Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Leden 2020

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: ne prosinec 15, 2019 9:19 am    Předmět: Leden 2020 Citovat

Původně jsem měl rozepsaný příspěvek pod posledním zápasem, ale nakonec jsem pro větší přehlednost založil nové vlákno, tak snad to Aleš pochopí Smile) Ale myslím si, že lednové přestupové okno si svou debatu zaslouží, protože pro nás bude v mnoha ohledech hodně zajímavé.

Já jsem po včerejšku přemýšlel především o tom, že jsem hodně zvědavý, s čím do něj vlastně půjdeme. O tom my můžeme pochopitelně jen spekulovat, nicméně těch přístupů je opravdu hodně – už jen z toho pohledu, že nás tlačí pata prakticky na všech možných postech v sestavě. Byť je to i brankář, tam asi můžeme jako na jediné pozici říct, že se v lednu nic dít nebude.

Půjdeme ale po levém bekovi? Tam je evidentní, že musíme, protože jestli je Alonso odepsaný, tak hrát to přes nohu s kapitánem nebo s ničemným Emersonem další půlrok nejde.

Co ale dál? Hodně bude záležet na tom, koho dokážeme už v lednu prodat. Nabízí se Giroud, možná i Pedro. Byť už pro nás na hřišti tito borci nemají příliš přínosu, zase bych nerad viděl, abychom se zbavili všech starších hráčů a měli pak kádr jen z mladých kluků (i vzhledem k tréninkům, předávání zkušeností a podobně). Zkusíme tedy jít v lednu po nějaké dělu, které nás okamžitě posune a bude to jméno mít zvuk? Je někdo takový? A bude to spíš na stopera, nebo do zálohy?

Spekulace jdou prakticky mimo mě, dostávají se ke mně víceméně jen ta jména, která nějakým způsobem skutečně přichází v úvahu, a zatím je ticho po pěšině, ale vlastně jsem tím chtěl vykopnout to, že vůbec nevím, co můžeme v lednu čekat, a opatrně se těším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: ne prosinec 15, 2019 9:24 am    Předmět: Citovat

Nicméně mi to nedalo a na pár velmi čerstvých spekulací jsem se přeci jen podíval. Přikládám jim skoro nulovou váhu, ale aspoň je o čem diskutovat.

– Podle Bleacher Report už prý Lampard skutečně klubu zadal, aby pro léto začalo hledat nového brankáře. To jsem hodně zvědavý. Nicméně Kepa má v lize jen 56% úspěšnost chycení střel, to je žalostně málo.

– Daily Mail píše, že nové jméno místo Nathana Akého na posílení obrany by mohl být 22letý stoper Ben White, který letos z Brightonu hostuje v Leedsu. Za mě je tohle přesně to vyztužení obrany, které nás podle mě vůbec nikam neposune.

– Na stopera bychom taky mohli mít zájem o Samuela Umtitiho. Je mu čerstvě 26 a dokud se nezranil, byl platným členem základní sestavy Barcelony. Příliš jsem ho na očích neměl a nevím, jak je na tom teď, ale to by teoreticky mohlo být zajímavé jméno.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne prosinec 15, 2019 10:02 am    Předmět: Citovat

Založil jsi to správně. V této části je povoleno a dokonce vítáno zakládání podobných tématických diskuzí. Jen pozor na háčky čárky, protože s nimi se uloží prázdný název tématu Laughing Bohužel chyba v systému po přechodu na novou verzi PHP.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne prosinec 15, 2019 10:02 am    Předmět: Citovat

K lednovému přestupáku mám zásadní otázku.

Čekal jsem, že návrat Kantého nás posune kupředu. Zejména že zpevníme defenzívu, nebudeme tam mít takové okna a ofenzíva neutrpí. Nicméně už během minulých dnů někdo dobře poznamenal, že se stal docela pravý opak a naše forma jde od návratu Kantého dolů. Rozehrávka je narušená, nedáváme branky a defenzíva je pořád stejně labilní.

Rüdiger přinesl v týdnu oživení. I včera. Zároveň se čekalo, že zlepší rozehrávku, ale on tam měl snad nejvíc chyb ze všech. Diagonály mimo hru a jeho snahy o přihrávky mezi líniemi končily na prvním protihráči. Hecoval to tam, ale pak pár momentů nešel příkladem.

Můj pohled se teda nemění. Na jaro potřebujeme vychytat posty, kde máme nekvalitní hráče a sráží náše výkony dolů. Levý obrance a brankář. I za cenu, že rukavice nasadí Petr Čech Laughing Další post je pro mě útočník, protože potřebujeme k Abrahamovi někoho, na koho je spoleh. Zbytek bych nechal tak, leda by byl k dispozici náš vyhlédnutý hráč pro křídelní prostory (Sancho, anebo i Zaha pokud ho opravdu chceme (bohužel)).

Protože máme vlny jako tým, tak nečekám, že posily udělají rozdíl. Když ho neudělal ani Kanté nebo Rüdiger, tak kdo by měl? Teda kromě těch dvou defenzivních postů, které nás objektivně sráží od začátku sezony.
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: ne prosinec 15, 2019 11:03 am    Předmět: Citovat

A pak vlastně jeden faktor může přibýt jako nová posila. Ruben Loftus-Cheek. Jen tam tomu asi všichni dáme poslední šanci. Pokud se mu ten návrat nepovede ani teď, těžko na něj budeme moci dál spoléhat.
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne prosinec 15, 2019 11:27 am    Předmět: Citovat

Ja len tolko k tej nepouzitelnosti Emersona, ze na zaciatku sezony sme si nevedeli predstavit bez neho existovat a vyplakavali sme ked sa zranil...Hral fakt skvele...Otazka je ci to je fakt len v nom co sa aktualne deje vlavo alebo sa jednoducho narusil cely system...Lebo momentalne ani Pulisic nehra dobre a je jedno kto je vedla neho vlavo akurat on neschytava taku sodu...
Miguel19

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne prosinec 15, 2019 12:03 pm    Předmět: Citovat

Za mě následující.

Náhradní útočník (konkurenceschopný), křídlo, stoper a levý bek.

Je jasné, že v lednu to všechno nepůjde.

Ale ofenzivní hráč na oživení hry nám strašně chybí. Odoi je zatím slabej jak čaj.

Útočník mě napadl třeba Cavani. Měla by mu končit smlouva. Sice už s věkem, ale kvalitu by furt mohl mít.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne prosinec 15, 2019 12:21 pm    Předmět: Citovat

Freddie napsal:
Ja len tolko k tej nepouzitelnosti Emersona, ze na zaciatku sezony sme si nevedeli predstavit bez neho existovat a vyplakavali sme ked sa zranil...Hral fakt skvele...

Bylo tu pár komentářů, že levého beka máme pořešeno dobře a není třeba hledat posilu. Já jsem už v září, anebo kdy jsme tu o tom poprvé debatovali, zastával jasné stanovisko, že posilu nutně potřebujeme. Respektive že existující hráči, kteří nás posunou kupředu. Dost se tehdy skloňovalo jméno Chilwella, ale to bylo ještě před rozjezdem Leicesteru.

Emerson je podle mě jedním z hráčů, který se jen vezl. Zároveň naše nejlepší forma byla mezi reprezentačními přestávkami, kdy on odehrál až poslední utkání proti Watford a Crystal Palace. Nejlépe nám to šlo bez něj. O jeho přínosu vypovídá jeho podíl na brankách, kdy má od začátku sezony jednu asistenci. Navíc ani ta není ze hry. Těch pár rohů poslední zápasy kopl slušně, ale je to sakra málo. Hlavně na útočného obránce, za kterého ho mnozí mají.
Levis

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne prosinec 15, 2019 4:26 pm    Předmět: Citovat

Mužstvo ukázalo, že má na to hrať aj efektívny futbal. Že sa tie výsledky neudržali je daň za príliš mladé mužstvo. A samozrejme aj prestupový BAN. Môžme si tu písať o ideálnych prestupových cieľoch. Skutočnosť je ale taká, že my potrebujeme nutne skúsených a hotových hráčov, ktorí to na ihrisku zoberú na seba bez strachu.
Skúsený stopér je nevyhnutnosť. Tam potrebujeme lídra a zároveň aj kvalitu na lopte. Druhý v poradí by mal byť hrotový útočník, resp. hráč do ofenzívy.
Levis

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po prosinec 16, 2019 2:50 pm    Předmět: Citovat

Čo hovoríte na Lena s Arsenalu? Cez leto by sme homohli priviesť. Čísla má túto sezónu vynikajúce.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út únor 04, 2020 6:24 pm    Předmět: Citovat

Giovanni Carnevalli, předseda US Sassuolo: "Chelsea může Jeremieho Bogu získat v červnu zpět. Před Vánoci jsme s Chelsea jednali o jiných věcech, chceme s nimi více spolupracovat. Můžou si ho vzít zpátky, ale stejně tak si ho můžeme nechat. Vše je otevřené."

Pokud Lampard bude chtít, může Bogu mít. Stejně jako ho ostatně mohl mít v lednu, kdyby o něj stal...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Diskuze Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: