Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Everton - Chelsea
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Levis

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so prosinec 07, 2019 4:59 pm    Předmět: Citovat

Kepu som si doteraz viac menej zastával a problém som videl skôr v stoperoch. Ukazuje sa však, že brankár a strední obranci sú obrovským problémom momentálne. Ten tretí gól, to bola len ukážka, kde to kvalitatívne kleslo, toto som za aktívnych 16 rokov sledovania Chelsea nevidel. A to tam chytali a hrali aj oveľa horší hráči.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so prosinec 07, 2019 4:59 pm    Předmět: Citovat

blade115 napsal:
Tak s Tomorim nás asi rozsoudí další zápasy. Já hlavně nevím, proč by měl upadnout v nemilost, když hrál z obrany vlastně nejlíp, ale to je teda asi fuk no.

To jsme si nerozuměli, já tvrdím, že u Tomoriho žádná rotace nebyla třeba, že je to čistě Lampardovo rozhodnutí, které stojí za hovno. Dokážu to pochopit u Jorginha či Williana, na kterých je to fakt vidět a sbírají minuty i v repre (konkrétně Ital naposledy dvakrát 90), ale u Tomoriho fakt ne. Zaprvé je to stoper, zadruhé v repre pauze odehrál sedm minut, pak špíl proti City, pak lavička, pak WH, pak dvakrát lavička. Lampard ho evidentně sundal z "výkonnostních" důvodů, ačkoliv je to náš suverénně nejlepší použitelný stoper, a to i navzdory pár hrubkám. Na druhou stranu je doufám definitivně jasno, že trio Kepa, Zouma, Christensen je dobrovolná sebevražda. V zimě přiveďme Akého nebo aspoň stáhněme Ampadu, nebo ideálně oba dva kroky. Christensen pryč a v létě i Zouma. Zbytečně se u něj chlácholíme, včetně mě, že pár obstojných výkonů stačí. Nestačí. Pokud chceme být zpátky na vrcholu, tak rozhodně ne.

Kovačič možná úplně fantastický, ale taky udělal dvě totální píčoviny srovnatelné s těmi Kepovými, ze kterých v klidu mohly být dva góly v naší síti a už bys to spojení nepoužil. Já to ale hlavně myslel tak, že podle mě nemáme vyřešeno, jak ta záloha má vypadat nejen personálně, ale i jak se ti hráči mají ideálně chovat.

Už jen to, co jsi vyjmenoval ty, mi teda přijde jako dost věcí, které nás zbytečně sráží a nemusely by. A se všemi souhlasím. Zároveň souhlas, že spousta věcí jde do budoucna řešit personálně, ale třeba u Kepy je pro mě už každá další chyba Lampardova. Ano, pokud zjistí, že Willy je ještě víc na hovno, pak ok. Ale ani to nezkusit, to je na hraně zatvrzelosti Mourinha či Sarriho.

Stopery, levého beka a možná i nějakého slušného gólmana (pokud tedy Lamps Willymu něvěří) podle mě můžeme řešit už teď v zimě (viz výše). Nakonec za ten přestupák budeme sakra rádi. Jinak by podle mě stačilo dostat do formy CHO, pak ta rotace na křídlech bude mít smysl a dost pravděpodobně i účinek. Dáli pánbůh dost pomůže i návrat RLC. Jako klíčový problém pak zůstane nepostradatelnost Tammyho, a to bohužel dřív než v létě nevyřešíme...
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so prosinec 07, 2019 5:15 pm    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:

Tak to jo, to jsme si opravdu nerozuměli. Jinak to ale v tom případě vidíme podobně.

Jen ještě menší zamyšlení - když Pep budoval City a Klopp Liverpool, tak měli v prvních sezónách taky problémy s těmito chybami a lá konstruktivní rozehrávka za každou cenu. A často za to byli kritizováni. Jenže do budoucna se jim to mnohonásobně vyplatilo. Tak si říkám, jestli tohle nemůže být podobný případ. Samozřejmě tím myslím jen to odmítání odkopnutí míče pod tlakem. Zbytek, jako ty standardky, to s tím ovšem nemá co dělat, to je prostě problém, který je potřeba vyřešit každopádně.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: so prosinec 07, 2019 6:10 pm    Předmět: Citovat

City vypadl jeden stoper a defenzivně jsou v podobných sračkách jako my. Kéž by se Rüdiger vrátil v plné síle a postavili bychom na něm úspěšný vánoční program.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kvasha16

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so prosinec 07, 2019 6:27 pm    Předmět: Citovat

blade115 napsal:
Jen ještě menší zamyšlení - když Pep budoval City a Klopp Liverpool, tak měli v prvních sezónách taky problémy s těmito chybami a lá konstruktivní rozehrávka za každou cenu. A často za to byli kritizováni. Jenže do budoucna se jim to mnohonásobně vyplatilo. Tak si říkám, jestli tohle nemůže být podobný případ. Samozřejmě tím myslím jen to odmítání odkopnutí míče pod tlakem. Zbytek, jako ty standardky, to s tím ovšem nemá co dělat, to je prostě problém, který je potřeba vyřešit každopádně.

suhlas, chyby v rozohravke su dan za to co sa ucime/co chceme hrat... je tam vidiet zlepsenie, ved niekedy len pozeram ako uhrame veci, ktore by pred par rokmi boli nemyslitelne.. ale kym sa to vymaka, tak to proste potrva .. .s tymy standartkami taktiez suhlas, ci uz ofenzivne alebo defenzivne
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so prosinec 07, 2019 6:49 pm    Předmět: Citovat

blade115 napsal:

Rozhodně, neustupoval bych z toho kompletně, tam už je to o nějaké herní inteligenci hráče, protože občas je třeba ten balon vykopnout až na silnici. Otázka je, jestli tohle jde nějak vytrénovat.

Mně třeba nicméně přijde, že moc zatím neumíme pracovat s tempem zápasu. Jako střídat to tak, abychom si se soupeřem pohráli. Ale na druhou stranu bych tohle nechal zhodnotit větší odborníky, protože že bych viděl každý zápas s možností plného zaujetí, to teda říct nemůžu. Ostatně proto taky dost často některé špíly ani moc nehodnotím Very Happy
milan.cech

8664.0 points

PříspěvekZaslal: so prosinec 07, 2019 7:30 pm    Předmět: Citovat

A United z ničeho nic 5 bodů za CFC. Kam se ten náskok poděl... OGS je taky případ.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so prosinec 07, 2019 7:40 pm    Předmět: Citovat

Tak hlavně buďme upřímní, výsledkově jsme na tom celkově nic moc. Tam, kde jsme, jsme hlavně díky krizi našich "konkurentů". Loni jsme touhle dobou měli o pět bodů víc. V tehdejší tabulce bychom teď byli na šestém fleku s pětibodovou ztrátou na první čtyřku. A jen pro srovnání tehdy skóre 33:13, teď 31:24.

Ale tím nechci rozjíždět žádnou velkou debatu. Loni přišel sešup, letos furt věřím, že půjdeme neustále nahoru. Tahle sezona vlastně o ničem jiné není...
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: so prosinec 07, 2019 9:44 pm    Předmět: Citovat

Tak koukám, že všichni už také mají jasno ohledně Kepy...jsem vám to říkal... Smile

Aleš tu dobře zmínil výměnu Christensen-Aké. Nevím, jestli to někde psali, ale mě to dneska ráno napadlo...bral bych všemi deseti.

Rotace je OK, nicméně když jsme udělali titul, tak se také moc nerotovalo, nebo jo? A tehdy ti hráči hráli. Nyní máme mladý tým a ten už jako nemůže? Tomori jako že je v jeho věku zatavenej? Leda prd. Rotace je OK, ale dle mého je konina to dělat tak, že tam dám Christensena a Zouma musí změnit post, chceme hrát Jamese a Azpik musí změnit post, apod. Tohle je vždycky na nic...
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: po prosinec 09, 2019 6:59 pm    Předmět: Citovat

Tak Tomori je zraněnej, to již víme. A nebude hrát ani zítra.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

Přejdi na: