Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Prestupove obdobi - leto 2021
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá srpen 27, 2021 3:05 pm    Předmět: Citovat

FairCop napsal:
Talker napsal:
Jinak co vlastně s pozicemi pod hrotem? Jestli budeme hrát stejnou formaci, tak máme hodně hráčů na dost limitovaný čas.

Máme tam Mounta, Havertze, Wernera, Ziyecha, Pulisice a teoreticky i CHO. To je 6 hráčů na 2 posty s tím, že nějaké drobky dostane CHO na RWB a něco málo Havertz/Werner na hrotu.

Reálně si nemyslím, že dlouhodobě budou spokojení více než 3 hráči z těch 6 s herním vytížením, pokud se chytnou třeba 2 z trojice Mount/Havertz/Werner na podhrotu.

Tak co jsem četl a tak nějak chápu, tak Werner, Ziyech, Pulda i možná i CHO nejsou nijak extra chránění - minimálně Werner je zřejmě normálně na přestupovém trhu.

Po aklimatizační první sezóně nemělo moc smysl dělat zásadní řez a vyloženě je aktivně někde udávat (myšleno Werner a Ziyech) a kývnout i na něco, co se nám třeba nezdá.

Další pak jsou v klubu déle, ale z řady důvodů dává smysl jim dát šanci.

Takže za mě teď máme ten luxus, že prostě můžeme zhodnotit vývoj těch hráčů a z toho následně vycházet. Ani v nejmenším nepočítám s tím, že všechna tato jména budou součástí týmu i v následující sezóně.

Já jsem zvědavý, jestli třeba Tuchel vytáhne nějakou jinou formaci (4-3-3 nebo 4-2-3-1) proti slabším týmům v lize, kdy tam přidá hráče navíc do té ofenzivy - to byla bolístka lonské sezony, kterou by měl částečně řešit samotný Lukaku a to, že se ti mladí hráči opět o kus posunou (očekávám posun Mounta v produktivitě a Havertze ve všech oblastech, kdy tyhle dva beru jako primární hráče do základu).

O tom Wernerovi jsem to vůbec neslyšel a trošku mě to překvapuje - on a Havertz jsou jediné další varianty na hrot. Když se teď koukám, tak se o tom spekuluje dost - že měl být součástí transferu Lukaka, že snad jednáme s Juve, že bude náhradou za Ronalda apod.

Jsem zvědavý, jestli koupíme dvojku - ideálně někoho šikovného, mladšího, 23-25 let, technicky šikovný, kdo dává goly, ideálně v PL. Tammy? Very Happy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Diskuze Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na: