Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Spekulace & bulvár
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 520, 521, 522

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2021 1:41 pm    Předmět: Citovat

Já bych to teď tak horké neviděl. Jestli měl být odvolán, tak se to mělo udělat po City a ne, že se nechá 2 týdny trénovat s týmem a pak po jednom zápase ho oddělaj. Samozřejmě, pokud v dalších kolech shoříme s Fulhamem, Leicesterem, (Luton nepočítám), Wolves a Burnley a neuděláme z toho minimálně 10 bodů, začnu mít skutečný strach o jeho pozici.

Blade: Paradoxně mám pocit, že jestli někdo má v očích vedení Lamparda nahradit, bude to jeden z té první dvojky. Smile Italy na lavičce Chelsea se to za posledních 20 let jen hemží a volný Tuchel může být pro naše (občas krátkozraké Very Happy ) vedení chuťovka.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2021 5:48 pm    Předmět: Citovat

dixks napsal:
Blade: Paradoxně mám pocit, že jestli někdo má v očích vedení Lamparda nahradit, bude to jeden z té první dvojky. Smile Italy na lavičce Chelsea se to za posledních 20 let jen hemží a volný Tuchel může být pro naše (občas krátkozraké Very Happy ) vedení chuťovka.

To je druhá věc no, mám ten samý pocit. Very Happy Allegri by byl menší zlo, tam je problém jen v tom, že doteď tu byla poslední dobou snaha o nějaký pohledný ofenzivní fotbal, zatímco Allegri je prostě pragmatik typu Mourinha nebo Simeoneho. Naproti tomu Tuchel, to je dobrovolné zadělání si na problém - zvlášť když jsem četl, co o něm znělo z Dortmundu...

"We were warned by Mainz that it would likely become difficult. We didn’t listen. For a year-and-a-half everything was great. Then everything was just as Mainz said it would be."
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: pá leden 15, 2021 7:57 am    Předmět: Citovat

blade115 napsal:

"We were warned by Mainz that it would likely become difficult. We didn’t listen. For a year-and-a-half everything was great. Then everything was just as Mainz said it would be."

Z téhle citace nevidím nic konkrétního. Já Tuchelovu práci nijak nesleduju, takže neumím ohodnotit, co teda bylo špatně. Každopádně při jeho CV, kde má položku Dortmund (koncepční filozofie klubu) a PSG (povinnost vítězit + dostal je do finále LM), vůbec bych se nedivil, kdyby po případném odstřihnutí Lamparda skutečně byl on první volbou. Ač teda s tím budu do poslední chvíle nesouhlasit.
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá leden 15, 2021 9:23 am    Předmět: Citovat

Údajně by s ním měl být podobný problém jako s Contem - velmi snadno a často jde proti vedení, a to asi i veřejně. Ale to nevím, jen přebírám z Twitteru.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 520, 521, 522
Strana 522 z 522

Přejdi na: