Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Roma - Chelsea
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vitasrp

9697.0 points

PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2017 8:25 pm    Předmět: Citovat

Já teda nechápu, proč by přesunutí cahilla na pravou stranu mělo být nazváno hloupým experimentem, však to je pro toho chlapa snazší. Vlevo musí rozehrávat přes nohu, dostává se pod tlak a často si vysloveně neví, co si počít, napravo to má na silnější nohu, a tak je to pro něj jednodušší. Naopak rudiger to rozehrávání akcí skrz svou slabší nohu zvládá daleko líp, protože je celkově na míči daleko silnější. Nemyslím si, že by tu rudigerovu hrubku způsobila nesehranost nebo fakt, že hrál vpravo, to se prostě u nehotového hráče někdy přihodí.

Azpilicueta se mi na křídelním obránci nelíbí, ale nikoliv směrem dozadu, nýbrž dopředu. Jestli v důležitém zápase, kdy hrajeme proti kvalitnímu soupeři, zvolíme tuhle konzervativnější variantu, abychom se směrem vzad trochu pojistili i na úkor kvality v ofenzivní fázi, tak to celkem chápu.

Největší průser pro mě je ten střed pole, jenže co má člověk dělat, když má na dva posty dva zdravé hráče. Jasně, dá se to řešit i vysunutím Luize do zálohy a přechodem na 3-5-2, jenže co to s mančaftem může udělat, to nám ukázal domácí zápas, kdy nám to kompletně zbouralo jakýkoliv přechod vpřed.

Mně ta první půle přišla docela solidní, ale co se dělo po pauze, to byla vážně katastrofa, to mě zklamalo na úplně celé čáře.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2017 7:46 am    Předmět: Citovat

Víťo, díky že jsi to napsal.. ono ať už bychom hráli v jakémkoliv složení a dostali 3:0, tak se vždy něco najde. Teď to byl Cahill napravo. Kdyby se prohodili s Rudigerem a ten udělal ty své neomluvitelné chyby, tak by to byl taky problém. Odehrál super utkání proti Bournemouthu, tak proč nezůstal nalevo?

Každopádně Matt Law v týdnu napsal, že to přesunutí Cahilla nebylo úplně z Conteho hlavy. Prý si o to řekli sami hráči, že to může zlepšit obranu.

Ale celkově proběhlo tento týden hodně politikaření ze strany klubu. Evidentně čekali na pozici síly, kterou jim zápas v Římě poskytnul. A okamžitě pustili spřízněným novinářům svou verzi příběhu, jak jsme se dostali od zisku titulu až k této mizérii. Občas se tam objeví odstavec, že přestupové okno mohlo být lepší, ale hlavní fokus je jinde. Na tréninkové metody, smůlu při zranění, nahuštěný program, vytahování špíny z léta, atd.

K dnešnímu zápasu se spekuluje, že by se do sestavy nemusel vejít David Luiz. To je jeden z miláčků Abramoviče, takže by to byla zatěžkávací zkouška vztahu s Contem. A jiná spekulace říká, že bychom mohli spojit dvojici Kanté - Drinkwater.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Přejdi na: