Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Chelsea - AC Milan

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2022 8:08 pm    Předmět: Chelsea - AC Milan Citovat

Vedeme, ale není to teda žádná podívaná. Nervózní, plné nepřesností a špatných řešení. Koulibaly do zápasu vstoupil jako Lukaku v jarních zápasech. Fofana dal branku, ale také to od něj nebylo dobré. Navíc letěl na kontrolu do USA aby se v třetím zápase zranil. Tyto tiché zranění kolene, které bolí až při pohybu, nevěští nic dobrého.

Záloha začala existovat až někdy ve 30. minutě a i přesto hrají podprůměrně. Kovačič ještě udělal dobré věci, ale pak je zazdí úplně trapnou přihrávkou.

Nemáme šírku, krajní beci se hodně stahují do střelu. Ofenzivní trojka izolovaná a až trapná. Sterling jde sám na bránu a ani nezakončí. Mount se letos šíleně trápí, klouže mu to. Pak dal krásnou branku aale bohužel obrana soupeře výborná ofsajd past.

U Leaa jde vidět, proč ho chceme. Dynamický hráč, který umí přejít přes soupeře. Dneska výborné představení od něj i Nkunku.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2022 8:58 pm    Předmět: Citovat

Ve výsledku přes to všechno pohodový zápas s jasným výsledkem. AC vlastně pořádně nevystřelilo na bránu. Koulibaly se srovnal a Chalobah potěšil. Letos nemá odehráno moc minut ale dal najevo, že se s Fofanou může měřit. K zápasu přistoupil zodpovědně a precizně.

James je ale jiné prase. Můžeme litovat, že nám na hrotu neběhá Haaland, ale jednoho takového máme na pravém beku.

Začátek bych připsal nervozitě, po brance opadla a bylo to mnohem lepší. Až dominantní, ač většina kombinací byla stále krkolomná.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2022 9:02 pm    Předmět: Citovat

Ja som videl len druhy polcas a prislo mi to ok...Brejky mali oci a nie len tie golove...Blbe je ze taku naivnu rozohravku ako dnes predviedlo AC nam len tak niekto neponukne...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2022 9:07 pm    Předmět: Citovat

Dostal se Milán k něčemu kromě toho jednoho průniku Leaa? (z něj jsem relativně zklamaný, prakticky k ničemu se nedostal kromě toho jednoho průniku).

Jinak ve výsledku dobrý výkon - 3:0, k tomu jsme tam zahodili několik dalších akcí, kdy třeba Sterling mohl zakončovat 2x sám na golmana a zahodil to.

Golman na pohodu, moc práce neměl a když už tam střela šla, tak to pokryl.
James je absolutní bestie ve všech ohledech - defenzivně, ve vzduchu, kontrola míče, souboje, k tomu skvělý dopředu.
Stoperská trojice shaky začátek, pak se to srovnalo.
Záloha... Nedokážu hodnotit dneska. RLC střídá skvělé souboje se zahazováním míčů, Kova vyhrává míče, ale nenabízí se úplně.
Mount po dlouhé době kreativní výkon - když pominu gol z ofsajdu, tak vytvořená šance pro Sterlinga v prvním poločase, měl prsty v obou golech, k tomu před 3. golem přenesl hru geniálně. K tomu 2 slušné střely.
Sterling... Na Wernera... Co mohl, to zahodil.
Auba... Gol, jinak absolutně odříznutý, ale tak pokud bude mít gol na zápas, tak mu to vyčítat nebudu. Very Happy
InfernaL

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2022 9:07 pm    Předmět: Citovat

Nebylo to ideální, jsou tam chyby, ale nakonec v suchým triku. AC Milán nejsou žádný ořezávatka, navíc jsme byli pod tlakem, nevýhra by nás dostala do téměř neřešitelné situace. Za mě spokojenost.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2022 9:57 pm    Předmět: Citovat

InfernaL napsal:
Nebylo to ideální, jsou tam chyby, ale nakonec v suchým triku. AC Milán nejsou žádný ořezávatka, navíc jsme byli pod tlakem, nevýhra by nás dostala do téměř neřešitelné situace. Za mě spokojenost.

Pokud by to byla remíza, tak by to furt bylo hratelné. Ve většině případů stačí 9 bodů na postup, občas potřebuješ 10. Teoreticky by nám na LM mohlo stačit z těch 4 zápasů (včetně dnešního) 2 výhry a 2 remízy. Jen by na nás byl větší tlak a potřebovali bychom případně spolupráci soupeřů (tj RB nevyhrát druhý zápas s Dynamem).

Výhra nás dostala do situace, kdy nám prakticky stačí vyhrát 2 zápasy.
InfernaL

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2022 11:56 am    Předmět: Citovat

Máš pravdu, vývoj té skupiny je takový, že by i remíza byla v poho. Ale nechceš mít po půlce skupinových zápasů dva body a příští zápas jet na San Siro.

Myslím, že ta výhra nás hodně uklidnila a potřebovali jsme ji.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2022 2:03 pm    Předmět: Citovat

Přesně, Honzo.

Zápas nakonec pohoda, i když měli jsme kliku, že nedali tu šanci před poločasem, mohlo být vše jinak.

Jen je škoda, že postupně vadne Sterling, Mount se furt nechytá a je furt nic moc, noví obránci také nesrší jistotou...chce to čas. Kova se snaží, ale chce to i tak víc, Jorginho zatím nic moc...RLC to samé. Čekal jsem, ež se někdo nový probere. Nicméně je fajn, že Auba umí dát branku a opět to ukázal. Úplně jiná liga, než na co jsme zvyklí. On nepotřebuje být vidět, ale pak to v pravou chvíli dá.

Já jsem rád, že můj oblíbenec James hraje prvotřídně pod každým manažerem a je na něj spoleh, a také jsem rád, že si zahrál Chalobah, neb si myslím, že by hrát měl, neb na to má.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2022 2:52 pm    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Přesně, Honzo.

Zápas nakonec pohoda, i když měli jsme kliku, že nedali tu šanci před poločasem, mohlo být vše jinak.

Jen je škoda, že postupně vadne Sterling, Mount se furt nechytá a je furt nic moc, noví obránci také nesrší jistotou...chce to čas. Kova se snaží, ale chce to i tak víc, Jorginho zatím nic moc...RLC to samé. Čekal jsem, ež se někdo nový probere. Nicméně je fajn, že Auba umí dát branku a opět to ukázal. Úplně jiná liga, než na co jsme zvyklí. On nepotřebuje být vidět, ale pak to v pravou chvíli dá.

Já jsem rád, že můj oblíbenec James hraje prvotřídně pod každým manažerem a je na něj spoleh, a také jsem rád, že si zahrál Chalobah, neb si myslím, že by hrát měl, neb na to má.

Sledovali jsme stejný zápas? Mount byl součástí 2 gólů a pomohl vytvořit další 2 golovky + famózní zakončení z ofsajdu.

Co se týče kliky, tak to byla snad jediná šance soupeře za 90 minut. Jo, byla klika, že ji neproměnili, na druhou stranu jsme měli další akce a šance které jsme nedotáhli a posledních 20 minut jsme hráli na půl plynu.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2022 3:15 pm    Předmět: Citovat

Ve většině letošních zápasů, pokud jsme inkasovali, šlo to do kytek...hra i výsledek. Mentálně nás to složilo. Takže vypočítávat, kolik jsme měli šancí, když tu branku nedali, je zbytečné.

Mount opět nedal branku a opět na ni ani nepřihrál. Ano, nějaké šance vypracoval, ale to by mělo být normální, když hraješ vepředu, že za zápas 1 až dvě šance vytvoříš...doufám, že to tu zase nesklouzne ta debata k tomu, že budeme chválit hráče za to že běhají...jako kdysi Torrese. V minulém zápase také jednu vytvořil, nicméně branka z toho nebyla. Fakta: 10 zápasů a 1 asistence, pokud se nemýlím. To je bída. Tečka.
vitasrp

9697.0 points

PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2022 8:29 pm    Předmět: Citovat

Talker napsal:
steiner napsal:
Přesně, Honzo.

Sledovali jsme stejný zápas? Mount byl součástí 2 gólů a pomohl vytvořit další 2 golovky + famózní zakončení z ofsajdu.

Co se týče kliky, tak to byla snad jediná šance soupeře za 90 minut. Jo, byla klika, že ji neproměnili, na druhou stranu jsme měli další akce a šance které jsme nedotáhli a posledních 20 minut jsme hráli na půl plynu.

Sledovali, Mount byl prakticky celou první půli fakt hrozný, klouzal tam, kopal se za uši, nešlo mu to. Kdyby takovou půli udělal Pulišič, tak ho tady kopeme do zadku.

Po poločase se naštěstí zlepšil, měl tam to fenomenální přenesení na Reece a začal tam celkově mít lepší věci, na jeho poměry to ale stejně byl max průměr. A od něj jsme prostě dlouhodobě zvyklí víc než na průměr.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: