Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Diskuze o hráčích prvního týmu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 186, 187, 188

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st únor 26, 2020 10:31 am    Předmět: Citovat

Jinak já teď koukám na statistiky - 6 kol, kdy byl nějak rozumně produktivní v září/říjnu (2+3) - od té doby 15 kol, 2 goly, 1 asistence - cca za 1000 minut.

Ve výsledku bude mít Willian opět luxusních 5+5 za sezonu PL - a to se tu říkalo, že trpí tím, že tam je Hazard a že všechno jde přes něj. Nešlo o Hazarda, jde o to, že Willian nikdy neměl talent na to být tahounem klubu, který chce hrát o špičku.

Nenabízel bych mu ani roční smlouvu, reálně nám nemá co nabídnout tak jako tak. Ať už vypadne, oslavím to.
vitasrp

9697.0 points

PříspěvekZaslal: st únor 26, 2020 11:28 am    Předmět: Citovat

U Williana je to bohužel z velký části o mentalitě. On nikdy nebyl typ hráče, co by se cpal do brány, do zakončení a cítil na sobě tu odpovědnost borce, který musí střílet branky a rozhodovat zápasy.

Přitom téměř v každém zápase je situace, kdy tam proletí míč malým vápnem. Já měl třeba hroznou radost z branek, který dal Pulišič Watfordu a Crystal Palace. Což nebyly žádný nádherný kombinace nebo nešlo o famózní zakončení, prostě byl akorát ten hráč ve sprintu a za každou cenu se tlačil do koncovky. Momentálně nám ale chybí a právě třeba Willian tohle v sobě prostě vůbec nemá.

Včera tam zase byly dvě takovýhle situace - první byl centr tuším Pedra, který proletěl těsně před Neuerem. Jedna věc je, že to měl zavírat Tammy, který je v poslední době taky dost z formy a bohužel se mu nedaří pro danou situaci vybrat správný náběh. Druhou věcí je, že Willian to samozřejmě kempil mimo vápno, kde i v takovém momentě, kdy Pedro proniká do vápna, nezavře zadní tyč a pofidérně roztahuje hru na druhé straně, jak kdyby byla možnost, že se tam ta hra otočí. By mě zajímalo, o kolik takto snadných gólů v celé sezóně přijdeme, protože to naši ofenzivní hráči nemají v krvi. To u takovýho Manchesteru City je super sledovat, jak mají v tomhle ohledu poměrně striktně daný, kde se má který ofenzivní hráč v případě centru před branku pohybovat - a třeba právě takový Sterling z toho zavírání zadní tyče vytěží hned několik branek.

Druhá situace pak byla, kdy tam Tammy vybojoval míč a pak tu akci individuálně zadrbal. I v tenhle moment mohl zvolit přihrávku do strany na Williana, ale ten na můj vkus nebyl při svém pohybu vůbec agresivní. Dostal by to do nohy tak, že by se mu tam obránce v pohodě stihl přemístit a musel by jít 1 na 1, místo aby se nakopl do sprintu, dostal se na úroveň Tammyho, který by mu to mohl jen přiklepnout a Willian by pak mohl pálit buď z jedničky, nebo si jedním dotekem míč připravit a druhým okamžitě pálit tak, že by to stoper stejně nestihl zablokovat. A tím se nesnažím omluvit chybné řešení Tammyho, spíš poukázat na to, že i těmi detaily mi prostě nejsme schopni z nadějných pozic udělat opravdový šance.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2020 9:50 am    Předmět: Citovat

Abychom vyplnili ty prázdné chvíle bez fotbalu, tak mě napadá, jak vidíte budoucnost Kepy v Chelsea? Po tom jeho odstavení chytal obstojně, bylo vidět znovunabyté sebevědomí, ale v téhle sezoně už asi nebude mít příležitost to potvrdit. Osobně očekávám, že s ním rozloučíme. Jsem přesvědčen, že třeba cenovku 45-50 mega liber má. Variant je hodně v čele s Oblakem, v úvahu připadá Onana nebo Henderson. Myslím si, že vzhledem k současné situaci by vedení mělo máknout a dojednat co nejvíc přestupů. Já nevěřím, že se ještě sezona rozběhne, tudíž má naše vedení v podstatě 5 měsíců (do půlky srpna), kdy může třeba 5 přestupů udělat.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2020 10:30 am    Předmět: Citovat

dixks napsal:
Abychom vyplnili ty prázdné chvíle bez fotbalu, tak mě napadá, jak vidíte budoucnost Kepy v Chelsea? Po tom jeho odstavení chytal obstojně, bylo vidět znovunabyté sebevědomí, ale v téhle sezoně už asi nebude mít příležitost to potvrdit. Osobně očekávám, že s ním rozloučíme. Jsem přesvědčen, že třeba cenovku 45-50 mega liber má. Variant je hodně v čele s Oblakem, v úvahu připadá Onana nebo Henderson. Myslím si, že vzhledem k současné situaci by vedení mělo máknout a dojednat co nejvíc přestupů. Já nevěřím, že se ještě sezona rozběhne, tudíž má naše vedení v podstatě 5 měsíců (do půlky srpna), kdy může třeba 5 přestupů udělat.

Očekávám, že bude ochota ho prodat, pak bude asi záležet na tom, jaká částka nám za něj bude nabízena. Upřímně moc nevím, kdo hledá nebo bude hledat a bude zároven platit vlastně docela pálku, když mluvíme o 50 mega.

V Atleticu hráli poslední roky čahouny v bráně, nevím co jejich trenér řekne na menšího Kepu. A zda Oblak vůbec chce do Chelsea.

Já moc nemám nakoukané jiné brankáře, osobně nejsem toho názoru, že s Kepou se nedá pracovat jako s TOP brankářem. Ale pochopitelně jsem ho nikdy netrénoval a nerozumím tomu.

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2020 1:44 pm    Předmět: ... Citovat

Tak nějak doufám, že zdravotnický tým rozdal hráčům správné domácí úkoly a někteří teď mohou v klidu dohánět to, na co během sezóny nebyl čas.

Kepa může zesílit. RLC nabírat kondici (jasně, bez zápasů je to těžké, ale zase má být na 100% ready). Jiní se můžou v klidu léčit Pulišič, CHO.

Snad bude, všechno zlé, k něčemu dobré.

Ale už mi ten fotbal hodně chybí ... a to ještě dlouho bude Sad

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 186, 187, 188
Strana 188 z 188

Přejdi na: