Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Diskuze o hráčích prvního týmu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 187, 188, 189

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2020 6:30 pm    Předmět: Citovat

Tak to vypadá, že v létě bude menší pohyb v týmu, než jsme čekali - Caballero podepsal, Giroud podepsal. Tahle jména mi nevadí, ale doufám, že necouvneme a nedáme Willianovi 3 roky.
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2020 7:49 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím, taky mi to nějak zvlášť nevadí. Giroud umí být přínosem, ale nemůže se na něj spoléhat. Willian na tři roky by byla naše sebevražda. Taky doufám, že necouvneme. Navíc, já ho nechci už ani na dva roky. To raději tele Pedro prodloužit o rok jako 4. křídelního hráče.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2020 7:53 pm    Předmět: Citovat

Talker napsal:
Tak to vypadá, že v létě bude menší pohyb v týmu, než jsme čekali - Caballero podepsal, Giroud podepsal. Tahle jména mi nevadí, ale doufám, že necouvneme a nedáme Willianovi 3 roky.

Mně v těch debatách o tom, kdo by měl a neměl odejít vždycky chybí zmínění i toho "B", tedy kdo ho nahradí.

Nevěřím tomu, že zůstane Pedro i Willian. Ziyech je jedno jméno a dlouhodobě tady máme podstav.

Pokud čtu, že Lampard chce Williana udržet, my víme, že nás na křídlech tlačí bota a navíc vůbec není jasné jak na tom budeme ekonomicky, tak je podle mě třeba hodně přemýšlet nad tím, jestli si můžeme dovolit pro příští sezónu ten tým oslabovat.

A zároveň třeba koupíme další dvě TOP děla na křídla v součtu za 160 mega Very Happy To já nevím, ale zatím bych spíš pracoval s tím, že není vůbec jasné, jestli budeme nakupovat.

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2020 9:48 pm    Předmět: Citovat

Tak pokud bude Willian na lavičce/do rotace, tak s ním nemám problém. Jenže on chce kotel na 3 roky a nebude spokojený s rolí 3.-4. hráče na křídlo.

Podle mého na rozdíl od ostatních nakupovat budeme moci, protože máme peníze z lonska, které jsme neutratili.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2020 8:51 am    Předmět: Citovat

Talker napsal:
Tak pokud bude Willian na lavičce/do rotace, tak s ním nemám problém. Jenže on chce kotel na 3 roky a nebude spokojený s rolí 3.-4. hráče na křídlo.

Podle mého na rozdíl od ostatních nakupovat budeme moci, protože máme peníze z lonska, které jsme neutratili.

Tak prý nabízíme 2 roky, on chce 3 - takže sice slovo "kotel" zní dramaticky, ale vzhledem k tomu, jak fotbal funguje to nevnímám tak divoce.

Smlouva na 3 roky neznamená, že tady 3 roky bude, ale že má nějakou perspektivu na delší časový výhled - což lidsky člověk naprosto chápe, když máš rodinu, děti, které někam chodí do školy, mají nějaké kamarády, tak rozumím tomu, že tě nebaví co půl roku vést rokování o smlouvách atd.

Na druhou stranu sám říkám, že pokud bude nějaká náhrada, tak ať určitě neprodlužujeme, v tomto já se shoduju - jen připomínám, že po kroku A, musí následovat i krok B a pokud by nepřišel, tak bych to vnímal negativně ten odchod.

Já nejsem ekonomicky vzdělán, nerozumím tomu a chytrého ze sebe dělat nechci, ale myslím si, že klub v tuto chvíli ekonomicky hodně teče a zcela otevřeně se mluví o tom, že i příští sezóna by měla být (minimálně z nějaké části) bez fanoušků, což jsou další ztráty - a ne nutně jen z prodeje lístků, ale má to na sebe nabalené další záležitosti. Zároveň nevíme, jestli budeme příští sezónu kopat LM, jak na tom bude finančně Abramovič atd.

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 187, 188, 189
Strana 189 z 189

Přejdi na: