letos neprohrala v lize a ma silenej drive. Takze mi neprijde jako idealni moznost rvat se s nima v dvojzapase. To Basilej mi prijde jednodussi, ty zkusenosti maji mensi.
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá duben 12, 2013 3:19 pm    Předmět: Citovat

Je fakt, že si to ani nedokážu pořádně odůvodnit... Mám prostě z Basileje špatný pocit, možná to je po zkušenostech s Man Utd a Tottenhamem... Nevím. Nicméně s Benfikou máme docela solidní bilanci, pokud se nepletu. Že mají formu v lize je fajn, ale v evropské poháry jsou hrozně nevyzpytatelné a my v nich umíme. Naproti tomu by měli o motivaci postaráno po loňsku... No, lehkého soupeře jsme každopádně chytit nemohli. Snad to urveme, když už tu pasoutěž hrajeme.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá duben 12, 2013 4:59 pm    Předmět: Citovat

blade115 napsal:
Je fakt, že si to ani nedokážu pořádně odůvodnit... Mám prostě z Basileje špatný pocit, možná to je po zkušenostech s Man Utd a Tottenhamem... Nevím. Nicméně s Benfikou máme docela solidní bilanci, pokud se nepletu. Že mají formu v lize je fajn, ale v evropské poháry jsou hrozně nevyzpytatelné a my v nich umíme. Naproti tomu by měli o motivaci postaráno po loňsku... No, lehkého soupeře jsme každopádně chytit nemohli. Snad to urveme, když už tu pasoutěž hrajeme.

To jo, máme možná dobrou bilanci s Benficou, ale jaký má kádr Benfica oproti předchozím zápasům a jak je na tom ten náš? Benfica je podle mnohých na tom stejně jako Porto, když vyhrávalo evropské poháry, takže k nim mám ten respekt obrovský.

Basilej samozřejmě má můj respekt taky, ale prostě to pro mě není to samé, jako ošlehaná Benfica, která má prostě těch zkušeností o dost více.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út květen 07, 2013 10:26 pm    Předmět: Citovat

Tak mě napadlo...nedáme finále v Brně? Moravák, nebo Hybeška? Mně tam služba vychází na večer v pohodě, tak proč tenhle pseudopohár nedat společně? Wink Slibuju, že o Mourinhovi budu držet hubu Very Happy
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st květen 08, 2013 4:56 am    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
Tak mě napadlo...nedáme finále v Brně? Moravák, nebo Hybeška? Mně tam služba vychází na večer v pohodě, tak proč tenhle pseudopohár nedat společně? Wink Slibuju, že o Mourinhovi budu držet hubu Very Happy

Naslo by se misto na prespani kdyztak? Ja poletim nejak kolem 13-14 domu.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: st květen 08, 2013 5:45 am    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:

Jirko, to nemusíš, já s tebou o JM rád skecnu, ale proč zase píšeš pseudopohár? Ach jo...kromě PL a FA máš vše za psudopohár...
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st květen 08, 2013 6:36 am    Předmět: Citovat

Talker napsal:
Georgewon napsal:

Naslo by se misto na prespani kdyztak? Ja poletim nejak kolem 13-14 domu.

Já už v Brně nebydlím, takže u mě to asi nepůjde Wink Sám si to přespání musím někde domluvit, protože poslední vlak mi jede v jedenáct, takže by hrozilo, že neuvidím konec špílu...
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st květen 08, 2013 6:39 am    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Jirko, to nemusíš, já s tebou o JM rád skecnu, ale proč zase píšeš pseudopohár? Ach jo...kromě PL a FA máš vše za psudopohár...

Protože to tak prostě mám a myslím si, že pro velkoklub jako je Chelsea jsou kromě PL a FA ostatní poháry naprosto nepodstatné. Ostatně dobře to psal v nějakém blogu jeden z redaktorů iSportu, že úspěch Chelsea v EL značí, že letošní sezona stojí za hovno Wink
M0rb1D4S

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st květen 08, 2013 6:47 am    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
Protože to tak prostě mám a myslím si, že pro velkoklub jako je Chelsea jsou kromě PL a FA ostatní poháry naprosto nepodstatné. Ostatně dobře to psal v nějakém blogu jeden z redaktorů iSportu, že úspěch Chelsea v EL značí, že letošní sezona stojí za hovno Wink

Což je fakt kardinální blbost.. Trofej je prostě trofej. Podle tvojí logiky je pseudopohár i Liga mistrů. Mě dokáže udělat radost i bezcenný Community Shield, což je například v porovnání s Evropskou ligou úplně bezcenná trofej.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st květen 08, 2013 6:54 am    Předmět: Citovat

M0rb1D4S napsal:
Trofej je prostě trofej. Podle tvojí logiky je pseudopohár i Liga mistrů. Mě dokáže udělat radost i bezcenný Community Shield, což je například v porovnání s Evropskou ligou úplně bezcenná trofej.

Však já vám to neberu, jen s tím nesouhlasím Smile S čím souhlasím, je fakt, že v žebříčku pseudopohárů je EL výš než Community Shield Very Happy
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st květen 08, 2013 7:08 am    Předmět: Citovat

Tady je ten blog, abyste neřekli, že kecám Wink

http://isport.blesk.cz/clanek/isport-cz-blogy-redaktori-ondrej-skvor/172189/chelsea-ve-finale-evropske-ligy-rovna-se-dukaz-jejiho-neuspechu.html
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: so květen 11, 2013 3:39 pm    Předmět: Citovat

Jak jsem upozorňoval na utkání Porto - Benfica, tak se to hraje už dneska! 21:30 začátek, nezapomeňte. Bude to stát za to.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: so květen 11, 2013 7:12 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Jak jsem upozorňoval na utkání Porto - Benfica, tak se to hraje už dneska! 21:30 začátek, nezapomeňte. Bude to stát za to.

Sestavy

Benfica: Artur; Maxi, Luisão, Garay, André Almeida; Matic, Enzo Pérez; Salvio, Gaitán, Ola John; Lima

Porto: Helton; Danilo, Otamendi, Mangala, Alex Sandro; Fernando, Lucho González, Moutinho; James Rodríguez, Jackson, Varela

Hlavně teda upozorňuju na trojici..
Garay - argentinský stoper z Benficy
Matic - vysoký klučina v záloze Benficy
James Rodriguez - portská desítka, pravděpodobně z pravé strany

Pak ještě Gaitán a samozřejmě Moutinho. Oba by mohli v létě přestupovat směr Anglie, Moutinho klidně k nám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Další
Strana 14 z 15

Přejdi na: