Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Chelsea - Leicester

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2022 7:11 am    Předmět: Chelsea - Leicester Citovat

Včera jsem ani nekoukal. Ty naše domácí zápasy jsou katastrofa. O nic nejde, tak jsem doufal, že alespoň dostanou čuchnout někteří hráči a akademie. Že budou cítit, že se s nimi počítá do budoucna a mají chtít podpisovat smlouvy a věřit v cestu do prvního týmu. Ono nic. Na lavičce Kenedy a spol. V sestavě se ztrapňuje Pulišič.

Po podobných sezonách by se kývala pod trenérem židle. Je dobře, že Tuchel dostane prostor a dojde k obnově kádru pod ním. Nikoho lepšího neseženeme. Ale musí přijít zlepšení ve všech směrech. Jasně, dlouhodobě chyběl Chilwell, ale ten tým má stále kvalitu. Nevyhrát ani polovinu domácích zápasů je hrozná ostuda.

Naposledy jsme měli doma výbornou bilanci za Conteho při titulové sezoně. 17 výher z 19 zápasů. Od té doby je to katastrofa. Jen tady necháváme dobrých 15 bodů na ty dva nejlepší týmy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kvasha16

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2022 8:20 am    Předmět: Re: Chelsea - Leicester Citovat

Alex napsal:
Včera jsem ani nekoukal. Ty naše domácí zápasy jsou katastrofa. O nic nejde, tak jsem doufal, že alespoň dostanou čuchnout někteří hráči a akademie. Že budou cítit, že se s nimi počítá do budoucna a mají chtít podpisovat smlouvy a věřit v cestu do prvního týmu. Ono nic. Na lavičce Kenedy a spol. V sestavě se ztrapňuje Pulišič.

Po podobných sezonách by se kývala pod trenérem židle. Je dobře, že Tuchel dostane prostor a dojde k obnově kádru pod ním. Nikoho lepšího neseženeme. Ale musí přijít zlepšení ve všech směrech. Jasně, dlouhodobě chyběl Chilwell, ale ten tým má stále kvalitu. Nevyhrát ani polovinu domácích zápasů je hrozná ostuda.

Naposledy jsme měli doma výbornou bilanci za Conteho při titulové sezoně. 17 výher z 19 zápasů. Od té doby je to katastrofa. Jen tady necháváme dobrých 15 bodů na ty dva nejlepší týmy.

je pravda ze domacu formu treba zlepsit, z pohladu cisel by nam tych 15 bodov stacilo na nahananie tej dvojky vpredu, ale urcite nesuhlasim s tym ze uz "o nic nejde", ako jasne, mohlo dostat sancu aspon jeden mlady hrac, ale stale hrame o 3 miesto
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2022 8:31 am    Předmět: Re: Chelsea - Leicester Citovat

kvasha16 napsal:
ale urcite nesuhlasim s tym ze uz "o nic nejde", ako jasne, mohlo dostat sancu aspon jeden mlady hrac, ale stale hrame o 3 miesto

A to by se šance na výhru snížila, kdyby místo nepoužitelého Sarra, Barkleyho, Saula a Kenedyho byli na lavičce odchovanci? I kdyby byl jeden z nich v základu, tak stále nejsme slabší.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2022 8:47 am    Předmět: Re: Chelsea - Leicester Citovat

Alex napsal:

Je dobře, že Tuchel dostane prostor a dojde k obnově kádru pod ním. Nikoho lepšího neseženeme. Ale musí přijít zlepšení ve všech směrech. Jasně, dlouhodobě chyběl Chilwell, ale ten tým má stále kvalitu. Nevyhrát ani polovinu domácích zápasů je hrozná ostuda.

Hele nevím. Já napsal vlákno v diskuzích, ale nejde otevřít (omylem jsem smazal asi nadpis/jméno vlákna - bylo to sezona 21/22 a léto 22 - pokud by to někdo dokázal otevřít, tak bych byl asi rád..).

Já si myslím, že Tuchel je něco podobného jako Mourinho a Conte. Prostě "vítěz", který chce trofeje a nemyslí na další sezony. Prostě hraje to nejlepší co může bez ohledu na okolnosti. Což je fajn, že získáváme body navíc, ale zas je nevýhoda, že tu máme pak problémy s hráči, kteří nepotřebují řešit smlouvu a nechají to dojet, protože ví, že trenérovi je to úplně jedno, že je nebude mít příští sezonu.

Což chápu, tohle není vina Tuchela, ale vedení, že si ty hráče v kádru nechalo bez smluv, zvlášť u nás, když víme, že trenér nemusí přežít sezonu i když dá všechny finále a rok předtím velká trofej.

Ono do stejné situace se můžeme dostat za rok v záloze, jako máme v obraně - Kantemu a Jorginhovi končí smlouvy, vidí, že můžou odejít zadarmo. U Kanteho bych to akceptoval, u Jorginha, jehož agent vykládá od příchodu, jak půjde do Juventusu absolutně ne.

Pokud jsme schopní doplnit kádr tak, aby bojoval o titul, tak to asi smysl dává. Ale pokud chceme zapracovávat mladé hráče, tak podle mého Tuchel tohle dělat prostě nebude. Zapracoval akorát Chalobaha do pozice 4.-5. stopera, kdy Chalobah hrál základ ve Francii v 1. lize.

Takže jako možná zapracuje Gallaghera (jenže ten nesedí do současného systému podle mého, respektive možná na Mountovu pozici, takže backup) a tím to tak nějak končí. Což mi přijde jako málo.
pan trampolin

9200.0 points

PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2022 1:27 pm    Předmět: Citovat

A já si řikal, kam to vlákno zmizelo...
Tak založ nové Smile

Já se včera koukal...No taky jsem čekal menší změnu v sestavě...Ale chápu to, zas takovej problém to není...
Já si osobně vůbec nejsem jistej Jorginhem v sestavě...Vůbec mě ten hráč nebaví a krok pár superb pasů co letos měl mě ničím nenadchnul. Pro mne je záloha top ve složení Kova-Kante
Pulišić to je taky kapitola sama pro sebe. Furt kupa keců kolem ať už od jeho rodiny nebo i jeho, že by chtěl více prostoru, ale ve finále opět nepřesvědčil. Ziyech je pro mě kandidát na odchod...Je přečtenej totálně každým soupeřem, protože furt dělá to samý...Nehledě na to, že jeho střeli by neskolili ani sněhuláka... Laughing
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2022 3:31 pm    Předmět: Citovat

pan trampolin napsal:
A já si řikal, kam to vlákno zmizelo...
Tak založ nové Smile

Já se včera koukal...No taky jsem čekal menší změnu v sestavě...Ale chápu to, zas takovej problém to není...
Já si osobně vůbec nejsem jistej Jorginhem v sestavě...Vůbec mě ten hráč nebaví a krok pár superb pasů co letos měl mě ničím nenadchnul. Pro mne je záloha top ve složení Kova-Kante
Pulišić to je taky kapitola sama pro sebe. Furt kupa keců kolem ať už od jeho rodiny nebo i jeho, že by chtěl více prostoru, ale ve finále opět nepřesvědčil. Ziyech je pro mě kandidát na odchod...Je přečtenej totálně každým soupeřem, protože furt dělá to samý...Nehledě na to, že jeho střeli by neskolili ani sněhuláka... Laughing

Hele nechce se mi to rozepisovat znova všechno, tak doufám, že se někomu podaří to vrátit... Very Happy

Mně zas přijde, že záloha Kante-Kova je taková rozlítaná, všude a nikde... Very Happy Osobně bych chtěl zálohu DM(ideálně Rice)-Kova/Gallagher-Mount/Kante.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: