Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Inter Milan

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Světový fotbal
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ondrej



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 5263

6944.0 points

PříspěvekZaslal: ne prosinec 01, 2019 8:21 pm    Předmět: Citovat

Hoši, sledujete někdo letos Inter podrobněji než v zápasech se Slavií? Smile

Antonio Conte s ním právě vytvořil nový rekord klubu, když poprvé za 88 let existence dokázal vyhrát 12 z prvních 14 zápasů. Samozřejmě ještě nejsme na konci sezony, ale to, o čem se v létě mluvilo, zatím evidentně Conte plní. Jsem hodně zvědavý, kam to až dotáhne. V posledních devíti sezónách bylo maximum Interu 4. místo, ale ve většině případů byl ještě níž.

Je fakt škoda, že to je podobně jako Mourinho evidentně trenér jen na pár (doslova) sezon. Asi tu je legitimní otázka, zda by to prostě s jeho přístupem šlo táhnout dál, nebo to prostě vymáčkne úplně do dna a musí jít dál. To, že tomu samozřejmě vůbec nepomůže sám, je věc druhá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alex



Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 13345

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne prosinec 01, 2019 8:57 pm    Předmět: Citovat

Bohužel. Chtěl jsem, ale sledovat streamy je za trest. Vydržím u toho maximálně pár minut. Díky za Premier League na O2TV. Není to dokonalé, ale je to pohodlné. Nabídnout mi někdo 1 zápas týdně za kilo měsíčně, tak bych mu za to i urval ruce.

Ale tuto statistiku jsem viděl. Doufám, že se mu podaří Juventus udělat. Ten výlev po utkání s Dortmundem mi přišel přes čáru, to bylo zbytečné. Ale v Juventusu a Chelsea jsem pro něj měl pochopení. On přišel, udělal výsledek s omezeným týmem a bylo odmítnuto posunout klub na další úroveň.

Fakt bych chtěl vidět, co by udělal s týmem jako Manchester City, Real, PSG, Bayern nebo i nynější Juventus, kde se každý rok investují velké částky do stále lepších hráčů.

Třeba Valverde dostane v létě 3 špičkové posily a hraje s Barcelonou úplné hovno. Conte dojde do průměrného Interu (pravda, dostal Lukaku a pár dalších hráčů), a 1. prosince má 53 % všech bodů z minulé sezony.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
steiner



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 15083
Bydliště: Brno
7366.0 points

PříspěvekZaslal: ne prosinec 01, 2019 11:06 pm    Předmět: Citovat

Aleši, na O2 nevysílají italskou ligu? Nerozumím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alex



Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 13345

7050.0 points

PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2019 7:22 am    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Aleši, na O2 nevysílají italskou ligu? Nerozumím.


Zatím jsem ji tam neviděl. Zvlášť na tom online balíčku, který mám. Ten se jmenuje Sport, ale jsou tam jen základní programy O2Sport, CT Sport a Premier Sport.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ondrej



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 5263

6944.0 points

PříspěvekZaslal: st květen 26, 2021 4:52 pm    Předmět: Citovat

Fabrizio Romano potvrdil, že se Inter a Antonio Conte domluvili na rozchodu. Myslím si, že tím je definitivně potvrzeno, zda dokáže být Ital koncepčním trenérem na dekádu, nebo ne, protože toto není náhoda. Jen my jsme to nechali dojít do takových sraček, Inter se s ním loučí elegantně a s titulem.

Každopádně Conte byl dle všeho velkým oblíbencem Romelua Lukakua, což znamená, že ten případný transfer by mohl být zase o něco reálnější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Talker



Založen: 8.2.2012
Příspěvky: 7798

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st květen 26, 2021 6:24 pm    Předmět: Citovat

ondrej napsal:
Fabrizio Romano potvrdil, že se Inter a Antonio Conte domluvili na rozchodu. Myslím si, že tím je definitivně potvrzeno, zda dokáže být Ital koncepčním trenérem na dekádu, nebo ne, protože toto není náhoda. Jen my jsme to nechali dojít do takových sraček, Inter se s ním loučí elegantně a s titulem.

Každopádně Conte byl dle všeho velkým oblíbencem Romelua Lukakua, což znamená, že ten případný transfer by mohl být zase o něco reálnější.


Conte je za mě znovuzrozením Mourinha v dobách největší slávy - taktický genius, který přijde, vyhraje tituly, jde o dům dál a vyhrává znova. Jen si na nic nehraje.
_________________
Guuus Hidiiiiink!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
steiner



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 15083
Bydliště: Brno
7366.0 points

PříspěvekZaslal: pá květen 28, 2021 9:59 am    Předmět: Citovat

AC vyhrává a následně očekává, že kádr půjde nahoru, když jsou tituly. AC má smůlu, že kluby po úspěších neudělají další krok kupředu. Škoda. Jen aby nešel k MC, to by byl průser. PG to tam nemá navěky. Anebo MU, to by bylo peklo. ideální spojení...peníze mají, to je základ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Světový fotbal Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com