Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Newcastle United

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Premier League
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá říjen 08, 2021 3:30 pm    Předmět: Newcastle United Citovat

Nevím, jestli to tu zaznělo, ale v PL je nový vlastník, asi 30x bohatší, než Roman. Very Happy

Uvidíme, jaký to bude mít vliv a jak rychle budou chtít být akční, já čekám, že už zima bude velmi aktivní a budou chtít získat nějaká zajímavá jména. Je otázka, jestli zrovna my máme někoho, koho by mohli chtít a koho bychom zároven byli ochotní pustit. Možná Ziyech nebo někdo jiný z ofenzivní řady?

Už teď je ta konkurence v TOP4 obrovská a když se k tomu přidá ještě další klub, který nebude mít problém do toho lít ne stovky milionů, ale biliony (teoreticky), aniž by si toho vlastník všimnul.

Je otázka, jestli se vyhnou všemu "trashi", který bude na prodej - Barca udělá výprodej, my se budeme chtít taky zbavit pár hráčů, podobně i další.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: pá říjen 08, 2021 7:10 pm    Předmět: Re: Newcastle United Citovat

Talker napsal:
Nevím, jestli to tu zaznělo, ale v PL je nový vlastník, asi 30x bohatší, než Roman. Very Happy

Uvidíme, jaký to bude mít vliv a jak rychle budou chtít být akční, já čekám, že už zima bude velmi aktivní a budou chtít získat nějaká zajímavá jména. Je otázka, jestli zrovna my máme někoho, koho by mohli chtít a koho bychom zároven byli ochotní pustit. Možná Ziyech nebo někdo jiný z ofenzivní řady?

Už teď je ta konkurence v TOP4 obrovská a když se k tomu přidá ještě další klub, který nebude mít problém do toho lít ne stovky milionů, ale biliony (teoreticky), aniž by si toho vlastník všimnul.

Je otázka, jestli se vyhnou všemu "trashi", který bude na prodej - Barca udělá výprodej, my se budeme chtít taky zbavit pár hráčů, podobně i další.

Za mě vyřešení hádanky, kam přestoupí Haaland.

Btw: Já si myslím, že my máme minimum toho "odpadu". Napadá mě maximálně Kepa, kterého bychom mohli chtít udat a zároveň řešíme to, že nás stál pálku. Ziyech je nudný průměr, kterých jsou takhle desítky a my na jeho "udání" nepotřebujeme Saudy.

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so říjen 09, 2021 12:12 pm    Předmět: Re: Newcastle United Citovat

FairCop napsal:
Talker napsal:

Btw: Já si myslím, že my máme minimum toho "odpadu". Napadá mě maximálně Kepa, kterého bychom mohli chtít udat a zároveň řešíme to, že nás stál pálku. Ziyech je nudný průměr, kterých jsou takhle desítky a my na jeho "udání" nepotřebujeme Saudy.

No nevím, jestli Haaland bude chtít do Newcastlu. Podle mého budou muset následovat našeho příkladu (a PSG, Citizens) - ty nejlepší hráče, o které je zájem od té zavedené špičky, podle mého letos nezískají. k PSG první superhvězda (pokud nebereme Cavaniho a spol) přišla až když vyhráli několik titulů. Stejně tak Citizens - přivedli hromadu kvalitních hráčů, ale první opravdová hvězda byl aguero, který přišel 4 roky po začátku projektu (beru ten začátek s Robinhem).

Podle mého hráči jako Mbappe, Haaland a spol tam teď nepůjdou, ti budou chtít hrát LM, budou chtít hrát o trofeje a to jim Newcastle okamžitě nenabídne.

Co se týče "odpadu", tak nemyslím jen v kádru, ale i na hostovačkách. Baba, Emerson, Baka a spol. Trošku jsme to vyčistili, snad se nám podaří to příští rok dotáhnout zas o kousek dál.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: so říjen 09, 2021 2:25 pm    Předmět: Re: Newcastle United Citovat

Talker napsal:
FairCop napsal:
Talker napsal:

No nevím, jestli Haaland bude chtít do Newcastlu. Podle mého budou muset následovat našeho příkladu (a PSG, Citizens) - ty nejlepší hráče, o které je zájem od té zavedené špičky, podle mého letos nezískají. k PSG první superhvězda (pokud nebereme Cavaniho a spol) přišla až když vyhráli několik titulů. Stejně tak Citizens - přivedli hromadu kvalitních hráčů, ale první opravdová hvězda byl aguero, který přišel 4 roky po začátku projektu (beru ten začátek s Robinhem).

Podle mého hráči jako Mbappe, Haaland a spol tam teď nepůjdou, ti budou chtít hrát LM, budou chtít hrát o trofeje a to jim Newcastle okamžitě nenabídne.

Co se týče "odpadu", tak nemyslím jen v kádru, ale i na hostovačkách. Baba, Emerson, Baka a spol. Trošku jsme to vyčistili, snad se nám podaří to příští rok dotáhnout zas o kousek dál.

Tak já se snažil termín "odpad" nějak specifikovat - pokud se to takhle definičně roztáhne, tak je to jen konstatování, že Newcastle může nakupovat různé hráče a to je bez debat.

Podle mě by Haaland měl chtít do Newcastlu, kde si může velmi rychle vykopat sochu a splnit si to, co on chce - být ta totální alfa, po které se pak pojmenuje stadion.

Hlavní bude to, jak předvedou v zimě na přestupovém trhu. Absence LM je argument a souhlasím, že to může hrát roli - na druhou stranu na planetě je jen minimum klubů, které se o něj vůbec budou ucházet. Barca je ze hry, Real si vezme Mbappeho, Itálie je celá mimo hru a Bayern mi nepřipadá jako tým, který by dělal vyloženě ekonomické kravinky.

Chelsea je ze hry. Zůstává PSG, City, Liverpool a United? Vůbec bych se nedivil, kdyby ho Francie nezajímala. Takže za mě nebude mít na stole 10-15 nabídek, ale bude jich maximálně pět a podle mě jenom v Newcastlu by byl Haaland to, čemu v NHL říkají "ksicht té organizace" a já opravdu vnímám, že Nor chce hlavně tohle.

A co si budeme, pro některé lidi je právě tohle ten rajc - být u zrodu něčeho opravdu velkého.

A na závěr jen řeknu, že si nemyslím, že lze srovnávat dobu nynější s tím, kdy Roman kupoval Chelsea. Tehdy to bylo nové a svět na to koukal hodně zle - na to jsem si mimochodem vzpomněl, když jsem viděl ty oslavy fanoušků Newcastlu v ulicích - nyní je ta atmosféra úplně.

Navíc si opravdu nemyslím, že Saudové budou chtít nějak výrazně čekat. Je tady postcovid era (sám jsi ty výprodeje zmínil) a já nemám problém věřit tomu, že 2 přestupáky budou stačit na to, aby ten klub byl fotbalově extrémně zajímavý.

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Premier League Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: