Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Akademie & rezerva Chelsea
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 44, 45, 46

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pan trampolin

9200.0 points

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2020 1:09 pm    Předmět: Citovat

Koukal jsem na sestavu týmu U23. Drinkwater i Baba Rahman na place...Já už jsem na tydle dva čutálisty úplně zapomněl
Jak je možné, že jsou stále tady?
Vím, že Baba měl kupu zdravotních problémů a možná i proto ho nikdo nechtěl. Vézt tu dizkuzi o Dannym asi ani nemá cenu Very Happy
Každopádně má Marina co dělat... Je na čase vzít koště a zamézt to mimo dvůr! Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po prosinec 14, 2020 8:44 pm    Předmět: Citovat

Sledujete dneska někdo ten zápas?

https://www.youtube.com/watch?v=WnF6kRo7Kt4&ab_channel=ChelseaFootballClub

2:0 v poločase, pak jsme dali pencli a pak parádní asistence od Livramenta - ten si dal sprint od půlky ve stylu hřiště (vylezl si téměř k ofsajdové linii) až k bráně soupeře a přihrál před prázdnou kasu. Very Happy

A následně redka pro Drinkwatera za oplácení. Very Happy
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po prosinec 14, 2020 8:57 pm    Předmět: Citovat

Livramento vypadá naprosto parádně, podobně bych vyzdvihl i Lawrence. Škoda, že nám takhle nerostou i hráči na křídla, poslední roky nám vyrůstají především krajní beci a střední záložníci.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: po prosinec 14, 2020 10:10 pm    Předmět: Citovat

Talker napsal:
Livramento vypadá naprosto parádně, podobně bych vyzdvihl i Lawrence. Škoda, že nám takhle nerostou i hráči na křídla, poslední roky nám vyrůstají především krajní beci a střední záložníci.

Jj, souhlas, přitom si to vezměme pár let zpátky - Izzy Brown, Boga, Musonda, T. Hazard, Kasey Palmer ... a určitě jsem na někoho zapomněl.

Tam je velká škoda, že z toho období nám vyrostl do Ačka vlastně jen CHO (a to jsem to období vzal hodně zeširoka Very Happy ).

Ono nějaké jméno zase vypadne, ale zrovna když nám tam sedí Lamps a křídla máme skleněná, tak opravdu není kde brát Smile

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 11, 2021 1:32 pm    Předmět: Citovat

https://theathletic.com/news/chelsea-academy-coronavirus-football-soccer/z6EIH2qNTrvw

V akademii 20 COVIDů a zavřené dveře. První tým to neovlivní. Hráče bereme do tréninku jen pokud mají negativní test. Jinak jsou u nás všechny týmy oddělené.

Urychlí to hostování pro hráče, co se připravovali s prvním týmem na FA Cup. Což bylo taky ne úplně fér, že zůstali schválně kvůli tomuto zápas, když už mohli být na hostování. A výsledek 10 minut pro Anjorina.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2021 9:35 am    Předmět: ... Citovat

V souvislosti s koncem Lamparda a "únikem" nějakého infa z kabiny a klubu musím říct, že jsem překvapený, jak velkou roli hraje u Declana Rice to, že byl členem Akademie.

Já chápu, že se třeba řeší nějaká pýcha, když třeba prodáš KDB a pak ho chceš kupovat zpátky.

Ale Declan odcházel ve 13ti, profesionální smlouvu dostal až u Kladivářů. Připadá mi to jako věk, kdy i lidé v tom zainteresovaní úplně v pohodě berou fakt, že ještě nemůžeš toho hráče mít dostatečně přečteného a to třeba už jen proto, že ještě bude řadu let procházet fyzickým vývojem.

Hraniční je pro mě třeba případ Pogby, ale tam se zase ukázalo to, že pokud ten hráč vzpomíná dobře na ty roky v "mateřském klubu", tak je přeci fajn, že hráč, kterého chcete má pro vás slabost a uměle si to komplikovat pýchou je přeci škoda.

Samozřejmě neříkám, že to byl u Rice jediný problém - tím byla prostě cenovka, to respektuju, ale spíš to beru do budoucna, že mě překvapilo, že to klub skutečně vnímá jako, že je trochu pokořený tím zpětným nákupem, ale mě to upřímně vůbec nenapadlo takhle brát Very Happy

FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: st březen 24, 2021 10:35 am    Předmět: ... Citovat

https://www.goal.com/en/lists/nxgn-2021-50-best-wonderkids-in-football/fnujhhs2t5f31n4r3s3y3l1hh#1epxm7sorg15c117n5ofxh3cly

TOP 50 fotbalových talentů - bez zastoupení Chelsea... ale v podání Musialy aspoň nějaký produkt Akademie.

Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st březen 24, 2021 2:55 pm    Předmět: Citovat

Trošku se divím, že tam nejsou třeba Livramento nebo Bate, ale je fakt, že většina těch U-18 hráčů je ještě v juniorce a nemáme tam hráče jako CHO či Ampadu, kteří v tom věku už byli v Ačku nebo na hostovačce, kde by hráli (jako James).

A ta největší jména, která šla ven už do té kategorie nepatří (Guehi, Maatsen, Broja, Gallagher)...
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: pá duben 02, 2021 11:31 am    Předmět: ... Citovat

FA Youth Cup proti AFC Fylde, kdyby někdo chtěl: https://www.youtube.com/watch?v=HERRCYubvSM

Chelsea: Adegoke, Livramento, Gilchrist, Humphreys, Colwill, Bate (c), Elliott, Webster, Fiabema, Peart-Harris, Vale.

Subs: Wiggett, Tlemcani, Rankine, Brooking, Thomas, Tauriainen

Rád bych viděl na hřišti Rankineho a Tauriainena.

FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2021 8:47 pm    Předmět: ... Citovat

Xavier Mbuyamba má být nový Virgil van Dijk - ale vzal to nějak moc doslova a na začátek své kariéry v Chelsea si pořídil vážné zranění kolena.

Po dlouhých měsících léčby a pozvolného návratu do tréninku dnes konečně debutoval v modrém dresu - to je pózování v dresu Johna Terryho na Instagramu se nepočítá. Poctivá, leč necelá, půl hodinka a také první branka.

Těch 195cm nešlo přehlédnout, snad budou ty zápasy přibývat.

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 44, 45, 46
Strana 46 z 46

Přejdi na: