Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Prestupove obdobi 2013/2014
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Mourinha
Chci
40%
 40%  [ 6 ]
Nechci
60%
 60%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 15

Autor Zpráva
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so květen 18, 2013 7:30 pm    Předmět: Citovat

Mě tak napadá... Jak to vidíte s brankářskou sestavou na další rok? Turnbullovi i Hiláriovi končí za měsíc a půl smlouva a že by se blížilo jejich prodloužení, to vůbec tak nevypadá. Navíc zájem o Butlanda napověděl, že minimálně jednoho gólmana pustíme a jednoho tedy budeme chtít přivést. Koho? A půjde i ten druhý? A kdo přijde za něj? Docela se na řešení těším, možná víc než na nějakého stopera.

A končí pravděpodobně i Ferreira, Malouda a Benayoun. Dejme tomu, že jednoho nahradí Schürrle, druhého třeba Wallace, ale jedno místo tu pořád je. Ono to léto bude zajímavé (alespoň teda co do transférů, jinak to bude bez fotbalu nuuudaaa...), říkal jsem to loni a říkám to i letos. Už se těším na začátek nové sezóny.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so květen 18, 2013 7:42 pm    Předmět: Citovat

blade115 napsal:
Mě tak napadá... Jak to vidíte s brankářskou sestavou na další rok? Turnbullovi i Hiláriovi končí za měsíc a půl smlouva a že by se blížilo jejich prodloužení, to vůbec tak nevypadá. Navíc zájem o Butlanda napověděl, že minimálně jednoho gólmana pustíme a jednoho tedy budeme chtít přivést. Koho? A půjde i ten druhý? A kdo přijde za něj? Docela se na řešení těším, možná víc než na nějakého stopera.

A končí pravděpodobně i Ferreira, Malouda a Benayoun. Dejme tomu, že jednoho nahradí Schürrle, druhého třeba Wallace, ale jedno místo tu pořád je. Ono to léto bude zajímavé (alespoň teda co do transférů, jinak to bude bez fotbalu nuuudaaa...), říkal jsem to loni a říkám to i letos. Už se těším na začátek nové sezóny.

Přesně diskuze co mě baví. Nad brankářema jsem přemýšlel. Hilária pustit, je starý, malý a cizinec. Turnbulla bych si nechal, ale jen jako trojku. Je to Anglán, občas mu dobrý zákrok, ale dvojka v CFC musi být rozhodně kvalitnější, takže někoho koupit dle mě musíme.

Stopeři: Terry, Cahill, Luiz, Bruma/Aké
RB: Azpilicueta, Ivanovič

Maloudu bych do kádru už nepočítal, jelikož jsme jej už dávno vyřadili z áčka a ani na jeden zápas tuším nominován nebyl, takže za něj žádnou náhradu nepotřebujeme. Na ty tři pozice vepředu si představuju, že budeme mít Hazarda, Matu, Oscara, Mosese, Schurrleho a Marina - to by mohlo stačit. A k tomu si připočtěme De Bruyneho (pro ty co ho tady chtějí rovnou). Mladíci opět hostovat.
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so květen 18, 2013 7:48 pm    Předmět: Citovat

Klidně tam do těch RB toho Wallace připočítej. Já bych nedal nic za to, kdyby tu s námi zůstal. Ono, vezmeme-li v potaz, že Luiz bude nastupovat i v záloze, tak máme na stoperu tak akorát ty tři hráče (Terry, Cahill, Ivanovič) + Luiz. A na RB pak jen Azpiho + teda zaskakujícího Ivanoviče. S ještě jedním RB bychom neměli tak svázané ruce, nabízelo by to mnohem více možností a hrátek se sestavou. A je docela jedno, jestli to bude Todd Kane nebo Wallace.
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so květen 18, 2013 7:49 pm    Předmět: Citovat

blade115 napsal:
Klidně tam do těch RB toho Wallace připočítej. Já bych nedal nic za to, kdyby tu s námi zůstal. Ono, vezmeme-li v potaz, že Luiz bude nastupovat i v záloze, tak máme na stoperu tak akorát ty tři hráče (Terry, Cahill, Ivanovič) + Luiz. A na RB pak jen Azpiho + teda zaskakujícího Ivanoviče. S ještě jedním RB bychom neměli tak svázané ruce, nabízelo by to mnohem více možností a hrátek se sestavou. A je docela jedno, jestli to bude Todd Kane nebo Wallace.

S tím problé nemám, budu jedině rád. Mě šlo jen o to, že nevím jak na tom Wallace je kvalitativně, nevím vůbec co od něj čekat.
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so květen 18, 2013 7:51 pm    Předmět: Citovat

Tak jestli doposud mohl tuto pozici (ač teda ne tak docela) zastávat Ferreira, tak by to takzvaný velký talent brazilského fotbalu zvládnout měl. Wink
Miguel19

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so květen 18, 2013 7:54 pm    Předmět: Citovat

Takže teďka jsem jakoby manažer/trenér CFC a složím si svůj tým na další sezonu: Very Happy

Brankáři:
Čech, Butland, Turnbull, Blackman

Krajní obránci:
Azpi, Ivanovič, Wallace (host.), Cole, Bertrand, Shaw (host.)

Stopeři:
Hummels, Terry, Cahill, Luiz, Ivanovič, Aké

Střed hřiště:
Ramires, Lampard, Oscar, Fellaini, Mikel, KdB, Gündogan, Luiz

Křídla+AM:
Hazard, Mata, Schürrle, Moses, KdB, Oscar, Marin

Hrot:
Falcao, Lukaku, Ba

Ten střed je možná přehnaný. Klidně bych uvažoval nad odchodem Mikela.
Gas Miers

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so květen 18, 2013 8:00 pm    Předmět: Citovat

Miguel19 napsal:
Takže teďka jsem jakoby manažer/trenér CFC a složím si svůj tým na další sezonu: Very Happy

Brankáři:
Čech, Butland, Turnbull, Blackman

Krajní obránci:
Azpi, Ivanovič, Wallace (host.), Cole, Bertrand, Shaw (host.)

Stopeři:
Hummels, Terry, Cahill, Luiz, Ivanovič, Aké

Střed hřiště:
Ramires, Lampard, Oscar, Fellaini, Mikel, KdB, Gündogan, Luiz

Křídla+AM:
Hazard, Mata, Schürrle, Moses, KdB, Oscar, Marin

Hrot:
Falcao, Lukaku, Ba

Ten střed je možná přehnaný. Klidně bych uvažoval nad odchodem Mikela.

A to ti tam chybí ešte Romeu, či toho plánuješ predať? A čo Chalobah, toho ešte nepočítaš do A-tímu(hosťovanie)?
Miguel19

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so květen 18, 2013 8:07 pm    Předmět: Citovat

Chalobah rozhodně ještě hostovat. Romeu nevím..spíš prodat/hostovat.
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so květen 18, 2013 8:14 pm    Předmět: Citovat

Miguel19 napsal:
Chalobah rozhodně ještě hostovat. Romeu nevím..spíš prodat/hostovat.

Já doufám, že Romeu bude náš primární DM. Pokud výhledově nehodláme nikoho na ten post koupit (doufám, že ne, protože Chalobah), tak mám v něj větší víru než v Mikela. Pokud voláme pořád po někom, kdo na tom postě bude umět dát i přihrávku a myšlenku dopředu, tak Oriol je ideální. Doufám, že si ho nový kouč přes léto dá do kupy a začneme sezónu s ním.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so květen 18, 2013 8:45 pm    Předmět: Citovat

Ohledne Wallace - Zalezi, co se bude cekat od RB pristi sezonu... Bude to hodne zalezet na novem trenerovi, pro co se rozhodne, protoze ta typologie je hodne jina pro ruzne formace.

Pokud bychom hrali 4-2-3-1 a vytazenou linii, tak bych Wallace nechal hostovat. Tady totiz musi obrance vykryvat hodne svuj prostor, protoze neni nikdo, kdo by ho vyrazneji kryl - pivoti si musi hlidat primarne stred hriste, ofenzivni zaloznici se vracet nestihnou. A v tom pripade mi neprijde idealni, aby tu pozici uchopil 19tilety Brazilec. Nehlede na to, ze musi zvladat offside system atd a musi byt sehrany s dalsimi hraci.

Pokud bychom se vratili ke 4-3-3 nebo k diamantu, tak jsem pro to si ho nechat - tam se vyuziji krajni obranci mnohem vice do ofenzivy, protoze je muze jistit jeden ze zalozniku a krajni obrance muze roztahovat hru a suplovat kridlo.

Kdyz jsme u diamantu, tak mi to prijde jako zajimava varianta pro nas obcas.

---------Lukaku(Demba)----Schurrle(Torres/Hazard)--------
------------------------Mata/Hazard--------------------------
----KdB/Oscar-----------------------------Ramires/Lampard
-------------------------Oscar/Luiz----------------------------
Bertrand/Cole--Luiz/Terry--Brano/Cahill---Azpi/Wallace
---------------------------Cech---------------------------------

Kdybysme meli hodne aktivni krajni beky - coz Bertrand a Azpi jsou - tak by to mohlo byt dost uzitecne - Oscar by byl kryty Ramiresem a KdB jako deep lying midfielder, Mata by mel volnost na podhrotu, hru by roztahovali krajni beci a do zakonceni se cpali z druhe vlny KdB a Ramires.

V tomhle systemu je navic vyhoda, ze je mnohem ofenzivnejsi a zaroven ta stabilita je stale hodne slusna - mame na hristi 2 kreativni zalozniky, box2box a Matu. Navic Schurrle i Lukaku hrali i z kridla (Schurrle primarne z kridla), takze by to mohlo fungovat jako dvojice Drogba-Anelka. Nebal bych se obsait tu druhou pozici ani Torresem, protoze on umi ten mic udrzet na kopacce proti souperi, fakt mi Anelku v leccems dost pripomina.
Dejv

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so květen 18, 2013 11:44 pm    Předmět: Citovat

Talker napsal:
Dejv napsal:
Nechci, ale... Very Happy Nechci to opakovat dokolečka, pro mě je José skvělý trenér, stratég a motivátor. Ale vůbec se mi nelíbí, jako manažer. Jestli chce začít koncepčně, tak bych to možná přehodil na chci.

Ale ještě mě zajímá, opravdu tu tolik lidí chce Lewandovského? Já se obávám, že u nás (jak už bývá zvykem) shoří jak papír. Jsem názoru, že Dortmun mu sedí jako hrnec na prdel a u nás by byl ztracený. Navíc já mám rád v útoku buldoky, ten typ, co jde tvrdě do souboje a ustojí ho, vtrhne do 16tky jak uragán a propálí to. Raději bych zůstal u trojice Lukaku, Ba, Torres. Poskytuje dost možností.

Pokud si mam vybirat mezi Lewou, Falcaem a Rooneym, beru Lewu, protoze je nejmladsi a nejlevnejsi. Radsi risknu 25 mega za nej, nez 60 za Falcaa.

Šel jsem na grilovačku, takže jsem nečekal, že tu mezitím naskočí cca 4 strany. Každopádně, jsi napsal Lewa, Roonye a Falco. Já osobně bych zvolil 4. možnost a to je Benzema Very Happy Jak už jsem psal, mám rad "tvrdé" typy... Tzv. Drogby, což pro mě momentálně je "například" Ibrahimovič a Benzema. Já u Karima obdivuji tu černou práci, kterou dokáže během zápasu produkovat. Jeho góly nikdy nebudou patřit mezi top, ale dává jich za sezónu "25?".
Takže kdybych měl vybrat z té škály, beru Rooneyho, protože to je bojovník.
Abych načrtnul svou vizi, tak ta se skládá ze spolehlivého golmana (Čech/časem Courtois - a abych pravdu řekl, kdyby tenhle mladík nebyl u nás jednička, byl bych zatraceně zklamán). Neprostupná obrana - složená z tvrdých hráčů, kteří neuhnou ze souboje plus rychlíků. Navíc žádám dobrou a produktivní rozehrávku (strašně moc se mi poslední dobou líbil Varane - a vic mě straší, že údajně na Josého tlačil Zidane, aby mu dal šanci - kdo u nás řekne, že by měl třeba Aké nastoupit?). Následuje záloha, kterou bych chtěl technickou a rychlou. Jedna druhá narážečka a jsme na dostřel. (Tady si myslím, že nás tlačí pata minimálně. Max. jednoho univerzála)
A útok. Já chci bořiče, co se nebojí vypálit i v pozici, která nemůže teoreticky skončit gólem. Prostě kdo nestřílí, nemůže dát branku.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne květen 19, 2013 8:20 am    Předmět: Citovat

Dejv napsal:

Šel jsem na grilovačku, takže jsem nečekal, že tu mezitím naskočí cca 4 strany. Každopádně, jsi napsal Lewa, Roonye a Falco. Já osobně bych zvolil 4. možnost a to je Benzema Very Happy Jak už jsem psal, mám rad "tvrdé" typy... Tzv. Drogby, což pro mě momentálně je "například" Ibrahimovič a Benzema. Já u Karima obdivuji tu černou práci, kterou dokáže během zápasu produkovat. Jeho góly nikdy nebudou patřit mezi top, ale dává jich za sezónu "25?".
Takže kdybych měl vybrat z té škály, beru Rooneyho, protože to je bojovník.
Abych načrtnul svou vizi, tak ta se skládá ze spolehlivého golmana (Čech/časem Courtois - a abych pravdu řekl, kdyby tenhle mladík nebyl u nás jednička, byl bych zatraceně zklamán). Neprostupná obrana - složená z tvrdých hráčů, kteří neuhnou ze souboje plus rychlíků. Navíc žádám dobrou a produktivní rozehrávku (strašně moc se mi poslední dobou líbil Varane - a vic mě straší, že údajně na Josého tlačil Zidane, aby mu dal šanci - kdo u nás řekne, že by měl třeba Aké nastoupit?). Následuje záloha, kterou bych chtěl technickou a rychlou. Jedna druhá narážečka a jsme na dostřel. (Tady si myslím, že nás tlačí pata minimálně. Max. jednoho univerzála)
A útok. Já chci bořiče, co se nebojí vypálit i v pozici, která nemůže teoreticky skončit gólem. Prostě kdo nestřílí, nemůže dát branku.

Jenze tam je dava za Real, to nema zas tak vypovidajici hodnotu vzhledem k rozdilu ke kadrum Very Happy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

Přejdi na: