Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Diskuze o hráčích prvního týmu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 227, 228, 229, 230, 231, 232  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
InfernaL

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po srpen 08, 2022 7:49 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
steiner napsal:

Myslím, že čast sedí a čast asi ne. Kepa bude mít tak dvakrát tolik.

Kepa bere 150k podle prvních třech zdrojů co jsem našel na Googlu.

Nejlépe placený aktuálně Sterling (325k), následovaný Koulibalym (295k). Cucurella zřejmě 175k. Takže novým posilám jsme nasypali a nejspíš to bude znamenat, že služebně starší hráči budou chtít také přidat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: po srpen 08, 2022 8:57 pm    Předmět: Citovat

Taky je ale fér říct, že tyto uvedené částky jsou se všemi výkonnostními bonusy, které u těch nových hráčů tvoří mnohem větší část než u starších smluv. Resp. aspoň takto to bylo podávané novináři. Když se bude dařit a budeme vítězit, ať klidně hráči dostávají větší peníze.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: út srpen 09, 2022 6:29 am    Předmět: Citovat

InfernaL napsal:
Kepa bere 150k podle prvních třech zdrojů co jsem našel na Googlu.

Máš pravdu. Vycházel jsem z nějakých souhrných čísel z dob podpisu, ale je pravdou, že on podepsal smlouvu na 7 let.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2022 5:51 pm    Předmět: Citovat

Tak Kante dost možná na pár týdnů mimo, v horším případě na pár měsíců.

CHO prý měl hrát dneska za development squad, ale prý nebude, protože je velká šance hostovačky.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2022 7:14 pm    Předmět: Citovat

Velká šance pro Gallaghera. U toho Kantého je fakt už nasnadě přemýšlet, jestli ho příští rok neodstřihnout. Blbý rozhodování, ale naštvanej bych nebyl...

U Calluma fur naivně doufám, že zůstane. Ale to bysme museli udat ty dva mantáky Ziyecha s Pulišičem Confused
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2022 7:59 pm    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
Velká šance pro Gallaghera. U toho Kantého je fakt už nasnadě přemýšlet, jestli ho příští rok neodstřihnout. Blbý rozhodování, ale naštvanej bych nebyl...

U Calluma fur naivně doufám, že zůstane. Ale to bysme museli udat ty dva mantáky Ziyecha s Pulišičem Confused

Tak Kanteho jsme měli podle mého střelit letos, možná už loni, kdy bychom za něj dostali nějaký balík peněz a mohli ho nahradit rovnou. Sice by ten hráč (ať už Rice, Tchouameni nebo někdo jiný) asi neměl stejnou maximální úroveń, ale byl by k dispozici celou sezonu.

Co se týče Gallaghera, tak je otázka, zda vůbec do pivota sedí (já nevím, no). Vedle Jorginha potřebujeme spíš defenzivního borce/box2box, který pomůže zakrýt jeho slabiny. Druhou otázkou je, zda díky tomu zranění nezatlačí Tuchel na vedení ohledně FDJ nebo jiného hráče, který by mu tu pozici případně zavřel.

Co se týče CHO, tak celkem říká i to, že v prvních 2 zápasech nedostal ani minutu. Navíc se spekuluje taky o posile (Auba?), spekuluje se o Gordonovi... Very Happy
pan trampolin

9200.0 points

PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2022 7:38 am    Předmět: Citovat

WTF Gordon? To je zase nějakej joke žejo?
Odoi na odstřel na úkor Ziyecha a Pulišiče...to je zase terno todlecto
Stačili mě dva zápasy, abych viděl, že Havertz úplně nebude ten hrot, na kterém bychom měli postavil náš útok s brojou jako jeho hlavním konkurentem a Pulišičem jako záplatou na všechny 3 pozice
Nějak mi z toho není úplně nejlíp...
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2022 9:04 pm    Předmět: Citovat

Kdo nám vlastně v té ofenzivě zbude? Very Happy

U CHO se řeší hostování, nenastoupil ani za development squad, kde měl podle všeho hrát, aby se nezranil a dotáhlo se to. On prý tlačí na trvalý přestup, zájem má Arsenal.
Pulisic taky není asi úplně spokojený s pozicí 4.-5. ofenzivního hráče, zájem má Newcastle, mluví se o MU. Very Happy
Ziyech - u toho se o ničem nemluví, max Taliáni, kteří nemají prachy (a zminoval se Everton?), ale toho bych asi pustil jako prvního zas já... Very Happy

Momentálně máme 3 happy hráče do ofenzivy + teoreticky Broju, kdy i ten může požádat o hostovačku, pokud přijde Auba nebo jiný útočník.

Pokud bychom pustili tuhle trojku a přivedli Aubu a Gordona... No nevím. Very Happy
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2022 7:20 am    Předmět: Citovat

Talker napsal:

Navážu: Jestli po příchodu Fofany pustíme na hostování Chalobaha, kdo nám vlastně v té obraně zbyde? Very Happy

Základní sestava Fofana-Silva-Koulibaly je celkem jasná. Jako backup Azpi, ale to jen na pozici RCB, kde tedy případně může zahrát i James. Na LCB po odchodu Sarra a Colwilla tedy Cucurella, to by mohlo dávat smysl.

No a co backup za Silvu? To budou Koulibaly a Fofana rotovat do středu v případě zranění/oddechu pro Silvu nebo vážně by mohl Tuchel počítat s Ampadu? Mně dosud přišlo, že Chalobah je naprosto logická a důstojná 4., která může zaskočit jak na RCB tak na CB. Rolling Eyes
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2022 7:58 am    Předmět: Citovat

dixks napsal:
Talker napsal:

Navážu: Jestli po příchodu Fofany pustíme na hostování Chalobaha, kdo nám vlastně v té obraně zbyde? Very Happy

Základní sestava Fofana-Silva-Koulibaly je celkem jasná. Jako backup Azpi, ale to jen na pozici RCB, kde tedy případně může zahrát i James. Na LCB po odchodu Sarra a Colwilla tedy Cucurella, to by mohlo dávat smysl.

No a co backup za Silvu? To budou Koulibaly a Fofana rotovat do středu v případě zranění/oddechu pro Silvu nebo vážně by mohl Tuchel počítat s Ampadu? Mně dosud přišlo, že Chalobah je naprosto logická a důstojná 4., která může zaskočit jak na RCB tak na CB. Rolling Eyes

Tak já se Chalobahovi nedivím - vidí, že před ním jsou 3 hráči do základu (Silva, K2, Fofana), k tomu 2 další hráči jsou před ním na stranách (Azpi, Cucu), takže teoreticky bude šestou volbou, kdy loni tuším hrál jen na straně, takže není ani jisté, zda by byl první náhradník uprostřed a spíš by se tam přesunul Koulibaly...?

Z mého pohledu pokud přijde Fofana, tak máme obranu vyřešenou podobně jako Citizens - 8 high level hráčů, kdy tam není žádný trash (pokud odejdou Emerson s Alonsem). Na kraje jsou Cucu/Chilwell a James/RLC (Azpi), do středu jsou Fofana, Silva, Koulibaly + Azpi/James + Cucu + do středu ještě Ampadu(?).

Prostě kvalita na všech postech a pokud se nám najednou nezraní 3-4 obránci, tak jsme v pohodě.
pan trampolin

9200.0 points

PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2022 8:18 am    Předmět: Citovat

Azpi je pravej stoper, v případě kvalitního soupeře to zahraje i James. Ruben je pro mě momentálně s Jamesem uplnej top na pravé straně. Jestliže příjde Fofana tak se James přesune na RWB a Ruben ostrouhá...ale vidno, že se sním na tento post dá počítat. On je celkově velmi univerzální. Jako jeden z mála v týmu snad dokáže zahrát krom golmana všechny posty Smile
Co se středu týče tak při absensi Silvy se tak dozajista objeví Koulibaly
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: so srpen 20, 2022 9:38 am    Předmět: Citovat

Talker napsal:

Upřímně využívání hráčů mimo jejich primární pozici mě úplně netankuje. Jamese bych vůbec nezatahoval. Přijde mi to škoda.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so srpen 20, 2022 10:12 am    Předmět: Citovat

dixks napsal:
Talker napsal:

Upřímně využívání hráčů mimo jejich primární pozici mě úplně netankuje. Jamese bych vůbec nezatahoval. Přijde mi to škoda.

Mě taky ne, jen říkám, jaká je jeho pozice, respektive jak ji může vidět... V tuhle chvíli prostě Chalobah musí zvážit a pobavit se s Tuchelem, jestli to je tak, jak píšu nebo jestli má větší šanci na minuty, než píšu.

Pokud je ta realita taková (tj potřebuje nějaké 3-4 zranění, aby se dostal do základu), tak prostě nemá moc důvod zůstávat. Uvidíme, jak to uvidí zas z druhé strany klub.
Levis

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st srpen 24, 2022 4:54 pm    Předmět: Citovat

Opta dnes prišla s veľmi zaujímavou štatistikou:
114 - Kai Havertz has made the most off-ball runs of any player in the Premier League this season (114), as well the most off-ball runs into the penalty area (37).

114 - Kai Havertz
103 - Luis Díaz
94 - Erling Haaland
94 - Anthony Gordon
93 - Raheem Sterling

Pull.

To mi teda nepríde ako Berbatov style plizenia sa po ihrisku a čakania, kým lopta k nemu príde. Chyba bude zrejme niekde inde, nie v Havertzovi.

Minulý rok bol Mount jeden z najlepších v lige čo sa týka očakávanej asistencie z otvorenej hry. Pred ním bol tuším iba de Bruyne, Salah a Arnold, neviem tú štatistiku už dohľadať.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: st srpen 24, 2022 7:00 pm    Předmět: Citovat

Zajímavá statistika.

Pokud pod hrotem nebude nikdo tvořit, pak nám nepomůže ani Auba.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 227, 228, 229, 230, 231, 232  Další
Strana 228 z 232

Přejdi na: