Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Guus Hiddink
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá prosinec 25, 2015 8:35 am    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Talkere, ty jsi to zvládal před tím i bez JM. Wink

Přijde mi, že jediný způsob reakce na mě od tebe je navážení a o nic jiného se ani nepokusíš. Ne, že bych si nezvykl, jen se pak nediv. Nepamatuju si, že bys na mě zareagoval normálně Wink

Ale opět ti připomenu, že já se tu shodnu na 90 věcí s většinou, narozdíl od tebe. Wink
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: pá prosinec 25, 2015 10:14 am    Předmět: ... Citovat

"Tatínek vás prosí, jestli by alespoň na Boží hod nemohl být v domě klid!" Very Happy

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 04, 2016 9:25 pm    Předmět: Citovat

http://weaintgotnohistory.sbnation.com/2016/1/4/10707522/chelsea-fc-thibaut-courtois-interview

Navazuje pěkně na to, co jsem postoval předtím...

http://www.espnfc.us/club/chelsea/363/blog/post/2764578/chelsea-offers-guus-hiddink-the-chance-at-perfect-farewell

Především část:

"He leaves training to Steve Holland and Eddie [Newton], and he just puts in when he thinks 'I need to explain this to the team'. When he explains, he explains it well. Every manager has his way of working."

Hiddink neřeší absolutně všechno, ale jen upravuje maličkosti a ten základ nechává na trenérském týmu asistentů. To je mi strašně sympatické. Budoucí éra manažerů, kteří vytváří atmosféru, hlavně organizují trenérský tým, upravují maličkosti, ale ty základy vytváří asistenti, kteří ty hráče perfektně znají.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Přejdi na: