Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

The Blues vs. Everton

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Miguel19

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2017 5:47 pm    Předmět: The Blues vs. Everton Citovat

Chelsea team: Caballero; Rudiger, Christensen, Cahill (c); Zappacosta, Drinkwater, Ampadu, Kenedy; Willian, Batshuayi, Musonda. #CHEEVE

Tak Drinkwater už ready. Ten by se momentálně hodil. Snad to není uspěchané..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2017 5:54 pm    Předmět: ... Citovat

Super! Conte je odvážný a já doufám, že ti hráči zaberou a poděkují mu za to, že ukázal koule - což by jiní v takovém zápase těžko ukázali.
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2017 6:32 pm    Předmět: Citovat

No konecne Drinkwater ready a stred prerotovany...Ale nezavidim takyto debut, po dlhej absencii navrat a kvazy cela zodpovednost v zalohe je na nom...Ale bohuzial my si nenavyberame moc...
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2017 7:17 pm    Předmět: Citovat

Fakt nevím, kde letos bereme přesvědčení, že všechny ty dlouhé míče a těžké kolmé přihrávky k něčemu budou. Místo abychom pružně posouvali míč a dostali plynule do hry ofenzivní záložníky, tak vše řešíme brutálně těžkým míčem do zahuštěného prostoru. Ten hráč nemá jednoduché řešení, musí to zpracovávat s dvěma hráči kolem a typicky přijde ztráta. A když už se dostaneme do dobrého prostoru, tak vše řešíme individuálně.

Jediný Ampadu a Christensen měli v té úvodní půlhodině smysl pro rytmus.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2017 7:42 pm    Předmět: Citovat

No mladez tomu zatial moc nedava...Ja si fakt neviem predstavit ako moze Musonda prerazit ked z kazdeho jemneho suboja doslova odleti...Zaklad pre kazde kridlo je vediet si dostat loptu pod kontrolu ked na neho tlaci obranca a az potom vacsinou prichadza cas na agilitu, klucky, kreativitu...Bohuzial v tej prvej faze 4/5 krat zlyhava...Budem prekvapeny ked to zrovna on niekam dotiahne u nas...

Ale Zappa, Michy, Drinkwater velmi solidne vykony...
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2017 7:45 pm    Předmět: Citovat

Zappacosta a Christensen výborné výkony. Rudiger a Ampadu taky dobří.

Drinkwater ze začátku hodně z tempa, ale pak přišlo zlepšení. Uvidíme, jestli ho bude možné následující 3 týdny zapojit do rotace.

Musonda a Willian hodně špatní. Nepomáhá jim, jak tyto ofenzivní hráče dostáváme do kombinace, ale i tak je to málo. Ztráty míče, zadrbávání útoků.

Michy zlepšení oproti jiným startům, ale stále tomu hodně chybí.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2017 9:20 pm    Předmět: Citovat

Moc pečlivě jsem to nesledoval, tak vůbec nevím, jak je možné, že Everton měl tolik šancí..

My neměli skoro nic. Vlastně jsme využili dva rohy, jinak ofenzíva moc nefungovala. Willian pěkná branka, snad ho to trochu povzbudí. Protože jinak dělá naprosto základní chyby.

Musonda dneska o ničem. To jančení, jak má hrát i zápasy PL, to je evidentně dost předčasné. Bohužel na této pozici nás tlačí pata. Fakt by stačil někdo, kdo dělá 90 minut správné rozhodnotí, dokáže mít pár slušných momentů a dokáže dostat tým do hry na útočné polovině.

Ampadu velmi dobrý.. dost možná dostane další minuty dřív než Drinkwater. Zappacosta dopředu dnes velmi dobrý, ač se nedostal do té předfinální fáze jako poslední zápasy. Dozadu jsem si jej nevšímal, tak nevím, jestli to už bude volba i do těžkých špílů.
terry

6944.0 points

PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2017 7:18 am    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Ampadu velmi dobrý…

Viděl jsem včera bohužel jen pár desítek minut, nicméně že je tomuhle frajerovi 17 let, tak teda klobouk dolů. První velký zápas v áčku? On si z toho vůbec nic nedělal, naopak jsem si všiml, jak tam často dirigoval všechny kolem sebe. Samozřejmě se může ještě vyvinout jakkoliv, nicméně Chalobahovi je téměř o 5 let víc a zajímalo by mě jejich srovnání. Ale musí to pochopitelně ještě dál potvrzovat. Je ale dobré vědět, že taková varianta je.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2017 8:47 am    Předmět: Citovat

terry napsal:
Alex napsal:
Ampadu velmi dobrý…

Viděl jsem včera bohužel jen pár desítek minut, nicméně že je tomuhle frajerovi 17 let, tak teda klobouk dolů. První velký zápas v áčku? On si z toho vůbec nic nedělal, naopak jsem si všiml, jak tam často dirigoval všechny kolem sebe. Samozřejmě se může ještě vyvinout jakkoliv, nicméně Chalobahovi je téměř o 5 let víc a zajímalo by mě jejich srovnání. Ale musí to pochopitelně ještě dál potvrzovat. Je ale dobré vědět, že taková varianta je.

Souhlas a to bych ještě dodal, že od srpna u nás snad nehrál na jiném postu než na stoperovi!

V repre jsem ho neviděl, tak nevím kde ho přesně využívají, ale frajer má potenciál jako prase.

Jsem včera četl článek o Brewsterovi, který u nás byl od 7 do 14 let (aktuálně snad nasázel dva hattricky po sobě na MS U17) a jeho motivací pro odchod do Liverpoolu byla skutečnost, že nevěřil, že u nás někdy dostane šanci v prvním týmu.

Ampadu je náš jen proto, že je to odmala fanoušek Chelsea.

PS: Caballero včera skvělý - měl jsem z něj velmi dobrý pocit a to historicky u našich dvojek bylo málokdy (za mě jen Cudicini a Schwarzer + Péťa, ale to byla nejlepší dvojka na světě).
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: