Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Liverpool - Chelsea
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vitasrp

9697.0 points

PříspěvekZaslal: ne duben 21, 2013 7:03 pm    Předmět: Citovat

Rozhodčí byl naprosto příšerný - Suarez měl být venku, Sturridge měl za ten ošklivý zákrok na Bertranda taky dost žlutou, dost možná ale i rovnou červenou kartu.. Nehledě na to, že to nastavení bylo prostě trapný, směšný, tragický.. Šlo o utkání, které se hrálo ve vysokém tempu, s minimem zdržovaček (penalta a ošetřování Oscara), to prostě na 5+ nebylo ani náhodou. Nehledě na to, že 96:10 byl míč na půlce, a to prostě i sebevětší čůrák musí odpískat konec.. Nemám slov.

Osobně jsem naštvaný i na Beniteze, který opět prokázal, že je to prostě trenér na hovno. LFC nás celou druhou půli smažil na pánvičce, ovšem jaká byla reakce trenéra? Co změnil? Totálně nás vydrtili uprostřed hřiště, bylo evidentní, že ta zóna je nutná vyztužit, jenže.. To se prostě nestalo.

A ta střídání. Benayouna nechápu, Mosese ano, Lamparda taky, jenže ten měl jít za Matu už v 70. minutě a mělo se přejít na 4-3-3..

Jakým způsobem změnil Sturridge vývoj hry, nad tím mi zůstává rozum stát. Nicméně už v poločase jsem na eurofotbal psal, že se ho bojím, protože by nás mohl ošklivě zranit z prostoru mezi liniemi. Což se ostatně stalo.

V první půli jsme hráli vysoko, mohli jsme si to dovolit, protože v útoku byl jen Suaréz, na kterého naši dva stopeři většinou stačili.

Jeho příchod ale vše změnil - záložníci sice neustále vystupovali vysoko, jenže na stopery najednou byli dva hráči - a když si Sturridge nebo Suaréz seběhl, stopeři se nechtěli nechat vytáhnout, proto ho nechali volného - jenže střed zálohy byl mimo, takže vznikl velký prostor mezi liniemi a zadek hořel neskutečným způsobem.

Vůbec netuším, proč jsme na to nereagovali - proč jsme celý ten blok nezatáhli o 20 metrů dozadu, proč jsme nezačínali napadat až na půlce.. V nastaveném čase jsme měli při Reinově výkopu snad 5 hráčů na soupeřově půlce, to je zkrátka nesmysl. Je pro mě nevysvětlitelné, jak je možné, že trenér nijak nezareagoval.

LFC si za ten výkon vyrovnat zasloužilo, jenže ne takovýmhle způsobem. Když už kluci na hřišti nechali duši, měli jsme získat tři body, nikoli dostat branku v čase, kdy se dáávno nemělo hrát. Hráče z toho neviním - většina už stejně tahala jazyk po vestě a na závěrečný hvizd jsme čekali jak na smilování - tudíž čím déle se hrálo, tím pravděpodobnější bylo, že přijde vyrovnání. Tohle sudí prostě pojebal neskutečným způsobem..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne duben 21, 2013 7:11 pm    Předmět: Citovat

vitasrp napsal:

Víťo obdivuju, že máš chuť psát takhle dlouhý příspěvek. Já nemám chuť napsat ani nic krátkého. Jen k tomu Benitézovi ještě dodám, že nechápu, jak Torres mohl dohrát dnešní utkání! Dembu šetří na Evropskou ligu, a nebo proč seděl na lavičce? A co nechápu je, jak jsme nedokázali podržet v závěru ani jednou míč. Samé nákopy na nikoho. Prostě hrůza i z naší strany.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne duben 21, 2013 7:16 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
vitasrp napsal:

Víťo obdivuju, že máš chuť psát takhle dlouhý příspěvek. Já nemám chuť napsat ani nic krátkého. Jen k tomu Benitézovi ještě dodám, že nechápu, jak Torres mohl dohrát dnešní utkání! Dembu šetří na Evropskou ligu, a nebo proč seděl na lavičce? A co nechápu je, jak jsme nedokázali podržet v závěru ani jednou míč. Samé nákopy na nikoho. Prostě hrůza i z naší strany.

Já myslím, že Torres hrál dnes jen z jednoho prostého důvodu - aby si dal gól na Anfieldu. Já vím, že je to blbost, ale vůbec bych se tomu nedivil.
vitasrp

9697.0 points

PříspěvekZaslal: ne duben 21, 2013 7:19 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
vitasrp napsal:

Mně naštěstí pomohlo to, že jsem po utkání musel hodinku jet autem, takže jsem se trošku uklidnil.. Ale chvilky po závěrečném hvizdu.. To byla tragédie, asi nejhorší pocit v tomhle ročníku..

Naše držení míče ke konci byla katastrofa, pamatuju si, jak Boas v jednom interview říkal, že fotbalisti v Anglii občas neumí u hry přemýšlet.. A tohle byl přesně ten důkaz. Pamatuji si minimálně dvě situace, kdy Benayoun či Ramires měli míč pod kontrolou a mohli zvolit lehkou zpětnou nahrávku - pak bysme si míč přesunuli v obraně ze strany na stranu, přišla by zpětná přihrávka na Čecha a dlouhý odkop - to je tak minuta ze hry pryč. Přesně tímhle způsobem se dá zpomalit tempo zápasu, držet vedení a nepustit soupeře do tlaku.

Ti dva ale místo toho zvolili riskantní ofenzivní přihrávku, která nevyšla, díky čemu jsme odevzdali balón soupeři. A na naši obranu se zase valil útok za útokem.

Benitez je prostě slon v porcelánu a opět to potvrdil. Ten tým zoufale potřeboval pomoct z lavičky, hráči o to doslova prosili. Bylo by mi nakonec i jedno, kdyby to nevyšlo, ale kdyby se jim aspoň zkusil pomoct. On se na to radši ale úplně vysral a udělal tak tragická střídání, že se to snad ani nedá popsat slovy. Být tu kdokoli schopnější, tak v rozmezí 5 minut po Hazardově penaltě přijde taktická změna, která zamezí tomu, abychom byli pod tak masivním tlakem.

Vedení by mělo Rafovi zakázat, aby v EL hrál hráče ze základní jedenáctky. Ať postaví prostě komplet náhradníky s tím, že buď se finále ukope, nebo ne. Na tom nám vůbec nezáleží, ale v PL to teď bude pořádný maso.

I když fascinující je... Dneska jsme uhráli o bod víc oproti tomu, s čím jsem kalkukoval. A přesto jsem nehorázně naštvaný.. Very Happy
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne duben 21, 2013 7:38 pm    Předmět: Citovat

vitasrp napsal:

No právě, kdy my naposledy v závěru utkání jen tak drželi míč a nikam se nehnali? V tomhle se ukazuje, kde je naše velká slabina. Jiné týmy to takticky zvládnou, my jsme tradičně pod tlakem a snažíme se každý míč na kopačkách hrát ofenzivně. Není se čemu divit, Čech pod tlakem jen nakopává, Ivanovič taky, Ramires ten zkouší svoje slepé uličky, Mikel se po chvíli dostane sám pod tlak soupeře, Lampard je jednou nohou v pokutovém území ať se děje co děje a mohl bych pokračovat. K tomu se ti záložníci vůbec nenabízejí do volných prostorů. Pokaždé trneme a nespočetněkrát nás to stálo body.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: ne duben 21, 2013 7:41 pm    Předmět: Citovat

Já bych naopak řekl, že sudí byl dobrý. Ale dvě věci posoudil blbě. Ale kousanec neviděl. A pak ten Sturridgův zákrok...tam měla být karta.
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: ne duben 21, 2013 7:59 pm    Předmět: Citovat

http://sbn.to/ZHwpHY

To hovado si mysli, ze omluva vsechno vyresi? Vezmu to, kdyby to byl nejaky "tradicni" faul, ale on pri tomhle musel presne vedet, co dela. Nasadil bych mu poradnej flastr.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 22, 2013 4:31 am    Předmět: Citovat

vitasrp napsal:

Neuvěřitelný, jak si překroutil má slova. Tvrdil jsem, že United snad už budou slavit titul, zatímco Everton si už svou pozici v posledním kole nebude moct nějak výrazně vylepšit.

United stačí vyhrát s AV, aby měli takřka jistý titul. A Evertonu s největší pravděpodobností v tom posledním kole skutečně o nic nepůjde, protože na 5. flek mají už dost velkou ztrátu. Takže to z mý strany žádná kravina nebyla..[/quote]

Proboha, o to jsem se nesnazil. Kazdopadne to ma ve vysledku stejny vyznam - ty dva kluby prakticky o nic nehraji. Ale stale to je dost velka hrozba.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 22, 2013 7:01 am    Předmět: ... Citovat

Tímto si sám pro sebe uzavírám včerejší utkání ... Fotbalista skvělý, chování má ale nechutné, snad už někdo chápe, proč jsem tady proti němu tak ostře vystupoval.

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
vitasrp

9697.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 22, 2013 5:48 pm    Předmět: Citovat

Dovolil jsem si trochu podrobněji rozebrat včerejší utkání, tak kdyby měl někdo zájem si ho přečíst...

http://chelsea-fc.cz/ocima-fanouska-dalsi-ztrata-v-nastaveni
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 22, 2013 6:58 pm    Předmět: Citovat

vitasrp napsal:
Dovolil jsem si trochu podrobněji rozebrat včerejší utkání, tak kdyby měl někdo zájem si ho přečíst...

Super, ráno na to mrknu Smile Na stránky už nechodím, většina zajímavých věcí je stejně tady na foru rozsáhlejší Very Happy
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 22, 2013 7:35 pm    Předmět: Citovat

vitasrp napsal:

Přečteno, s tím tipem týkající se případného příchodu Sturridge ses fakt trefil. Přitom já se těšil, že tady po zápase příjdu a pronesu větu "chybí tady vůbec někomu Sturridge"?
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 22, 2013 7:36 pm    Předmět: Citovat

$trike.Lampard napsal:
Přečteno, s tím tipem týkající se případného příchodu Sturridge ses fakt trefil. Přitom já se těšil, že tady po zápase příjdu a pronesu větu "chybí tady vůbec někomu Sturridge"?

Nejsem si jist, ale myslím, že společně s Davidem jsem tu říkal, že je škoda, že odchází.
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 22, 2013 7:40 pm    Předmět: Citovat

terry napsal:
$trike.Lampard napsal:

Nejsem si jist, ale myslím, že společně s Davidem jsem tu říkal, že je škoda, že odchází.

Škoda, že už nedohledám svůj dřívější názor, protože nevím v kterém topicu jsme jeho odchod řešili, ale svůj postoj na něj jsem měl +/- takový: odchod mi vadil proto, že je to mladý Angličan s potenciálem se zlepšovat (kór to zamrzí, kdyby to mělo být na Anfieldu), navíc v tu dobu jsme měli jen tragického Torrese. Každopádně už tehdy jsem tuším psal, že mě chybět nebude. Nikdy jsem si k němu nějaký vztah nevytvořil, odpuzoval mě tím svým sólováním a celkovým stylem hry. Každopádně to jak hrál pod AVB bylo fajn období.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út duben 23, 2013 5:59 am    Předmět: Citovat

terry napsal:
$trike.Lampard napsal:

Ja rikal, ze pokud pujde do Liverpoolu, tak se z nej do budoucna stane hvezda ligy a jeden z nejlepsich utocniku.. Very Happy U nas by si stejne nekopl poradne, i kdyz trojice Demba-Studge-Lukaku je asi to nejlepsi, co jsme mohli mit.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

Přejdi na: