Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

West Ham - Chelsea
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so prosinec 04, 2021 1:45 pm    Předmět: Citovat

Tvl, Tuchel střídal o půli Shocked Přesně jsem si říkal, že by tam měl Lukaka hodit co nejdřív, ale považoval jsem to za sci-fi...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: so prosinec 04, 2021 1:46 pm    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
Tvl, Tuchel střídal o půli Shocked Přesně jsem si říkal, že by tam měl Lukaka hodit co nejdřív, ale považoval jsem to za sci-fi...

Havertz se zranil na konci poločasu po zákroku Zoumy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
milan.cech

8664.0 points

PříspěvekZaslal: so prosinec 04, 2021 1:48 pm    Předmět: Citovat

Jenže Lukaku na hřišti a hned ten útočný pressing stojí za vyliž... Jestli tam nebude dávat nějaká kladiva, tak nemá smysl ho stavět.
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so prosinec 04, 2021 1:54 pm    Předmět: Citovat

Nicia nas v subojoch cely druhy polcas...A Mendy dnes nedokaze podrzat...No nic treba to zlomit, urcite je to hratelny zapas...
milan.cech

8664.0 points

PříspěvekZaslal: so prosinec 04, 2021 2:20 pm    Předmět: Citovat

Kdybyste nevěděli, tak přesně takhle se splachuje v záchodě 97 mega.
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: so prosinec 04, 2021 2:21 pm    Předmět: Citovat

Možná bud kamenován, ale řeknu to na plnou hubu. Lukaku je na hřišti absolutně k hovnu a jeho příchody na hřiště v posledních 3 zápasech nám víc škodí než pomáhají.
Debilnější góly jsme snad dostat nemohli.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: so prosinec 04, 2021 2:25 pm    Předmět: Citovat

Lukaku je stomilionová otázka. Absolutně statický, on ani neatakoval centry. Přínos nula. Druhý poločas byl od nás velmi velmi špatný.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so prosinec 04, 2021 2:29 pm    Předmět: Citovat

To jsou ale zasraní klikaři...

Lukaka soudíte ukvapeně. Ano, hrál na hovno. Ale je po zranění, naučíme se ho využít. Tam fakt obavy nemám.

Tuchel musí zpracovat na tom, že my se prostě neumíme vypořádat s tím, když věci nejdou tak, jak si naplánujeme. Tam je zatím těžká slabota a náš největší strašák.
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so prosinec 04, 2021 2:30 pm    Předmět: Citovat

V druhom polcase sme neexistovali...

Rozmyslam ci sme zahrali normalnu pasaz hry s Lukakuom na ihrisku tuto sezonu...asi len zapas s Arsenalom kde fyzicky ti gaspari nemali sancu...Inak sa hra s nim totalne rozpada, pressing neexistuje, lopty za obranu tiez, stoji nam tam vpredu akurat stena o ktoru sa to da tuknut...Ale tak bude mat este cas, zatial sa mi jeho prinos pre hru vobec nepaci..

Mendy na uterak dnes uplne...Z herneho hladiska sme mali mat z posledneho dvojzapasu 1 bod, mame 3...este mozme byt radi...
vitasrp

9697.0 points

PříspěvekZaslal: so prosinec 04, 2021 2:31 pm    Předmět: Citovat

Mně přijde, že se ten tým fakt musí naučit hrát s Lukakem. Jak přišel na hřiště, tak to bylo odzadu samé prásk, dlouhý, samý nákop, v útočný třetině všechno do kolmic na něj do nohy, což je zaprvý těžký zkompletovat, zadruhý z toho můžou plynout ztráty a soupeř má možnost rozjet útok ze středu pole. Plus samozřejmě slabší presink.

Je potřeba nějak smysluplně využít jeho silných stránek, někdy mu to skutečně dát do nohy, někdy ho využít jako ten nárazník, někdy tam dát ten centr, ale není možný hrát pořád jedno a to samé za každé situace. Je potřeba, abychom hru tvořili stejným způsobem jako bez něj, ale to se zatím neděje.

Jinak smolná ztráta, třetí gól totální haluz, ale letos jsme měli hlavně na začátku sezóny tolikrát štěstí, že se to někdy holt muselo otočit.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: so prosinec 04, 2021 2:55 pm    Předmět: Citovat

Lukaku hrál špatně už před zraněním. Do zápasu s Malmo šel jen proto, aby si zvedl sebevědomí a dal nějakou branku po útlumu. Beru, že je po zranění a je třeba se rozehrát. Ale už jen ty komentáře mluví za své. Není to útočník, který ten tým posouvá hned na novou úroveň. Musíme se mu nejprve přizpůsobit, musíme mu hrát do silných stránek, musíme to přebudovat. Pak se zraní a najednou hrajeme úplně jinak. Pak se vrátí a začínáme od nuly. Snad si to sedne. Proti Zenitu bude mít tak 60 minut dostat se před vánočním programem do tempa. Pokud to ale nepůjde, tak budeme muset hrát jinak a bez něj.
vitasrp

9697.0 points

PříspěvekZaslal: so prosinec 04, 2021 3:27 pm    Předmět: Citovat

Hele jako jasně, Belgičan je úplně bez formy a trochu bez života, ale sám řekni, jestli nevnímáš jako problém i to, jak svůj herní projev s Lukakem v základní sestavě mění i ostatní hráči.

Na mě to celé působí dojmem, že ti hráči zejména v defenzivě pak až příliš často volí to jednoduché řešení v podobě delšího balónu dopředu, protože Romelu to přece nějak udrží. Bez něj přitom jdeme do rizika, v defenzivní třetině hřiště několikrát zakombinujeme a zkusíme ten vytaženější presink soupeře prokombinovat. S Romelem jde strašně moc míčů zbytečně vzduchem, z čehož pak pramení víc ztrát a menší kontrola nad zápasem.

Podle mě by bylo ideální, kdyby ho spoluhráči vnímali jako takový plán B pro případ nouze, kdy se nám prostě nedaří přes ten presink přejít po zemi, tak tam máme variantu vzduchem. Ale hrnout to všechno automaticky na Romela a ve finální třetině mu to neustále zas a znovu cpát do nohy, když je zády k brance, to podle mě nebude fungovat, ani když bude Rom v TOP formě.
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: so prosinec 04, 2021 9:35 pm    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:

Lukaka soudíte ukvapeně. Ano, hrál na hovno. Ale je po zranění, naučíme se ho využít. Tam fakt obavy nemám.

Za sebe můžu říct, že ho neodepisuju. Ale soudím to, co vidím. Pokud je v současné době spíše ke škodě než užitku a tým s ním neumí hrát, tak by prostě hrát neměl. Obzvlášť, není-li 100% ready. Podle mě teď je klíčová fáze sezóny a podobnými experimenty můžeme ztratit dost důležitých bodů.
Předvést takový výkon Werner, dostane všeobecně totální nakládačku. Přitom zrovna on by svou rychlostí těm těžkopádným stoperům mohl dělat problémy a minimálně by to tam odjezdil. Takhle jsme preferovali rozehrát Lukaka a jedeme domů s prázdnou.
Po bitvě je každý generál, ale na základě posledních dvou střídání na 10 a 20 minut, nebo kolik to bylo, a s ohledem, že neudělal vůbec nic, není podle mě vhodná varianta ho rozehrávat zrovna na půdě WHU. Mohli jsme se držet osvědčených věcí a Lukakovi dát 45-60 minut se Zenitem o 4 dny později. Takhle se podřizujeme zbytečně jednomu jménu.
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so prosinec 04, 2021 9:59 pm    Předmět: Citovat

vitasrp napsal:
Hele jako jasně, Belgičan je úplně bez formy a trochu bez života, ale sám řekni, jestli nevnímáš jako problém i to, jak svůj herní projev s Lukakem v základní sestavě mění i ostatní hráči.

Na mě to celé působí dojmem, že ti hráči zejména v defenzivě pak až příliš často volí to jednoduché řešení v podobě delšího balónu dopředu, protože Romelu to přece nějak udrží. Bez něj přitom jdeme do rizika, v defenzivní třetině hřiště několikrát zakombinujeme a zkusíme ten vytaženější presink soupeře prokombinovat. S Romelem jde strašně moc míčů zbytečně vzduchem, z čehož pak pramení víc ztrát a menší kontrola nad zápasem.

Podle mě by bylo ideální, kdyby ho spoluhráči vnímali jako takový plán B pro případ nouze, kdy se nám prostě nedaří přes ten presink přejít po zemi, tak tam máme variantu vzduchem. Ale hrnout to všechno automaticky na Romela a ve finální třetině mu to neustále zas a znovu cpát do nohy, když je zády k brance, to podle mě nebude fungovat, ani když bude Rom v TOP formě.

Tie nakopy som si vsimol aj ja...Ale zatial som si nevsimol ze by Lukaku robil kvalitne nabehy a hraci by ho ignorovali a chceli mu to hrat do nohy...Skor mi pride ze Lukaku si bud nabieha medzi stoperov pri centroch, nechodi ani na prednu tyc alebo si velmi casto tie lopty do nohy pyta...Taky Havertz robi podla mna ovela viac agresivnych kvalitnych nabehov...Statistiku som ale nenasiel...
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne prosinec 05, 2021 7:22 pm    Předmět: Citovat

vitasrp napsal:

Víťo, asi tam změna je u všech. Ale Lukaku je 1/3 útoku. Minimálně při rozehrávce víc hráčů na útočné línii nemáme, takže to je citelná změna v tom, co ofenzíva nabízí. Neviděl jsem ho dělat třeba náběhy do křídelních prostorů, tak jako dělá Havertz. Je hodně statický. Nenakopávat míče, tak ho prakticky nedostaneme do hry. Pak může mít 2 dotyky za poločas, což není úplně ideální.

Moc nevím, jak to takticky vyřešíme. Potřebujeme pracanta, ale technického. Velká škoda, že Havertz není průbojnější a důsledný v pokutovém území. To by byl v dobré formě ideální hráč.

Ještě to řeknu jinak. Všichni ti hráči za poslední rok hráli minimálně 2 role. Hráli v prostoru pod útočníkem a hráli jako dvojice útočníků co roztahují obranu. Někteří hráli i roli samostatného útočníka. Lukaku hraje jen jednu a tu druhou nenabízí. A mám pocit, že jak máme na hřišti jen 3 čistě ofenzivní hráče, tak od nich potřebujeme víc než jednu fixní roli.

Ale nepíšu, že to nemá řešení. Jen to musíme řešit v nejhorší možnou chvíli, kdy začínáme ztrácet.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

Přejdi na: