Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Chelsea vs. Norwich
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2018 11:33 pm    Předmět: Citovat

Tady se jasně ukazuje ta bídná strategie vedení, ať si FC říká, co chce. Prostě nakupovat za velké peníze hráče, kteří nemají kvalitu, kádr nikam neposouvají a v podstatě jsou to hráči na lavičku, to je dle mého chyba. Investovat se má především do základu, který v současné době stojí za prd. Řešit minulé průsery nemá smysl, vedení mělo dost času a prostředků s tím něco udělat.

Pedro a Morata, to je k zblití. Speciálně Pedro, žlutá naprosto zbytečná, dive jako kráva a ještě se diví. To v těch dalších případech tam alespoň nějaký kontakt byl. Hnus. A Morata frustrovanej jako prase, neb ta druhá žlutá byla úplně zbytečná. On prostě furt padá, zápas co zápas při jakémkoli kontaktu jde k zemi a pak se diví, že když je to trošku oprávněné, tak mu to nefouknou. Jediná naše klika je, že Pedra skutečně postrádat nebudeme. A Moratu, díky jeho formě, vlastně také ne.

Nakonec s pitomým Norwichem musíme hrát dva zápasy a ještě v tom druhém celé prodloužení a pentle. Na to, že chtěli odpočívat, tak hodně mizerná strategie.

Vedení čeká hodně práce. řada hráčů u nás už nemá co pohledávat. Pedro měl jednu super sezónu, jinak je to bída. Ten by měl jít pryč. To samé Luiz. To samé Michy...prej Lukaku 2.0. Haha. Fabregas, tam jsem ještě na pochybách, ale také je to slabota. A pochybuji, že by vedení řešilo hráče jako Pivoda. Jinými slovy toho mají hodně a stejně jako loni to nebudou zvládat, navíc to bude hodně změn...takto se to prostě nedělá.

Fuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vitasrp

9697.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2018 11:54 pm    Předmět: Citovat

Jinak teda ta technologie, vůbec nechápu, co to bylo u tý situace s Willianem. To byl prostě faul, kterej měl týpek u videa nahlásit a to rozhodnutí otočit, né držet hubu a dělat, že to vlastně opravdu byla simulace.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2018 12:34 am    Předmět: Citovat

steiner napsal:

Fuj.

Vedení, nákupy, přestupy ...

Jakože Drinkwater nemá kvalitu na to postavit se Norwichi?

Chci se tady v tomto vlákně bavit o tom zápase, takže debaty o tvém oblíbeném vedení přesuň jinam, ale fakt tohle uvažování nechápu.

Jistě, postupně se vždy můžeme dostat k tomu, že mít o pět špičkových hráčů víc, tak je lepší, ale to si asi ani psát nemusíme.

Já jen žasnu, že tady máme X zatavených borců + hráči totálně bez formy/sebedůvěry a přesto se jim dává herní prostor a v tom nikdo problém nevidí.

Bakayoko je pro mě krásná ukázka - ono možná nebudeš věřit, ale on nezapomněl jak se hraje fotbal a ani to není největší fail světového scoutingu. On jen prostě a jednoduše nemůže. Já vůbec nemluvím o tom, že jinak je na úrovni, kde bychom jej chtěli vidět, protože to není ani náhodou, ale tak špatný jako ho vidíme nyní on prostě není ...

Zappacosta mi nepřišel nijak tragický v kontextu celého týmu, podobně jako zase nebudu přeceňovat pár dobrých momentů Kenedyho. On, ať si tady říká kdo chce co chce, není hráč pod úrovní Norwiche a měl by být schopen proti nim hrát.

Jsem rád, že to napsal i Víťa - přece pokud má Conte vinou vedení tak malý manévrovací prostor, tak ať holt zkusí udělat něco proto, aby se to zvládlo.

Proč se tak muselo zarotovat v obraně, kde jsou hráči evidentně dost čerství, protože tam ta kvalitní rotace probíhá od začátku sezóny?

Koukal jsem na Musondu v Checkatrade Trophy a byl výborný. Portsmouth byli docela solidní řezníci a ten kluk stejně tu hru ze zálohy dirigoval neskutečně, měl výborný pohyb, protože není důvod aby byl unavený a hlavně má obrovskou chuť se ukázat.

Stejně tak je pro mě nepochopitelné proč si Conte nepomůže tím Sterlingem?

Já dokážu pochopit, že odmítl Caluma, i když ten kluk má aktuálně formu, že je to až neuvěřitelné a jeho energie je přesně to, co nám v útoku nyní chybí navíc to není pozice, která prohraje zápas, vždyť když by to nebylo ono, tak může jít v 56. minutě dolů, i taková střídání Conte umí udělat.

Luiz dneska zase propadal a hrál jako hlupák, ale šlo vidět, že je čerstvý, já si ho uměl krásně představit ve středu hřiště místo chodícího Bakayoka ...
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2018 10:58 am    Předmět: Citovat

Hele, když jsme na podzim boxovali vysoce nad svojí váhovou kategorii, tak se to bralo automaticky a jako ukazatel, jak ten letní přestupák vlastně stačil. Teď, když máme evidentní problémy plynoucí z nekvality širšího kádru, tak za všechno může samozřejmě Conte.

To není tak, že by se Conte nesnažil rotovat a držet ty hráče čerstvé. Kanté několikrát nedohrál zápas, což by bylo jindy nepochopitelné. Hazard chodí dolů. Včera se udělalo snad 10 změn v sestavě. Za Mourinha byly 4 a už se řešilo, jestli to není moc.

Já chci, aby hráli mlaďoši více. Ale jestli to má být odpověď na každou položenou otázku, tak to je pak někde velká chyba.

Stopeři jsou červství, protože to je náš jediný opravdu dobře pokrytý post. Máme asi 5 hráčů, kteří mají odpovídající kvalitu, a můžeme je točit. Jinde ta kvalita chybí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2018 11:14 am    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Hele, když jsme na podzim boxovali vysoce nad svojí váhovou kategorii, tak se to bralo automaticky a jako ukazatel, jak ten letní přestupák vlastně stačil. Teď, když máme evidentní problémy plynoucí z nekvality širšího kádru, tak za všechno může samozřejmě Conte.

To není tak, že by se Conte nesnažil rotovat a držet ty hráče čerstvé. Kanté několikrát nedohrál zápas, což by bylo jindy nepochopitelné. Hazard chodí dolů. Včera se udělalo snad 10 změn v sestavě. Za Mourinha byly 4 a už se řešilo, jestli to není moc.

Já chci, aby hráli mlaďoši více. Ale jestli to má být odpověď na každou položenou otázku, tak to je pak někde velká chyba.

Stopeři jsou červství, protože to je náš jediný opravdu dobře pokrytý post. Máme asi 5 hráčů, kteří mají odpovídající kvalitu, a můžeme je točit. Jinde ta kvalita chybí.

A máš pocit, že já mladíkama odpovídám na každou položenou otázku? Já se jen ptám, proč byl v srdci naší zálohy hráč, o kterém se už týden zpátky všude psalo, že má evidentně fyzicky dost a včera to jen potvrdil. A když se na to ptám, tak jsem si dovolil říct, že vidím realne řešení toho problému.

A ohledně těch obránců opakuješ to, co jsem psal, že tam kvalitně rotujeme od začátku a proto nechápu, proč Ampadu "nemohl" dohrát a Bakayoko musel ...

Já vůbec nezpochybnuju, že proti silnějším týmům bude Musonda, Sterling, Ampadu či Kenedy hrát druhé housle a bude to trápení, ale já zaprvé nepovažuji Norwich za tým, kde nemůže Musonda dostat čuchnout (proč ho jako chceme posílat hostovat ideálně v Anglii, když mu nevěříme ani na průměrný tým Champu?) a za druhé, až se to stane, tak to bude na vrub vedení, protože jak už tady zaznělo, tak s takhle úzkým kádrem se holt čtyři zající neloví. Ale už loni neprojevil Conte mnoho snahy ten tým rozšířit ze zdrojů které měl (Aké, Chalobah atd.) tam už si mohl připravovat půdu, ale to jsme někde jinde. On včera řekl, že Calum ještě není ready na to, aby hrál proti týmu z druhé anglické ligy - tohle respektuju, ale nesouhlasím s tím.

PS: Co se týče Conteho, tak tady opakovaně píšu, že je to jeden z nejlepších manažerů, kterého kdy Chelsea měla a ztratit ho prostě bude další fail z naší strany - tak mě prosím nevykresluj jako toho, který na něj jen kydá špínu. Tohle je vlákno ke včerejšímu zápasu a já prostě od začátku nebyl spokojen se sestavou, udělal to v FA Cupu podruhé a podruhé to bylo špatné. Navíc ano, popudila mě ta střídání, takže bych nyní s klidnou hlavou možná měnil slovník, ale pointa toho, co jsem chtěl říct je stejná.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2018 11:28 am    Předmět: Citovat

Pokud se nepletu, tak Ampadu měl nějaké drobné svalové zranění, a proto musel jít ze hřiště dolů. Alespoň mám pocit, že to říkal komentátor a chvílemi ukazoval směrem k lavičce..

Conte dbá dost na fyzickou připravenost hráčů, proto jsou některé věci pochopitelné. Prostě víš do čeho jdeš. Těžko Musonda bude hrát zálohu. A taky dbá, že hráči mají svou pozici a nerad to mění. Opět něco, co těžko rozporovat. Proto Luiz hraje na pozici stopera. Těžko jej bude hrát po těžkém zranění každý zápas jinde.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2018 11:33 am    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Pokud se nepletu, tak Ampadu měl nějaké drobné svalové zranění, a proto musel jít ze hřiště dolů. Alespoň mám pocit, že to říkal komentátor a chvílemi ukazoval směrem k lavičce..

Conte dbá dost na fyzickou připravenost hráčů, proto jsou některé věci pochopitelné. Prostě víš do čeho jdeš. Těžko Musonda bude hrát zálohu. A taky dbá, že hráči mají svou pozici a nerad to mění. Opět něco, co těžko rozporovat. Proto Luiz hraje na pozici stopera. Těžko jej bude hrát po těžkém zranění každý zápas jinde.

Ok, pokud to tak je a pokud skutečně není odhodlán v poháru improvizovat stylem, který jsem naznačil tak fair enough.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2018 12:27 pm    Předmět: Citovat

Já jen dodám, že pokud ti hráči jsou nyní unavení, tak co budou dělat za měsíc či dva?

Souhlasím, že Zappa, Bakayoko či Pivoda by měli Norwich hravě zvládnout, ale nějak jsem neměl dojem, že vidím ten obrovský rozdíl mezi cenou a výplatami našich a jejich hráčů.

A Aleš trefně píše, že podobné přešlapy vedení se pak hodí na hlavu kouče. To jsem psal už kdysi. AC dělá chyby, jako každý člověk, ale je evidentní, že se současnou situací spokojený není. A že se snažil to vedení vysvětlit, marně. A v této pozici bude zřejmě každý. Pochybuji, že JM v MU, PG v MC, či Klopp v LFC jsou v situaci jako AC. Tedy že navrhne hráče a oni mu koupí jiné a s nižší kvalitou. Všechny velké kluby v Anglii posilují, jen my ne. Ale FC má pravdu, tohle patří do jiného vlákna, a tak se omlouvám a zde s tím končím.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2018 9:14 am    Předmět: Citovat

Pedro skoro nehraje, ale simuloval kvůli veliké únavě...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na: