Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Barcelona
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Světový fotbal
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2019 7:33 pm    Předmět: Citovat

CHelsea je dost bohatá na to, aby si mohla kupovat levné věci. Barcelona ne, a tak utrácí rance.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: pá červenec 12, 2019 2:31 pm    Předmět: Citovat

Měl jsem Griezmanna hodně rád jako fotbalistu. Ostatně svého času jsme ho tu chtěli snad všichni. Nicméně co teď ten frajírek předvedl spolu s Barcelonou, to se nestačím divit.

Shocked
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: pá červenec 12, 2019 3:43 pm    Předmět: Citovat

Co máš na mysli?
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: so červenec 13, 2019 8:12 am    Předmět: Citovat

Nesleduješ kauzu Griezmannova přestupu do Barcelony?

Atlético odhalilo, že Barcelona jednala s Griezmannem tajně už někdy v únoru/březnu. Podle Atlética ke schůzce došlo krátce po osmifinále Ligy mistrů s Juventusem, ve kterém madridský celek po výhře 2:0 a porážce 0:3 vypadl. Barcelona navíc měla hráče nabádat, aby porušil svoji smlouvu. Až do 1. července Griezmannova výkupní klauzule činila 200 milionů eur, poté klesla na 120 milionů eur.

Vzhledem k jednání Barcelony ale Atlético odmítalo o čemkoliv jednat a očekávalo, že se Griezmann zapojí do přípravy. To se samozřejmě nestalo, Griezmann pak spolu s právníky a zástupci Barcelony přinesl do sídla vedení španělské ligy 120 milionů eur, rozvázal smlouvu s Atléticem a přestoupil do Barcelony. Úplně ohavné jednání.

Přitom jsem přesvědčen o tom, že kdyby se všichni normálně domluvili, Atlético by s tím nemělo problém. Už loni dokázalo slušný kousek, když s Griezmannem podepsali novou velkou smlouvu. Barcelona měla zájem už tehdy, po pěti letech toho navíc Griezmann klubu moc nedlužil. Ale rozloučit se takhle, to bych od něj nečekal.

O to víc jsem obrovsky rád za Hazarda, který to všechno zvládl jako profesionál. Díky.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: so červenec 13, 2019 8:57 am    Předmět: ... Citovat

A ono koukněme i na toho Neymara - velcí hráči se takhle prostě nechovají. Takže přesně jak říká terry, Eden všem ukázal svou třídu!

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: so červenec 13, 2019 9:05 pm    Předmět: Citovat

Nemám teď moc času tyhle věci sledovat. Sleduji CFC, na zbytek nemám moc času.

Tak AG chtěl od nich pryč, ale oni ho pustit nechtěli. Není to tak dávno, co ho AM dávalo za příklad...

Měl výkupku, ta byla zaplacena.

Co konkrétně je ten problém? Jako že už s AM nejednal a rovnou donesli ty peníze?
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: so červenec 13, 2019 10:17 pm    Předmět: ... Citovat

Já se přiznám, že jsem to také úplně nepochopil, protože AG ten konec v klubu (a snad to udělal i klub) oznámil už dávno.

Něco o snížení té výkupky jsem také četl, ale to se dalo čekat - nerozumím, proč by za něj měli chtít dobrovolně platit skoro dvojnásobek. Na druhou stranu, změna výkupy v polovině přestupáku? No nevím, to asi nebylo dobře sepsané.

Jinak takový Koscielny se na to taky vysral a odmítl odletět do USA s týmem - docela smutné loučení pro kapitána ... na kapitány obecně nemají moc velké štěstí, respektive na ta jejich loučení.

FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: čt únor 20, 2020 10:36 am    Předmět: ... Citovat

Btw, připadá mi dost podivné to, co se stalo ve Španělsku, kde se Barceloně zranil hráč, který je dlouhodobě skleněný a klubu je dovoleno najít si mimo přestupák náhradu? WTF?

ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: čt únor 20, 2020 10:41 am    Předmět: Re: ... Citovat

FairCop napsal:
Btw, připadá mi dost podivné to, co se stalo ve Španělsku, kde se Barceloně zranil hráč, který je dlouhodobě skleněný a klubu je dovoleno najít si mimo přestupák náhradu? WTF?

Mají to tak v pravidlech. Já věděl, že jde udělat výjimku u brankářů (což platí i v Anglii a patrně i dalších ligách), nicméně teď jsem se dočetl, že mimo brankáře to minimálně v Premier League nejde. Začalo se o tom totiž diskutovat v souvislosti se Spurs.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Světový fotbal Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Přejdi na: