Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Chelsea - Valencia
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st září 18, 2019 6:09 am    Předmět: Citovat

Mně nevadí žádné rozhodnutí v tomhle směru, ale doufám, že všichni čtyři dostanou kartáč a následné vysvětlení, jak se v takových situacích chovat. Zlaté časy Lampardovy a Hazardovy. Všichni v Chelsea 15 let věděli, kdo bude kopat a jen výjimečně jsme byli zklamaní. V tomhle směru bych radši chtěl, aby na ty pentle byl určený někdo, kdo bude pravidelně na hřišti, tedy třeba Abraham nebo Jorginho, případně CHO...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
milan.cech

8664.0 points

PříspěvekZaslal: st září 18, 2019 8:17 am    Předmět: Citovat

Tak co jsem viděl nějaké Barkleyho penalty v přípravě nebo rozstřelech, tak jsem mu včera věřil. A bylo fajn vidět, že si očividně věřil i on sám. Že ho Willian očima vyloženě hypnotizoval, je fakt věc druhá. V barech se Barkley potyčky nebojí, tak třeba si to s Brazilcem pak v kabině 'vyříkal' Smile

A čekat nějaké zakročení od Azpilicuety coby kapitána, to je teda dost naivní. Ten svoje vůdcovské schopnosti ukázal proti City.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st září 18, 2019 9:11 am    Předmět: Citovat

Já to včera nakonec neviděl. Spěchal jsem ze squashe, ale pak jsem zjistil, že je Mount střídaný za Pedra a nějak jsem se nechtěl koukat na Williana, jak vše posere ve finální fázi a na Pedra, který to podělá ve všech fázích kromě té finální a Abrahama, jak je tam chudák sám. Tak jsem se vrátil za ostatníma do hospody.

Teď koukám na sestřih a Coq je absolutní prase. Za tohle bez pardonu červená. Tomori fantastická rychlost, jak tam zakřižoval útočníka, na to by žádný náš obránce za posledních X let neměl ani náhodou. Pedro nulový. Willian se dostal do několika dobrých šancí, měl pár střel. Ale co z toho, když je to Willian? Tohle od něj vídáme celou jeho karieru. Mount by z toho měl minimálně jeden gol. Pak se cpal k penaltě, aby si napravil chuť a ještě dostal pod tlak spoluhráče.

A to zranění Mounta je obrovský problém. Sice je super, když jsou Kovačič, Jorginho a Willian "fantastic", ale na hřišti je jediný hráč schopný dávat goly. Pedro v sestřihu snad nebyl. Fakt nevím, jak budeme vyhrávat zápasy s hráči, kteří nejsou schopní dát gol. V záloze a ofenzivě nám odehráli hráči (ti zmínění+Giroud, Bats. Barkley, Pulišič) cca 2500 minut a máme z toho 2 goly v superpoháru. Jeden od Jorginha, který tam od těch golů fakt není.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: st září 18, 2019 9:31 am    Předmět: Citovat

Talker napsal:

Dost by pomohlo, kdyby si to ti borci na hřišti dokázali vyhodnotit a alespoň zvýšit naši šanci na branku. Tím myslím hlavně dostat míč v útočné fázi do situace, kdy Abraham má největší šanci skórovat.

Centry musí přijít co nejrychleji do nebezpečného prostoru a je fuk, jestli tam Abraham je nebo není. Párkrát tam bude a jindy to obránce pod tlakem neodvrátí a míč zůstane na moment v pokutovém území. Včera ale nepřišel skoro žádný takový míč (jeden a byla z toho gólovka, ale bohužel brankář byl dobře postavený). Zbytek situací jsme zazdili a snažili se pomalu vykombinovat, ale střed byl stejně pokrytý.

I když to vykombinujeme, tak Willian/Pedro/Azpi stejně neví kam to dát, aby se dalo proti zformované obraně udeřit. Prostě je mnohem lepší to poslat ve chvíli kdy je v nejlepší pozici Abraham, než když jsou v nejlepší pozici pro centr tihle tři.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: st září 18, 2019 11:20 am    Předmět: Citovat

https://www.telegraph.co.uk/football/2019/09/18/ross-barkley-says-right-take-valencia-penalty-willian-admits/

“We've got a lot of good penalty-takers in the squad,” said Barkley. “On a sheet in the changing room, it says I'm on penalties when I'm on the pitch, otherwise it's Jorginho.”

Hotovo, vyřešeno. Barkley kopal penaltu, protože je jasně určený. Říkal to Lampard, Azpilicueta a i samotný hráč. Je fuk, kolik toho odkopal. Druhý je Jorginho. Takže pokud mu to on přenechal, tak nikdo další se k tomu už fakt cpát neměl.

Mě osobně ta situace před penaltou pořád sere. I víc než samotná prohra.
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st září 18, 2019 11:29 am    Předmět: Citovat

Tak realne jediny dement bol Willian...Ostatni kvazy len overili ci si na to Barkley veri a nasledne ho podporili, aj ked podla mna by sa nemalo riesit ani toto...Verim ze si to Willian zlizne, to je fakt vrchol egoizmu a netimovosti, pred tym este stihol zdrbat Aspika ze nedobehol uplne o nicom prihravku...Cim skor si to s nim Lampard vybavi a nebude jeho priemerne vykony motivacne vychvalovat, tym lepsie...
vitasrp

9697.0 points

PříspěvekZaslal: st září 18, 2019 12:54 pm    Předmět: Citovat

S tím Willianem je to průšvih. Mně se včera jeho výkon líbil, ofenzivně byl cítit, jeho problém ale je, že v momentech, kdy se láme chleba, tak obvykle stojí za hovno. Včera měl tři možnosti, branku nedal, načež ještě zazdil ten nadějný brejk, kdy stačilo přihrát Pedrovi, který by byl sám před kasou.

A nemůžu si pomoct, ale charakterově mi do toho týmu nesedí. Nevím, jestli si po odchodu Hazarda skutečně myslí, že je největší hvězdou týmu, ale zatím mi jeho řeč těla teda pekelně pije krev. Když něco posere, začne rozhazovat rukama a svalovat to na ostatní, místo aby okamžitě přepnul, napadal a přešel do defenzivního presinku. Ta penalta už pak představuje jen jakousi třešničku na dortu, zeptat se samozřejmě může, ale jakmile Barkley řekl, že to na sebe bere, měl ho nechat být.

Zranění Mounta je obrovský průšvih, jeho technika na malém prostoru, první dotek a přehled prostě nenahradíme. Určitem ne Pedrem, který má tolikrát problém balón vůbec dostat pod kontrolu.

Celkově mě Pedro a Kovačič štvou tím, že svou hru vůbec neupravují podle toho, jak se zápas vyvíjí. My jsme schopni udělat tři ztráty během dvou minut a v momentě, kdy utkání potřebujeme dostat pod kontrolu, tak se Lovačič rozeběhne mezi tři hráče, nebo Pedro zkusí sedmdesátimetrový pas, který má 10 procentní šanci na úspěch. Pak ty zápasy vypadají ala Leicester či Sheffield druhá půle (samozřejmě to není jediný důvod, ale je to věc, která mě hrozně sere). Hra se pak přelévá z jedné strany na druhou, nemůžem si vytvořit tlak, soupeři chodí do laciných brejků a všechno se začne sypat. Tohle mě u těhle hráčů sralo na konci loňský sezóny a ani letos se nic moc nemění, s touhle charakteristikou hráče prostě trenér máloco udělá. Zejména u toho Pedra už pomalu platí, že když se zrovna neukopne, tak stojí za starou bačkoru.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: st září 18, 2019 4:38 pm    Předmět: Citovat

Podle The Athletic nemá Mount poškozené vazy v kotníku. V týdnu bude mít ještě jeden scan jako pojistku. Nicméně jeho start proti Liverpoolu je dost nejistý.
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st září 18, 2019 7:58 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Podle The Athletic nemá Mount poškozené vazy v kotníku. V týdnu bude mít ještě jeden scan jako pojistku. Nicméně jeho start proti Liverpoolu je dost nejistý.

Kludne nech si oddychne, uz som to videl na mesiac out minimalne...Dnes som to ratal, ze z pravdepodobnej buducej zakladnej zostavy chyba Lampsovi 7 hracov....Uz nech je to pokope...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

Přejdi na: