Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Liverpool - Chelsea
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Motas_CZ

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2019 6:11 am    Předmět: Liverpool - Chelsea Citovat

S týmem do Turecka odcestoval i Willian. Měl by být připraven odehrát část zápasu. Jsem zvědav, zda po výkonu na OT zůstane v základní sestavě Pedro či Barkley.

Taky mě zajímá, zda Frankie zkusí Kanteho hned od začátku. Zoumu podle mě podrží Smile.

Přes membership se mi podařilo ukořistit lístek, tak doufám, že jsme si smůlu vybrali již v neděli, jelo by se domu dost blbě Very Happy.

Naposledy upravil Motas_CZ dne út srpen 13, 2019 5:58 pm, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2019 8:41 am    Předmět: Citovat

Tak to já teda doufám, že Zoumu nepodrží a nejlépe ani Pedra. Nevím, za co by si to ti dva zasloužili. Zouma maximálně za to, že Lamps momentálně moc jiných variant nemá, ale to podle mě nestačí. Barkley je za mě jiná kategorie. A Kante ať hraje, jakmile to bude možné. Pro něj nejde nenajít místo...

Každopádně si to užij Wink
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2019 9:06 am    Předmět: Citovat

Jakou reálnou variantu teď vlastně za Zoumu máme? Četl jsem nějaké spekulace o tom, že i s ohledem na výkon v prvním zápasem bychom se mohli pokusit popostrčit návrat Rudigera, ale já doufám, že ho nejprve fakt na 100 % doléčíme. Protože jestli něco potřebujeme, tak pak už až do konce sezony zdravého Rudigera. I tak už je stav se třemi stopery po odchodu Luize poněkud tristní, tak jsem zvědavý, jak s tím Lampard naloží.

Posunout doprostřed ve hře na čtyři obránce Azpilicuetu mi jako příliš ideální řešení nepřijde. Ale teď mi vlastně došlo, že máme Tomoriho. Teď s ním nejspíš nemáme co ztratit.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2019 9:16 am    Předmět: Citovat

terry napsal:
Ale teď mi vlastně došlo, že máme Tomoriho. Teď s ním nejspíš nemáme co ztratit.

Přesně tak, já bych do toho šel. Než se vrátí Rüdiger, nebo uzdraví James a půjde přesunout Azpik (ač s tím taky úplně ztotožněný nejsem), nic jiného vymyslet nejde. Ale Zoumu bych z těch možností teď prostě vynechal.

Co na levého stopera Alonso? Very Happy
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2019 10:28 am    Předmět: Citovat

Ztratit není co. Jen škoda, že David Luiz se nevybarvil dříve a Tomori si nepřipsal více minut. Zbytečně jsme jej s takovou rozehráli Arsenalu.

Jako osobně si dovedu představit, že si Big Fik vybojuje místo vedle Rüdigera. Postavit ale stoperskou dvojici z trojice Christensen, Zouma a Tomori proti soupeřům jako Liverpool nebo Manchester United je strašně obtížné.

Osobně bych prostě hrál dvojku Azpilicueta - Christensen i za cenu, že vpravo bude dočasně Zappacosta. Liverpool nemá převahu ve vápně. Jen pohlídat Van Dijka při ofenzivních standardkách, ale to jde i systémově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2019 10:39 am    Předmět: Citovat

Zouma dle mého bude hrát, i když bych raději tu variantu se Zappou.

Uvidíme, co Tammy, jestli dostane opět důvěru.

A potom je tu otázka Mount-Barkley. Lamps se je logicky snažil hrát oba, ale k výsledku to nevedlo. Uvidíme, kterému dá přednost. A jestli tím pádem bude hrát Pulišič. Osobně si ale myslím, že oba hrát nebudou.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2019 12:07 pm    Předmět: Citovat

Já bych teda Zappu nijak zvlášť nezapojoval Very Happy Ale pokud Lampard znovu vsadí na Zoumu a ten se provaří (jakože pravděpodobnost je docela vysoká), tak to budu považovat za velkou chybu. A v případě Zoumy doufám, že i poslední...

Barkley, nebo Mount, to je mi momentálně šumák. Výkonnostně nikdo z nich nad druhým doposud nedominoval, takže to můžu řešit maximálně z hlediska sympatií a tam mám jasno Wink Tammyho bych podržel stoprocentně, ale čím dřív to začne viditelně vracet, tím líp pro něj i pro Lamparda. Útočníků, kteří neumí dávat góly, máme po ruce vždycky dost.
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2019 12:35 pm    Předmět: Citovat

Já upřímně nevím, jak k tomuhle zápasu přistupovat. Vůbec bych neměl nic proti, kdyby nastoupili Zouma, Giroud a Pedro s tím, že Tomori, Abraham a Pulisic se budou připravovat / šetřit na víkend. Osobně nám nedávám moc šancí, ta obrana je v jakémkoliv momentálním složení hrozně propustná. A když jsem viděl, co udělali Live s Norwichem... Mám obavy, že dopadneme podobně.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2019 1:57 pm    Předmět: Citovat

Tak pokud je obrana prostupná, jako že je, tak musí celý tým té obraně pomáhat. Také je zapotřebí dotahovat akce až do gólové tečky. O ničem jiném to není. A také větřím další průser. A pokud půjde o drobné změny, pak nám to moc nepomůže.
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2019 2:34 pm    Předmět: Citovat

No vida, Willian, ale především i Rudiger už budou zítra na lavičce. Lampard prohlásil, že je třeba k nim přistupovat opatrně a bude ještě pečlivě zvažovat, zda a jak budou hrát, nicméně zejména u Rudigera se asi bude dělat vše pro to, aby byl zpět co nejdříve.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2019 3:39 pm    Předmět: Citovat

S týmem odcestoval i Billy Gilmour. Kanté má nějaké drobné zranění z neděle, takže start asi není moc pravděpodobný. Rudiger a Willian byli zmíněni výše. Lampard dále řekl, že bude opět sestavu vybírat podle zásluh (i proto asi hráli Barkley i Mount) a pro jistotu ještě znovu řekl, že Mount je někdo, kdo si svou šanci zaslouží.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: st srpen 14, 2019 9:19 am    Předmět: Citovat

Fans CFC na stránkách WAGNH volili sestavu pro tento zápas. Oproti zápasu s MU si fans CFC přejí jen dvě změny. Mount, Abraham out, Pulišič a Giroud in.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: st srpen 14, 2019 10:54 am    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Fans CFC na stránkách WAGNH volili sestavu pro tento zápas. Oproti zápasu s MU si fans CFC přejí jen dvě změny. Mount, Abraham out, Pulišič a Giroud in.

Pulišič bude tyhle ankety vyhrávat i kdyby měl zlomenou nohu. Američani jsou v tomto až fanatičtí. I náš zápas s ManU sledoval druhý největší počet diváku na US trhu (jen za titulovým zápasem Leicesteru). A to Pulišič ani nehrál od začátku.

Zajímavé, že nejvíc hlasů dostal Christensen.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: st srpen 14, 2019 12:00 pm    Předmět: Citovat

Bylo by zajímavé vědět, odkud ti hlasující fans pocházejí...
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st srpen 14, 2019 12:18 pm    Předmět: Citovat

Překvapuje mě trošku Barkley vs Mount spíš než Pulišič v základu. Toho bych tam hodil klidně taky. Ale může jít taky o to, že jde o pohár ve středu a osobně bych tam taky hodil zkušenější hráče a na ligu následně mladíky. Není třeba, aby byli vystresovaní tím, že dostanou klepec 2x za sebou. Very Happy

A osobně prostě očekávám, že to bude vypadat podobně jako s United a čočku dostaneme. Každá jejich řada je o třídu jinde, než ta United. A my ty chyby dělat budeme. Takže bych se ani nesnažil uspěchat návraty těch opor, nemyslím si, že by to výrazně změnili. Radši se šetřit na ligu a tohle hrát na to, že se nám podaří vstřelit první gol a nějak následně hrát na úspěšné protiútoky.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 1 z 7

Přejdi na: