Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Chelsea - Salzburg
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2022 10:53 am    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
To se fakt Potter nemůže kouknout na pár zápasů Chelsea a říct Ziyechovi s Pulišičem, že vzhledem k té trapnosti za dlouhé měsíce stojí prostě pár metrů vzadu za ostatními? Chtě nechtě stejně musí dojít k tomu, že některou bagáž bude muset odstřihnout a nahradit radši mladíky, když je to tak jednoznačná, smysluplnější a platnější cesta.

Na stranu druhou to se i stalo. Pulišič a Ziyech šli do hry jako poslední v pořadí. V základu byli 4 ofenzivní hráči, pak šel Loftus-Cheek a Broja a až nakonec tihle dva. Potřebovali jsme nějaký impuls a bohužel žádný jiný ofenzivní hráč tam nebyl. Je ale fakt, že Chilwell by měl asi tisíckrát větší přínos než Pulišič nebo Ziyech.

Včera bylo patrné, že víc než krajní obránci jsou to křídelní hráči. Dává smysl tam chtít mít ofenzivní hráče, ale bohužel si to nemůžeme dovolit. U Sterlinga bude potřeba, aby hrál v ofenzivní trojici. Alespoň do doby, dokud se některý z těch hráčů nezbrchá (Haverz, Pulišič nebo Ziyech) anebo dokud nepřivedeme ještě jednoho ofenzivního hráče.

Ale souhlas, že tohle bylo jediné hájení pro Pottera a ti borci už nás nesmí stát body. Ať s nimi pracuje na tréninku a až bude patrný návrat formy, tak ať jdou na hřiště. Pokud ale Ziyech není schopen ani nacentrovat, tak nemá na hřišti co dělat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2022 2:38 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Ale souhlas, že tohle bylo jediné hájení pro Pottera a ti borci už nás nesmí stát body. Ať s nimi pracuje na tréninku a až bude patrný návrat formy, tak ať jdou na hřiště. Pokud ale Ziyech není schopen ani nacentrovat, tak nemá na hřišti co dělat.

U mě má fakt dobu hájení hodně dlouhou, ale jestli se zrovna na Ziyecha vysere, tak si mě dost získá. Ten to potřebuje jak koza drbání. A oproti Tuchelovi teda čekám i ten všemi avizovaný pokrok, že si vytáhne i někoho z juniorky. Vždyť i já bych do toho dal větší zápal než ty dvě lemry...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2022 4:45 pm    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
Alex napsal:

U mě má fakt dobu hájení hodně dlouhou, ale jestli se zrovna na Ziyecha vysere, tak si mě dost získá. Ten to potřebuje jak koza drbání. A oproti Tuchelovi teda čekám i ten všemi avizovaný pokrok, že si vytáhne i někoho z juniorky. Vždyť i já bych do toho dal větší zápal než ty dvě lemry...

Tak Ziyech sice posral, na co šáhl, ale nedá se mu upírat snaha. Byl tam Xkrát na míči, snažil se něco vymyslet, vytvořit.

Za mě pořád alespon nějaký upside oproti Havertzovi, který předvedl za celou dobu úplný hovno, k ničemu se moc nedostal, nic nevytvořil, akorát tam běhal, případně Puli, který tam měl tuším jedno přenesení míče.

Já od Pottera očekávám, že vytáhne zpátky nahoru Mounta a minimálně jednoho hráče (ke Sterlingovi). Nečekám to za týden, ale během měsíce či dvou.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2022 5:02 pm    Předmět: Citovat

Talker napsal:
Já od Pottera očekávám, že vytáhne zpátky nahoru Mounta a minimálně jednoho hráče (ke Sterlingovi). Nečekám to za týden, ale během měsíce či dvou.

Tak to by (minimálně) fakt měl, jinak se budeš omlouvat, že to nebylo v Tuchelovi Very Happy O Mountovi nepochybuju, ten by se zvedl i bez toho vyhazovu...
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2022 5:50 pm    Předmět: Citovat

Ja som si buchal vcera hlavu ze preco nabudeneho Jamesa zasuva dozadu a dava tam Zyiecha....Ale mne ten Zyiech fakt prisiel ze to ozivil a ten tlak na konci sme mali vyborny aj vdaka nemu. A to som si myslel ze vacsiu averziu ako mam ja na neho nemoze mat nikto Very Happy
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2022 5:52 pm    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
Talker napsal:

Tak to by (minimálně) fakt měl, jinak se budeš omlouvat, že to nebylo v Tuchelovi Very Happy O Mountovi nepochybuju, ten by se zvedl i bez toho vyhazovu...

Tak rok a půl je týral Tuchel, tak třeba z nich ten talent vymlátil... Very Happy

Ale ne vážně, je to něco, co je fakt potřeba. Ideálně z Broji, ale jinak z toho zbytku je mi to jedno. Někdo použitelnej tam být prostě musí.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na: