Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

REAL MADRID
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Světový fotbal
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Je REAL MADRID nejúspěšnější?
Ano
47%
 47%  [ 10 ]
Ne
52%
 52%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 21

Autor Zpráva
steiner



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 15078
Bydliště: Brno
7366.0 points

PříspěvekZaslal: po březen 11, 2019 3:54 pm    Předmět: Citovat

To jsou zvraty. Ještě ráno jsem po dni klidu četl, že JM tam půjde na 3,5 roku. Přiznám se, že já jsem nevěřil tomu, že by se tak mělo stát nyní. Čekal jsem, že tam JM půjde až v létě, neb on nikdy nenastupuje do rozjetého vlaku. Vždy si počká na léto, kdy je šance obměnit kádr a nemusí řešit problém předchozích koučů, případně vedení.

Otázka je, jestli Zidane tam jde jen na skok, anebo na delší dobu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alex



Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 13340

7050.0 points

PříspěvekZaslal: po březen 11, 2019 5:06 pm    Předmět: Citovat

Tak prý Perez souhlasil s tím, že dojde v přestavbě kádru. Zidane končil v létě proto, že by musel pracovat převážně se starým kádrem a nevěřil, že má na boj o titul. Dva trenérské pokusy později se vrací. A Perez mu slíbil 300 milionů eur. To jsem zvědav, kde na to vezmou. Budou muset prodávat, prýč hlavně Bale a nejspíš Modrič. Hlavně se jim vyhnout obloukem a doufat, že dají za Hazarda co nejvíc. I těch 100 milionů eur bude bohužel zlatých.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Georgewon



Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 8433
Bydliště: Brno
10000.0 points

PříspěvekZaslal: út březen 12, 2019 7:13 am    Předmět: Citovat

Tak to bysme měli, Davide Wink

Jinak mně teda přijde, že ten kádr je omlazený dostatečně, ale kvalita chybí. A tu si Zidane nakoupí.

S Hazardem se tím pádem můžeme loučit. Aspoň si naživo vyzkoušíme, jak velkou byl "přítěží". Poslední šance je, že se zachová jako kdysi Nedvěd a Buffon a klub v nelehké situaci nenechá ve sračkách Wink I když zrovna on nám vůbec nic nedluží...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
milan.cech



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 707

8664.0 points

PříspěvekZaslal: út březen 12, 2019 8:06 am    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
Tak to bysme měli, Davide Wink

Jinak mně teda přijde, že ten kádr je omlazený dostatečně, ale kvalita chybí. A tu si Zidane nakoupí.

S Hazardem se tím pádem můžeme loučit. Aspoň si naživo vyzkoušíme, jak velkou byl "přítěží". Poslední šance je, že se zachová jako kdysi Nedvěd a Buffon a klub v nelehké situaci nenechá ve sračkách Wink I když zrovna on nám vůbec nic nedluží...

Třeba Hazard předvede Griezmanna a v těžké chvíli pro klub a navzdory všem spekulacím prodlouží Very Happy Nicméně, blíží se repre pauza a jak víme, tam se Belgičanům otevírá pusa jedna dvě. To zas bude Very Happy Zdá se ale, že všechno nahrává jeho odchodu. Zidane zpátky na lavičce RM není dobrá zpráva a v hlavě mám i Tottenham. Nedávno se někde objevilo, že se hráči Spurs bojí případného odchodu Poche, a když teď uvidí, že Zidane je zpátky u kormidla, snad to psychicky nenakopne Spurs. Zrovna když se jim to začalo drobit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alex



Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 13340

7050.0 points

PříspěvekZaslal: út březen 12, 2019 9:46 am    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
S Hazardem se tím pádem můžeme loučit. Aspoň si naživo vyzkoušíme, jak velkou byl "přítěží".


Jsem zvědav, co vymyslíme. Takovou klíčovou investici jsme zatím nepodnikli. Uvidíme, kdo o tom bude vůbec rozhodovat. Ale pokud si Marina vzala na starosti příchod Kepy a Pulišiče, tak nemá cenu přemýšlet, jestli dojde sportovní ředitel.

Osobně si myslím, že jsme schopni to bez Hazarda zvládnout. Bohužel to znamená udělat celou novou ofenzívu. Průser je, že tato sezona bude ve finále úplně zbytečná, do té další nezůstane žádný stavební kámen. Útočníka jsme změnili a Higuain nevypadá jako řešení. Klíčový hráč fuk a Willian/Pedro nedostateční. Odoi sice má nějaké minuty, ale ani zdaleka není integrovaný do herního systému. Ani ten ofenzivní záložník není jistý. A to se nebavíme, že ofenzivní přínos krajních obránců zaostává za top týmy.

"Přítěž" je ale silné slovo, se kterým jsem nikdy nesouhlasil. Je ale zajímavé, jak realita občas může fungovat. Příkladem budiž Tottenham. Těm teď 4 zápasy chyběl Harry Kane. A všechny vyhráli. Jen co se vrátil, tak mají 3 prohry a jednu remízu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Talker



Založen: 8.2.2012
Příspěvky: 7792

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út březen 12, 2019 10:15 am    Předmět: Citovat

Tak v krátkodobém horizontu to nemusí nic znamenat. Letos jsme bez Hazarda (všechno v lize mimo základ, nepočítám střídání na 15 minut) hráli 4 zápasy - všechny jsme vyhráli. Loni jsme měli 6-2-1. Předloni jsme bez něj hráli 2 zápasy, oba vyhráli. Tj za poslední 3 roky máme bez Hazarda v lize luxusní úspěšnost 12-2-1.

Tím nechci říct, že ho bude lehké nahradit, je to jeden z nejlepších hráčů v lize. Ale jak bylo řečeno už dříve, jemu se přizpůsobuje systém. I teď, když Sarri chce hrát na jeden dotek, tak on stejně předrží míč na několik vteřin a dá těch doteků 5. Ač potřebujeme pohyb, tak pokud nejde o narážečku, tak chce míč do nohy.

Nebude jednoduché ho nahradit. Na druhou stranu díky tomu komfortu, že ho máme a že dává goly, vytváří je a celkově je dominantní, tak prostě nepřišla přestavba týmu. Dokud máš Hazarda, tak nějaké goly dáš, i když nic nebude fungovat. Bez něj to bude mnohem více obnažené a bude muset přijít ta velká revoluce kádru, ne ta udržovací taktika posledních let. Takže ano, možná přijde krátkodobý propad, ale pokud se nám povede přivést více agresivní hráče, tak to bude mít zase vliv na počet hráčů ve vápně, v tlaku na míč, rychlosti přechodu do útoku, presingu atd. Samozřejmě se budeme muset zbavit Williana, Kovačiče a Barkleyho. Ale to budeme muset udělat tak jako tak.
_________________
Guuus Hidiiiiink!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blade115



Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 4146

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út březen 12, 2019 10:30 am    Předmět: Citovat

Podle mě uvažujete až moc dopředu, v tuhle chvíli platí, že v létě Chelsea nakupovat vůbec nebude smět... K Hazardovi si neodpustím jen jediné klišé - každý je nahraditelný. Jiná věc je to, zda věřím vedení, že ho nahradit dokážou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
steiner



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 15078
Bydliště: Brno
7366.0 points

PříspěvekZaslal: út březen 12, 2019 12:35 pm    Předmět: Citovat

Jiří, máš recht, je to vyřízené. Neznamená to ale, že ho nechtěli. Spíš si myslím, že JM nebyl ochotný nastoupit hned, tak on nepracuje. A proč by brali JM, když Zidane řekl, že do toho bouchne hned? Jak rád píšeš, ukázaná platí... Smile

Je neskutečné, jak se vše během jednoho roku změní...jednu chvíli to vypadalo, že Hazard nemá důvod odcházet, psalo se, že o Zidanovi přemýšlíme i my, no a najednou je vše jinak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Georgewon



Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 8433
Bydliště: Brno
10000.0 points

PříspěvekZaslal: st březen 13, 2019 4:01 pm    Předmět: Citovat

https://isport.blesk.cz/clanek/360345

Tak evidentně to uvažování o JM raději předem utnuli sami hráči. A Calderón to jeho odcházení shrnul velmi výstižně Very Happy Ne všude se zapomíná tak, jak u nás...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
steiner



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 15078
Bydliště: Brno
7366.0 points

PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2019 5:30 pm    Předmět: Citovat

Tak vedení o něm uvažovalo, hráči byli proti, vedení se poohlédlo jinam. A udělalo dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FairCop



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 10847

7400.0 points

PříspěvekZaslal: čt srpen 01, 2019 10:42 am    Předmět: ... Citovat

Ten Zidane ze sebe fakt dělá podle mého názoru úplného idiota.

Jako já chápu, že si chce někoho koupit (nedá se říct, že by mu zatím vedení nikoho nekoupilo) a je třeba uvolnit rozpočet prodejem Balea. A i když si myslím, že není úplně košér vytahovat to, že byl poslední roky hodně zraněný a dávat to do kontextu toho, že tedy klubu moc nepomohl, tak ať tedy jde. Tak i přesto respektuju snahu Zidana se toho hráče zbavit.

Ale způsob kterým to dělá mi připadá hodně zoufalý a nedůstojný. Jednak si myslím, že Bale odvedl klubu dobré služby (statistiky má lepší než Zidane svého času v Realu) a taky asi není jeho problém to, že mu nabídli nějakou smlouvu, okázale to pak hlásali do světa a teď jsou na něj nasraní, že bere tolik peněz.

Asensiovo vážné zranění možná budou lepit jen Jamesem a Bale tedy i přesto může/má odejít, ale přeci to sakra není Drinkwater, který je jen žába na prameni a když má jít na hřiště, tak vedení musí kroutit hlavou, na co ty peníze vynakládají. Bale rozhodně není synonymem pro špatného hráče.

Zidane div že na nedávné tiskovce neřekl přímo, ať táhne Gareth do prdele, servítky si však nebral a na můj vkus už to bylo moc ... ale fair enough.

Každopádně Zidane pak i po zranění Asensia prohlásí, že situace se nezměnila a pro klub bude nejlepší, když Bale odejde ... což pak údajně nijak nesouvisí s tím, že ho nevzali na Audi Cup (kdo tomu věří?) a když jde tedy frajer místo toho hrát golf (hrát golf, ne se ožrat do hospody), tak je terčem kritiky a Zidane přes média vzkazuje, že si nechá zjistit, zda ten den trénoval, tak jak měl a hned vyčiní, že je to neprofesionální nechat se takto vyfotit v den, kdy jeho tým hraje zápas.

Musí to být hrozně k posrání, když trénuješ nejslavnější klub na světě, oni ti koupí hráče za €300 mega, ale ty přece chceš utratit €400-500, tak proč ti to doprdele nedovolí Very Happy
_________________
John Terry - Captain, Leader, Legend

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ondrej



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 5263

6944.0 points

PříspěvekZaslal: st listopad 20, 2019 10:09 am    Předmět: Citovat

Přijde mi fascinující, co si dnes hráč může dovolit, respektive co si dovolí. Netuším, jak jsou psány smlouvy, nebo jak je psána přímo ta Garetha Balea, ale myslím si, že Florentino Peréz už teď ví, že do těch příštích zavede, že když něco předvede něco jako tento fracek, končí okamžitě a bez pardonu (a odstupného).

Pokud se nepletu, Bale v Madridu aktuálně bere 350 tisíc liber čistého týdně.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dixks



Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 3006
Bydliště: Praha
3900.0 points

PříspěvekZaslal: st listopad 20, 2019 12:34 pm    Předmět: Citovat

Very Happy já se od rána královsky bavím... Nejprve spojení dua blbů Mourinho-Levy a do toho tohle. No nemohu říct, že si to ten Peréz taky nezaslouží. Bale je samozřejmě ultra blb, ale ta jeho situace, kdy ho Zidane odpálil takřka bez důvodu, je taky zarážející.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FairCop



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 10847

7400.0 points

PříspěvekZaslal: st říjen 21, 2020 5:39 pm    Předmět: ... Citovat

Jak na to tak koukám, tak jsme si možná měli přát Real místo Sevilly, co ti dneska předvádějí - nebo spíš nepředvádějí... to jsem dlouho neviděl.
_________________
John Terry - Captain, Leader, Legend

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FairCop



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 10847

7400.0 points

PříspěvekZaslal: so duben 24, 2021 9:08 pm    Předmět: ... Citovat

Real se na nás ladil remízou 0:0. Je hezké, že ve Španělsku si velké kluby těch pět střídání prosadily, rozhodně plus pro ně.

Jinak Eden návrat po zranění na hřiště.
_________________
John Terry - Captain, Leader, Legend

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Světový fotbal Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 5 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com