Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Manchester City
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 70, 71, 72

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Premier League
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: so listopad 21, 2020 7:04 pm    Předmět: ... Citovat

Já toho Guardiolu fakt nechápu, jako je fajn, že má svou filozofii, ale v 55. minutě prohrával jen 1:0 na Tottenhamu a jeho tým hraje all-in strategii a to ještě v pochodovém tempu.

Tam je brejk, kdy chápu, že Tottenham má rychlostní typy hráčů, ale pak se vše zpomalí a stejně je vidět, jak ti hráči vyklusávají, protože oni přeci musejí útočit a tak to vzadu nechávají úmyslně 1na1.

Jsem zvědavý, až si to mi rozdáme za týden s Tottenhamem, vůbec mi nepřijde, že by to bylo nutně tak, že si budou City mazat na chleba.

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kvasha16

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so listopad 21, 2020 8:18 pm    Předmět: Citovat

teda zapas som nevidel, cize sudit nechcem, ale podla statistik si City nemazali na chleba velmi ... to skor taky typicky Jose zapas s TOP timom, jeden tim hra a Joseho tim vyhra Very Happy

https://www.flashscore.sk/zapas/A7s6jdT8/#statistiky-zapasu;0
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: so listopad 21, 2020 8:28 pm    Předmět: Citovat

kvasha16 napsal:
teda zapas som nevidel, cize sudit nechcem, ale podla statistik si City nemazali na chleba velmi ... to skor taky typicky Jose zapas s TOP timom, jeden tim hra a Joseho tim vyhra Very Happy

https://www.flashscore.sk/zapas/A7s6jdT8/#statistiky-zapasu;0

Já jsem to psal během zápasu, přiznám se, že konec už jsem si pak nechal ujít. Ale každopádně začátek klidně doporučím zpětně k prohlédnutí, x brejků, kdy to bylo jen o tom, že kdyby měli Spurs trochu lepší den, tak je vymalováno rychleji Very Happy

Ale jako bylo to nahoru dolů, City šance mělo, hlavně měli smůlu, že jim to zakončení často končilo na prvním obránci, ale to pro mě nic nemnění na tom, že Citizens přistoupili k tomu zápasu úplně neskutečně.

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Premier League Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 70, 71, 72
Strana 72 z 72

Přejdi na: