Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Soton - Chelsea

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2018 2:42 pm    Předmět: Soton - Chelsea Citovat

Zatím teda hrozná nuda.. dlouhodobě tohle rozestavení s tímto kádrem nefunguje.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2018 2:51 pm    Předmět: Citovat

Hrozne staticka sracka...Tam nebola jedna nacvicena vec v celom zapase, pokial sa Hazard nerozbehne sam, tak sa prakticky nic v zapase nedeje...Mam taky sen, ze raz u nas bude hrat utocnik, ktory bude mat techniku spracovania a prihravky aspon na urovni Kanteho a bude schopny obist hraca aspon jednou kluckou...To utocne trio sa uplne rozbija na tom, ze Willian a Hazard su od seba daleko a nikto treti sa do tej kombinacie zapojit nevie....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2018 3:44 pm    Předmět: Citovat

Fakt bych nečekal, že i Pedro bude v záloze lepší než Fabregas. To první střídání bylo divné, ale tohle se povedlo. A Morata branka hlavou, jak jinak.
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2018 3:53 pm    Předmět: Citovat

Tak po X zapasoch sa Hazard rozhodol, ze chce byt rozdielovy hrac...A hned suverenne MVP
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2018 6:59 am    Předmět: Citovat

Hazard hrál solidně, ale hlavně začal hrát, až odešel Willian.
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2018 7:27 am    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Hazard hrál solidně, ale hlavně začal hrát, až odešel Willian.

Podla mna okej vykon aj v prvom polcase...Bolo vidiet, ze chce chodit do driblingov a do striel a nie len stat nad loptou a lezerne ich posuvat na 5 metrov...

To Morata nastupil, dal gol a potom spalil 2 tutovky a dosral jedno spracovanie, ked mohol ist sam na kasu. Samozrejme vsetko to co golom neskoncilo, bolo nohami...
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2018 11:25 am    Předmět: Citovat

Určitě, jeho výkon byl OK po celý zápas, nicméně na vyšší úroveň se dostal až po střídání Williana.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2018 11:44 am    Předmět: Citovat

Myslím, že hrál výborně hned od začátku. Prvních 20 minut tam měl několik zajímavých akcí. Ale ocenění hráč zápasu bych mu fakt nedával, dokud nezačne dávat branky a nepůjde cíleně za tím. Na Moratu se nadává, ale ten se do těch šancí aspoň chce dostat, to není náhoda že se do té tutovky dostane zrovna on. Naopak Hazard se často schovává do nevýhodné pozice, anebo zbytečně čeká na nahrávku, kdy to soupeř přečte.
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2018 12:37 pm    Předmět: Citovat

Celkem se divím, že to tu ještě nepadlo, ale Giroud opět skvělý. Při tom góle jsem ho málem nepoznal, jakou předvedl techniku. Na to, že tu nedávno někdo vyplakával, že měl přijít Džeko, mi přijde, že Oliver se zatím ukazuje jako solidní přestup. Snad mu to vydrží, na Moratu teď bohužel není moc spoleh.
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2018 12:54 pm    Předmět: Citovat

blade115 napsal:
Celkem se divím, že to tu ještě nepadlo, ale Giroud opět skvělý. Při tom góle jsem ho málem nepoznal, jakou předvedl techniku. Na to, že tu nedávno někdo vyplakával, že měl přijít Džeko, mi přijde, že Oliver se zatím ukazuje jako solidní přestup. Snad mu to vydrží, na Moratu teď bohužel není moc spoleh.

Jeho gol bol skvely, ale to bolo nieco podobne ako ked Michy zachranil svoj o nicom vykon golom...On za to superlativa nedostaval a pritom bol v medzihre platnejsi ako Giroud, ktory do hry prinasa pramalo...Kym mu strelecka forma vydrzi, tak je to okej, ale neverim, ze dokaze dlhodobo svoje slabe vykony zachranovat golmi....
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2018 2:49 pm    Předmět: Citovat

blade115 napsal:

Já jsem zase překvapený, ale jen částečně, neb obecně je tu v poslední době nechuť komentovat cokoli, že se tu neřeší Emerson.
kvasha16

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2018 10:59 pm    Předmět: Citovat

steiner napsal:
blade115 napsal:

Já jsem zase překvapený, ale jen částečně, neb obecně je tu v poslední době nechuť komentovat cokoli, že se tu neřeší Emerson.

tak zas tak nebolo vela prilezitosti hodnotit ho, vcera celkom dobre, dozadu ho Soton velmi nepreveril, aj ked co sa tyka hry dopredu, asi zacal nasluchat slovam Conteho, ktory ho pred zapasom povzbudzoval aby chodil do subojov 1vs1, ze na to ma predpoklady, lebo mal tam viac takych subojov v porovnani s predchadzajucim zapasom ... tak uvidime ako mu to pojde dalej
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: