Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Úvahy, postřehy a statistiky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá leden 07, 2022 1:28 pm    Předmět: Citovat

Levis napsal:
The Carabao Cup quarter-final at Brentford notched up the 50th senior debut for an Academy graduate in the Roman Abramovich era. Rád by som videl porovnanie s inými klubmi. Ak by mal niekto nejaké čísla, sem s nimi. Som zvedavý, či je to veľa alebo málo alebo tak akurát.

Tohle je strašně nevypovídající stejně. Pokud hráč dostane poločas v league cupu, tak je to fajn, ale prakticky to nic neznamená. Tipl bych, že polovina těch hráčů se nedostala přes 100-200 minut a jen nějakých 10 se dostalo přes 1000.
Levis

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá leden 07, 2022 3:44 pm    Předmět: Citovat

Talker napsal:
Levis napsal:
The Carabao Cup quarter-final at Brentford notched up the 50th senior debut for an Academy graduate in the Roman Abramovich era. Rád by som videl porovnanie s inými klubmi. Ak by mal niekto nejaké čísla, sem s nimi. Som zvedavý, či je to veľa alebo málo alebo tak akurát.

Tohle je strašně nevypovídající stejně. Pokud hráč dostane poločas v league cupu, tak je to fajn, ale prakticky to nic neznamená. Tipl bych, že polovina těch hráčů se nedostala přes 100-200 minut a jen nějakých 10 se dostalo přes 1000.

Áno, keď sa na to pozeráš optikou koľko minút následne odohrali za mužov, tak ti to o ničom nepovie. To by bol asi až zázrak, ak by každý z tých borcov prerazil v Chelsea a spravil tam kariéru.
No a tá štatistika hovorí o všetkých debutoch naprieč všetkými súťažami, nie len league cup.

www.dailymail.co.uk/sport/football/article-10339251/amp/Chelsea-given-50-academy-graduates-team-debut-Roman-Abramovich-era.html
Tu sú tí hráči pekne zoradení.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá leden 07, 2022 4:56 pm    Předmět: Citovat

Levis napsal:

Hele za mě je to číslo debutů nepodstatné. Ono se stačí kouknout na Mourka, který si na tom podruhé udělal PR, jak dává mladíkům debuty, ale ve výsledku jim dal pár minut, případně zápas na konci sezony a pak kolem toho dělal rozhovory, jak to bude jeho chyba, když se nedostanou do repre.

Vem si, že trojice Mourek-Hiidink-Conte dali během 5 let debut více než 1/3 ( 18 ) těch hráčů, ale reálně ani jeden nikoho nezapracoval do týmu z těch, kterým dali debut - (jedinou výjimkou je Christensen, kterému dal debut Mourek 3 roky dříve a pak hrál pod Contem).

Ve výsledku hodnotím výrazně lépe Sarriho, který podle toho článku nedal jediný debut, ale reálně nasypal 70 zápasů RLC, CHO a ampaduovi než tu trojici s 18ti debutanty, kdy těm klukům dali pár minut a následně se na ně vykašlali.

Dává to takhle smysl? Smile
Levis

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá leden 07, 2022 5:17 pm    Předmět: Citovat

Talker napsal:
Levis napsal:

Hele za mě je to číslo debutů nepodstatné. Ono se stačí kouknout na Mourka, který si na tom podruhé udělal PR, jak dává mladíkům debuty, ale ve výsledku jim dal pár minut, případně zápas na konci sezony a pak kolem toho dělal rozhovory, jak to bude jeho chyba, když se nedostanou do repre.

Vem si, že trojice Mourek-Hiidink-Conte dali během 5 let debut více než 1/3 ( 18 ) těch hráčů, ale reálně ani jeden nikoho nezapracoval do týmu z těch, kterým dali debut - (jedinou výjimkou je Christensen, kterému dal debut Mourek 3 roky dříve a pak hrál pod Contem).

Ve výsledku hodnotím výrazně lépe Sarriho, který podle toho článku nedal jediný debut, ale reálně nasypal 70 zápasů RLC, CHO a ampaduovi než tu trojici s 18ti debutanty, kdy těm klukům dali pár minut a následně se na ně vykašlali.

Dává to takhle smysl? Smile

Ale veď ja sa ťa nesnažím presvedčiť, že je to číslo podstatné. Ja by som to len chcel porovnať s inými klubmi, že ako dávajú šancu svojim odchovancom minimálne v otázke ich debutov. Napokon aj v iných kluboch sa menili tréneri v tomto období približne rovnako často ako u nás (okrem Arsenalu a Manchestru United), tak to zas nebude neporovnateľné.
kvasha16

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne leden 09, 2022 11:24 pm    Předmět: Citovat

Během posledních 151 zápasů byl v základní sestavě Chelsea vždy aspoň jeden odchovanec z akademie, to je nejvíce od roku 2004, kdy klub koupil Roman Abramovič
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: so březen 05, 2022 4:54 am    Předmět: ... Citovat

Rozumím, že napsat jméno Romelu Lukaku a nebrat si přitom pro jistotu k sobě i lavor na zvracení moc nejde, ale stejně ...

Lukaku je provar, fiasko, fail, ostuda, tragédie a "nákup za všechny prachy", to je zcela bez debat. Kdo za to nese odpovědnost snad ponese i následky - a co Putin nechtěl, Marina skutečně balí fidlátka, takže aspoň tato žába na prameni konečně vypadne. A pro Tuchela už se vaří voda.

Ale teď k věci. V létě se tady psalo, že takový Martinez by byla lepší volba, když už lovit ve vodách Interu. Já si na něj teď vzpomněl, protože na mě vyskočil článek, že se snad trefil po třech měsících...

Jasně, srovnání nesrovnatelného .. na druhou stranu to tady lidé dělají běžně, tak si říkám, jestli já se tím chci nějak nechat ovlivňovat. Lautaro je útočník číslo jedna v klubu, který vede italskou tabulku. V této sezóně mu dali čtyřikrát, aby si kopl penaltu a ze zdravotních důvodů vynechal jen úplně první ligový zápas. Měl fajn start do sezóny a liga se tváří pro útočníky poměrně přívětivě.

36/15 branek

Lukaku je v lize, o které někteří říkají, že je dost dobrá. Neměl přípravu s týmem, ze zdravotních důvodů (covid + zranění) vynechal deset zápasů. V dresu Chelsea penaltu během zápasu nikdy nekopal - jen v rozstřelech, které se do individuálních statistik nezapočítávají.

30/11 branek

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: so březen 05, 2022 12:25 pm    Předmět: Re: ... Citovat

FairCop napsal:

Vidím, že je potřeba využít situace k rychlému porovnání, když se Lukaku trefil proti Chesterfieldu, Hilalu, Palmeiras a Lutonu a trochu si vylepšil "čísla". V lize je stále na pěti brankách.

Myslím, že jsme na začátku sezony vedli debatu, co bude úspěšná sezona pro Lukaku. To co předvádí je tak na třetině naprostého minima, co od něj bylo očekáváno. Lautaro má možná jen 14 ligových branek, některé z penalt, ale jsou ve hře o titul. Lukaku měl být důvod, že budeme ve hře o titul i my.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: so březen 05, 2022 12:28 pm    Předmět: Citovat

A ze začátku to vypadalo nadějně.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: so březen 05, 2022 12:50 pm    Předmět: Re: ... Citovat

Alex napsal:
FairCop napsal:

Vidím, že je potřeba využít situace k rychlému porovnání, když se Lukaku trefil proti Chesterfieldu, Hilalu, Palmeiras a Lutonu a trochu si vylepšil "čísla". V lize je stále na pěti brankách.

Myslím, že jsme na začátku sezony vedli debatu, co bude úspěšná sezona pro Lukaku. To co předvádí je tak na třetině naprostého minima, co od něj bylo očekáváno. Lautaro má možná jen 14 ligových branek, některé z penalt, ale jsou ve hře o titul. Lukaku měl být důvod, že budeme ve hře o titul i my.

Ve skutečnosti jsem psal pravdu, napadlo mě se podívat na jeho čísla až ve chvíli, kdy se mi nabídl článek o tom, že dal první branku od prosince.

Jinak já na začátku, či někde jinde v tom textu, napsal, že je to fail - dokonce jsem použil i jiná slova + tvůj citát.

Jinak líbí se mi, že mi vyčítáš, že s tím srovnáním přicházím ad hoc po těch brankových hodech, které teď zažívá ... to je podobně hloupé jako kdybych já tobě vyčítal, že ho kritizuješ - "čirou náhodou!" zrovna v době, kdy se mu fakt nedaří. Ne, nevyčítám a stejně tak bych nevyčítal, kdyby to srovnání udělal někdo koncem roku, kdy by to pro Roma vypadalo ještě mnohem hůř.

Jinak tvému pragmatickému zjednodušení nevyčítám také nic - podobně jako ty mně nebudeš vyčítat, když si úplně v pohodě obhájím, že jsme loňskou sezónu mohli považovat za skvělou z veliké části díky výkonům Wernera. (V hlubší debatě už bych s tímhle zjednodušením nevystačil.)

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33
Strana 33 z 33

Přejdi na: