Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Huddersfield vs. Chelsea

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kdo by měl nastoupit na hrotu?
Michy
100%
 100%  [ 5 ]
Eden
0%
 0%  [ 0 ]
Raději zraněný Morata...
0%
 0%  [ 0 ]
Někdo jiný
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 5

Autor Zpráva
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út prosinec 12, 2017 8:34 am    Předmět: Huddersfield vs. Chelsea Citovat

Dnes bez Moraty, má problémy se zády... Tak to jsem docela zvědav. To nejspíš visí ve vzduchu další ztráta.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: út prosinec 12, 2017 9:44 am    Předmět: Citovat

Je smutné, že tu je ztráta jednoho útočníka a nejednou visí ve vzduchu ztráta...kde se stala chyba?
InfernaL

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út prosinec 12, 2017 9:50 am    Předmět: Citovat

Ztráta by ve vzduchu visela i s Moratou, jeho výkony v poslední době za moc nestojí. Snad se Bats zase jednou ukáže.

A chyba se stala (překvapivě) v létě, ale už nemá smysl to znovu omílat.

Huddersfield je nepříjemný soupeř, jestli z tohoto špílu přivezeme tři body, budu hodně překvapený.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: út prosinec 12, 2017 10:25 am    Předmět: Citovat

InfernaL : Omílat se to bude nejspíš celou sezónu, protože ať chceme nebo ne, je to to, co nejvíc tu sezónu dosud ovlivnilo a nejspíš ještě ovlivní.

Dnes ale očekávám tři body. Podcenění nehrozí a na druhý výbuch v řadě si hráči dají pozor a kvalita je na naší straně. Blbý je, že u hráčů se špatnou výkonností nemůžeme udělat to co jiné kluby naší úrovně - tribuna. Proto základní 11 je hrozně předvídatelná. Z toho mám trochu obavy.
InfernaL

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út prosinec 12, 2017 10:49 am    Předmět: Citovat

dixks napsal:
InfernaL : Omílat se to bude nejspíš celou sezónu, protože ať chceme nebo ne, je to to, co nejvíc tu sezónu dosud ovlivnilo a nejspíš ještě ovlivní.

Já souhlasím a byl jsem v létě jedním z největších kritiků toho, co jsme předvedli. Dokonce jsem tvrdil, že jsme spíše oslabili než posílili, klidně si to může kdokoliv dohledat. Protože Bakayoko je (jak jsem předpovídal) horší než Matić a Morata (jak jsem předpovídal) zatím horší než Diego.

Zappacostu a Drinkwatera nelze nazvat jako posily, ti nám již dokázali, že na tým formátu Chelsea (alespoň zatím) nemají a byla to spíše znouzectnost (na což jsem také poukazoval).

Ale nemá smysl to pořád pitvat, protože teď už se s tím nedá nic dělat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: út prosinec 12, 2017 7:05 pm    Předmět: Citovat

Ne že bych byl překvapen. Michy pouze na lavičce. Čekal jsem to. První opravdu zásadní Conteho rozhodnutí co se sestavy týká. Je to první výskyt fenoménu, kdy se sází na jistotu, která jistotou velmi pravděpodobně není. Snad ví co dělá, dneska to opravdu bude o Hazardovi. Ale i když se vyhraje, tak ta pachuť zůstane. Hrajeme proti nováčkovi, který vyniká spíše defenzivní organizací.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: út prosinec 12, 2017 7:09 pm    Předmět: Citovat

Je opravdu opravdu smutné, že v případě zranění Moraty hrajeme bez klasické devítky. Michy je evidentně až 3. volba. V zimě musí přijít útočník.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: út prosinec 12, 2017 8:00 pm    Předmět: Citovat

Na druhou stranu se opravdu po dlouhé době přiblížíme té loňské taktice. A to se vším všude. Teda 3-4-3; Moses-Alonso; pevný střed a Fabregas jako žolík do posledních půlhodinky.
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út prosinec 12, 2017 8:54 pm    Předmět: Citovat

Mne sa 3-4-3 s false 9 pod Contem paci...Len je skoda, ze viac nepressujeme a ze nechodia k sebe ti hraci blizsie do rychlej kominacie...Celkom sa cudujm z Conte uplne upustil od pressingu...A pritom po zisku lopty sme jasne najviac nebezpecni, do plnych sme vacsinou slabi...Proti Hammers to bolo tiez pasivne a pri tom na tych drevakov od 8. miesta nizsie vacsinou staci trochu zatlacit a odovzdavaju lopty....Guardiola vdaka tomu moze hrat tolko ofenzivnych hracov, lebo vseci pressuju a aj ked ti utocni hraci priamo nevybojuju lopty, nutia supera k chybam....Zeby sme az tak setrili energiu ?
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: út prosinec 12, 2017 9:29 pm    Předmět: Citovat

Tak nakonec Hazard není prakticky potřeba, aspoň si odpočine. Důležité momenty zajišťuje Willian.

Člověk si hned vzpomene, jak silní jsme ten minulý ročník byli. Přitom bez útočníka tomu něco chybí a všichni tři ofenzivní borci byli velkou část poločasu pasivní.

Prakticky 99% kontrola zápasu. Pokud chce soupeř něco kloudného vymyslet, tak potřebuje udělat 3 kvalitní dotyky za sebou. Najednou jim nestačí jedno naše zaváhání, ale musejí vlastními silami překonat 2-3 překážky. A to protože buďto začínají z velmi hluboké pozice, anebo proti zformovanému týmu.

Směrem dopředu je to naprosto v pohodě. Proti takhle zformovanému soupeři jsme si vytvořili dostatek příležitostí. Pár vlastních jsme nedotáhli, párkrát nám soupeř pomohl. Ale pokud jsou 90% času na vlastní půli, tak se do zakončení prostě dostávat budeme.

Někteří po pěti minutách panikaří, že nám chybí kreativita a že bez Fabregase to není ono, ale výsledkem je nejpohodlnější útkání letošní PL.
Motas_CZ

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út prosinec 12, 2017 9:52 pm    Předmět: Citovat

My tu nulu snad neudržíme... Crying or Very sad
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: st prosinec 13, 2017 8:56 am    Předmět: ... Citovat

Willian dal gól a připsal si dvě asistence a oni dali MOTM Hazardovi ... no kluk ukázal svou třídu a ocenění přenechal spoluhráči! Very Happy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: