Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Chelsea - Liverpool
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po květen 16, 2022 9:06 am    Předmět: Citovat

Alex napsal:
https://www.telegraph.co.uk/football/2022/05/15/andreas-christensen-pulled-chelseas-fa-cup-final-squad-morning/

To je srač, ty vole.

Neskutečný, tenhle by mi už nechyběl, ani kdybychom na něm prodělali sto mega. Jako s kádrem nás čekají slušné problémy, na druhou stranu se objevuje velká šance jej očistit od značné části pasažérů, kteří u nás fakt místo nemají. Rüdiger se taky slušně vybarvil, takže sbohem a šáteček. Klidně bych vybral pár dalších...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: po květen 16, 2022 4:24 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
https://www.telegraph.co.uk/football/2022/05/15/andreas-christensen-pulled-chelseas-fa-cup-final-squad-morning/

To je srač, ty vole.

To by mě fakt zajímalo, co za tím je. Jestli prostě má hlavu v pejru, že jde do Barcy, tak je to slušný kretén. Jestli má třeba úmrtí nebo těžké zranění v rodině, tak pak ok. Ale takový úlet by měl být vysvětlen. Nebo možná jeho tradiční průjem. Very Happy
Každopádně, tohle jméno, ač produkt akademie, mi fakt chybět nebude.

Btw. Ronaldovi umřelo dítě, což je snad to nejhorší, co je vůbec možný. A stejně 4 dny na to už hrál. To je osobnost. Klobouk dolů.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: st květen 18, 2022 2:17 pm    Předmět: Citovat

https://twitter.com/Matt_Law_DT/status/1526927790225907715

Tuchel dnes řekl, že to u Christensena nebylo poprvé. V Barceloně si s ním užijí.

Chlapec má solidní nervy. Však i proti Realu střídal o přestávce a na druhý poločas nepřišel na střídačku. Prý zranění, ale myslím že je nad míru jasné, že se sesypal. Jako nic proti tomu nemám, každý má své problémy, ale pak jdu v klidu hrát někam, kde na mě není vyvíjen maximální tlak. A ne v týmu, kde na mě spoléhají a v den zápasu nepřijdu do práce.

Nejhorší na tom je, že jsme měli několik mentálně silných hráčů z akademie a přednost dostal Christensen.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st květen 18, 2022 4:20 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Nejhorší na tom je, že jsme měli několik mentálně silných hráčů z akademie a přednost dostal Christensen.

To je fakt nejhorší...

Ale já už bych to Contemu nevyčítal, že ho zapracoval. Však jste ho za to oslavovali. Ani Lampardovi, že se raději zbavil Tomoriho. A Tuchelovi už vůbec ne, velkou část sezony pod ním hrál dobře. Ale nakonec fajn, že se definitivně vybarvil a můžeme jen vzpomínat Smile
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st květen 18, 2022 5:28 pm    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
Alex napsal:

To je fakt nejhorší...

Ale já už bych to Contemu nevyčítal, že ho zapracoval. Však jste ho za to oslavovali. Ani Lampardovi, že se raději zbavil Tomoriho. A Tuchelovi už vůbec ne, velkou část sezony pod ním hrál dobře. Ale nakonec fajn, že se definitivně vybarvil a můžeme jen vzpomínat Smile

U Christensena se čekalo, že se do toho časem dostane, byl mladý, nezkušený. Bohužel, no. To vyčítat asi nikomu nejde.

Pokud někomu něco vyčítat, tak vedení, že bylo ochotné jít do nové sezony se dvěma stopery, kteří měli/mohli mít zaječí úmysly. O Christensenovi a Barceloně se mluví už 5 let, Rudiger měl odejít léto předtím, takže se taky nevědělo, na čem jsme. Tam se mělo jasně říct minimálně jednomu, že do začátku sezony se podepíše smlouva nebo si má najít nový klub nebo bude sledovat sezonu z tribuny.

Tuchel do toho šel následně s tím, že nemyslel na další sezonu, ale to se dá vzhledem k životnosti trenérů tak nějak čekat... Very Happy

Teď neudělat tu samou chybu se středem zálohy. Kantemu i Jorginhovi končí smlouva za rok, u Jorginha se od jeho příchodu mluví o odchodu do Juventusu, takže pokud nepodepíše novou smlouvu, tak by měl 100% jít.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na: