Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Novinky a oficiální zprávy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 155, 156, 157 ... 165, 166, 167  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2022 10:03 am    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Abramovič pod sankcemi vlády UK. Chelsea může dále pokračovat ve sportovních aktivitách, ale RA s ní nemůže manipulovat. Tedy ani prodat.

Btw. nemůžeme prodávat ani lístky na zápas. Na utkání budou chodit jen pernamentkáři.

To je dost v prdeli. Navíc prý ani nemůžeme nikoho podepsat nebo s ním prodloužit smlouvu. Budou-li tedy sankce trvat i několik měsíců, tak se můžeme rozloučit nejen s Christensenem (jehož odchod mi žíly netrhá), ale i s Rüdigerem. Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
milan.cech

8664.0 points

PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2022 12:02 pm    Předmět: Citovat

Jojo během pandemie byl strýček Roman, jeho peníze a veškeré aktivity s ohledem na zdravotnictví fajn. Dneska je nepřítelem číslo jedna.
A o víkendu zápas s Newcastlem a jejich novými majiteli Very Happy prostě dnešní svět.
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2022 12:55 pm    Předmět: Citovat

Teď se teprve ukáže, jestli chce Roman Abramovič skutečně jednat v co nejlepším zájmu svého milovaného klubu, nebo ne Smile

Má možnost odejít prakticky okamžitě, ovšem jen za předpokladu, že si prodej vezme na starost britská vláda a Abramovičovi z toho nepůjde ani penny. Pokud by zůstal, může to mít na klub totálně devastační konsekvence. Hlavní sponzor Three už oznámil, že reviduje partnerství, a to je teprve začátek. Teprve se totiž uvidí, jak efektivně dokáže klub pod současnými sankcemi fungovat. Je omezené úplně všechno.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2022 1:20 pm    Předmět: Citovat

ondrej napsal:

Mně na tom zajímá jedno. Pokud nedostane ani penny, tak to znamená, že nedostane zpět ani těch 1 a půl miliard liber, které mu jako klub dlužíme? Very Happy Zatím jsem to nikde neviděl zmíněné.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2022 2:09 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
ondrej napsal:

Mně na tom zajímá jedno. Pokud nedostane ani penny, tak to znamená, že nedostane zpět ani těch 1 a půl miliard liber, které mu jako klub dlužíme? Very Happy Zatím jsem to nikde neviděl zmíněné.

Když jsi to zmínil, tak se teda zeptám ... z toho, co se napsalo, z toho teda neplyne, že "odpustil dluh" a "prodejní částka jde na charitu"? Protože já od první minuty to chápal tak, že on nedostane ani penny - respektive, že řekl, že si nenechá ani penny.

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2022 5:35 pm    Předmět: Citovat

On v původním prohlášení řekl, že veškerý čistý zisk z prodeje dá na pomoc obětem války na Ukrajině. Jak si to od začátku vykládám já, tak to znamená, že si z prodejní částky vezme to, co mu klub dluží, a případný zbytek pošle na dobrou věc. Doslova napsal: „I have instructed my team to set up a charitable foundation where all net proceeds from the sale will be donated.“ To v podstatě může znamenat úplně cokoliv, protože si tím může umořit prakticky jakoukoliv částku. Klíčové proto teď je, zda se nerozhodne, že ten dluh po klubu bude chtít zpátky, protože jinak bude 1,5 miliardy dolarů mínus.
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2022 5:44 pm    Předmět: Citovat

Tahle situace se může hodně rychle vymknout z rukou. Hlavní sponzor Three již oznámil, že pozastavuje sponzorství. Hyundai, které máme na rukávu, to zvažuje. Je jasné, že tyhle kroky budou mnohem rychlejší než prodej a nástup nového vlastníka. I kdyby se to všechno stihlo v rekordním čase, budeme teď několik dní, spíše týdnů jako klub žít v obrovském vakuu. Můžeme jen doufat, že se to během něj nerozsype tak, že to už nepůjde složit. Hráči jako Rudiger či Azpilicueta možná bohužel budou mít rozhodování o své budoucnosti snazší.

Matt Law píše o třech seriózních nabídkách z Ameriky. Je mezi nimi již zmiňované duo Hansjörg Wyss a Todd Boehly (LA Dodgers/baseball), rodina Rickettsů (Chicago Cubs/baseball) a Woody Johnson (New York Jets/americký fotbal). Abramovičovi by hrálo do karet, že se strhne bidovací válka a cena se vyšplhá trochu víc nahoru. Pak bude extrémně záležet na tom, zda pro něj budou rozhodovat jen peníze, nebo se bude snažit prodat tomu, kdo bude mít s klubem nejlepší úmysly. Zatím nemám ty Amíky nastudované, ale bohužel o mnoha z nich nejdou nejlepší reference. Woody Johnson má být snad jeden z nejhorších majitelů v amerických sportech. Ale obávám se, že si nebudeme moci vybírat.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2022 8:44 pm    Předmět: Citovat

ondrej napsal:
On v původním prohlášení řekl, že veškerý čistý zisk z prodeje dá na pomoc obětem války na Ukrajině. Jak si to od začátku vykládám já, tak to znamená, že si z prodejní částky vezme to, co mu klub dluží, a případný zbytek pošle na dobrou věc. Doslova napsal: „I have instructed my team to set up a charitable foundation where all net proceeds from the sale will be donated.“ To v podstatě může znamenat úplně cokoliv, protože si tím může umořit prakticky jakoukoliv částku. Klíčové proto teď je, zda se nerozhodne, že ten dluh po klubu bude chtít zpátky, protože jinak bude 1,5 miliardy dolarů mínus.

A věta před tím, co jsi citoval byla: "I will not be asking for any loans to be repaid."

Já teda nevím, co je tím myšleno, pokud se nemá jednat o ten dluh, který vůči němu klub má.

kvasha16

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt červen 16, 2022 8:36 pm    Předmět: Citovat

Gilmour contract extended

https://www.chelseafc.com/en/news/2022/06/13/gilmour-contract-extended

toto tu myslim nebolo.. snad sa chyti sance pocas pripravy
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: st červen 29, 2022 6:17 pm    Předmět: Citovat

https://www.chelseafc.com/en/news/2022/06/29/lukaku-loan-confirmed

Tak tenhle sráč je tedy minimálně pro následující sezonu pryč. Sráč především proto, že je fascinující, o kolik peněz nás dokázal svým přístupem připravit. Já mu přitom dlouho věřil a myslel jsem, že se do toho nakonec dostane, jenže on neukázal absolutně žádnou snahu. Jak už tu někdo v posledních dnech napsal, možná to v něm Mourinho tehdy fakt viděl. Já jsem mu dlouho nemohl zapomenout, jak s ním tehdy zametl, ale na rozdíl do KDB prostě Lukaku ve skutečně top klubu nedokáže performovat. Škoda, ale snad tuhle kapitolu příští rok nějak důstojně dohrajeme a uzavřeme.
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: st červen 29, 2022 7:15 pm    Předmět: Citovat

Na druhou stranu je fascinující, že i při takové sezoně byl Lukaku s patnácti góly ve všech soutěžích nejlepším střelcem týmu.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: st červen 29, 2022 8:46 pm    Předmět: Citovat

Tak Lukaku nám hlavně vyhrál MS klubů.

A mám takový dojem, že Jirka psal o CHristensenovi, že ho JM prokoukl...
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2022 1:51 pm    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Tak Lukaku nám hlavně vyhrál MS klubů.

A mám takový dojem, že Jirka psal o CHristensenovi, že ho JM prokoukl...

JM že prokoukl Christensena? Nebyl to on, kdo ho hnal na tribunu převzít si trofej (byl tam ještě Izzy Brown a asi si nevzpomenu, kdo byl ten třetí) a říkal něco ve smyslu, že těm klukům patří budoucnost a pokud z nich nebudou do pěti let hvězdy, tak to někdo hrozně posral? (Parafrázuji ... leč jen mírně).

dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2022 2:03 pm    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
Strašný zklamání. Měl jsem pochopení pro okolnosti, proč to byl letos provar, ale ještě jeden pokus/test prostě měl přijít. Po plnohodnotné přípravě, zdravotně v cajku, v plné sestavě, s top wingbacky a tak dále...

Tuchel to s ním nezvládl ideálně, ale to, jak se k tomu frajírek postavil a jak se dokonale pokakal (a tím podělal i klub a trenéra), to se fakt jen tak nevidí. Nakonec se ještě po dekádě budu muset omluvit Mourinhovi, že v něm toho sráče viděl hned zamlada.

Chelsea to bude bolet, ale vyhrabe se z toho díky opravdovým hráčům s koulema. Ale Lukaku už navždy zůstane útočníkem, který navzdory veškerým předpokladům na tu opravdou top úroveň nikdy nedosáhl. Jen díky svojí hlavě. Gratuluju...

Samozřejmě, že měl na mysli Lukaku...
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: pá červenec 01, 2022 7:18 pm    Předmět: Citovat

Tak děkuji za upřesnění...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 155, 156, 157 ... 165, 166, 167  Další
Strana 156 z 167

Přejdi na: