Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Akademie & rezerva Chelsea
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 50, 51, 52  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Talker



Založen: 8.2.2012
Příspěvky: 7792

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so červenec 09, 2022 7:32 pm    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
Talker napsal:
https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1545819471708704768

Prý to nejde... Wink Přitom asi všichni odehráli větší roli než Barkley s Kenedym a Batsem. Very Happy


Nebude to mít i trochu souvislost s tím, že si za poslední dvě přestupní období koupil šest hráčů do základu? Zatím...


Což nic nemění na tom, že si je mohl vzít na pre-season... Přece jen je v tom týmu... půl roku...? Very Happy Třeba by si vybojovali šanci. Very Happy
_________________
Guuus Hidiiiiink!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Georgewon



Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 8433
Bydliště: Brno
10000.0 points

PříspěvekZaslal: so červenec 09, 2022 8:00 pm    Předmět: Citovat

Talker napsal:
Což nic nemění na tom, že si je mohl vzít na pre-season... Přece jen je v tom týmu... půl roku...? Very Happy Třeba by si vybojovali šanci. Very Happy


Kdyby si nekoupil šest borců, třeba by si je i vzal. A tak mě napadá...mám hledat, koho si Conte bral na pre-season v Chelsea, nebo je to zbytečný? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FairCop



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 10847

7400.0 points

PříspěvekZaslal: so červenec 09, 2022 8:53 pm    Předmět: ... Citovat

"S kým se nepočítá, ať nejede."

Tak kdo z Vás počítá s tím, že zůstane Ampadu? Nevěřím ani Gilmourovi. Alonso jen otázka času, kdy odejde. Atd. atd.

Fakt bych to nehrotil.

Mnohem víc mě trápí, že tam nebude Kante a RLC - ono i ten nemá kádr vůbec jasný.

Všichni asi víme, že jde jen o Gallaghera a Broju + posily. Nikdo jiný to Ačko nerozšíří... nevím, jak by musel Colwill zahrát, či jaké zranění koho postihnout, aby zůstal.
_________________
John Terry - Captain, Leader, Legend

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alex



Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 13340

7050.0 points

PříspěvekZaslal: so červenec 09, 2022 9:19 pm    Předmět: Re: ... Citovat

FairCop napsal:


Tak Ampadu může překvapit úplně stejně jako loni Chalobah. Nepočítá se s ním, ale může k tomu dojít. Kdežto tohle fakt Barkley nemůže. Teoreticky může zůstat další sezonu, ale v základu bude maximálně jen jako znouzectnost. To samé Michy. Ten snad nemá ani šanci na kádr.

Že tam není Loftus-Cheek by mělo trápit zejména jej. U Kantého ještě chápu, že se nenechal naočkovat (měl nějaké ty problémy se srdcem), ale RLC škodí jen sám sobě. A pokud se chytne Gallagher, tak má Loftus průser. A co dneska psali, tak pokud hráč není očkovaný, tak kluby típnou agentům telefony a nechtějí o přestupu ani slyšet. V dnešní době je to velké riziko a nechtějí dávat prachy do borců, kteří některé zápasy nemusí hrát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FairCop



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 10847

7400.0 points

PříspěvekZaslal: so červenec 09, 2022 10:10 pm    Předmět: Re: ... Citovat

Alex napsal:


Překvapit určitě může a já budu jen rád, když kdokoliv z těch hráčů překvapí.. ale bylo by to skutečně překvapení, přesně jak píšeš.

A souhlas, že Barkley asi těžko může překvapit. Pořád si ale stojím za tím, že je směšné si myslet, že když dáme pryč Barkleyho a přihodíme místo toho Webstera, tak nám přibude další jméno, které "může překvapit".

Nechci se hádat, to je jen můj názor. Myslím si, že to opravdu toto léto je pouze o Gallagherovi a Brojovi, nevidím jiné jméno.

A ohledně RLC souhlasím a přesně z těch důvodů, co jsi vypsal, mě to trápí. To víš, mám ho rád Wink
_________________
John Terry - Captain, Leader, Legend

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FairCop



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 10847

7400.0 points

PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2022 8:49 am    Předmět: Citovat

dixks napsal:
Pěkný. Smile
Nemáš náhodou informaci, proč nebyli do týmu pro turné v US zařazení Maatsen ani Dujon Sterling? Má to co dělat s hostováním nebo nedejbože s trvalým přestupem?


Tak Sterling (Dujon) má stejný problém jako RLC - není očkován. A jak správně poznamenal Alex, je to především jeho problém.
_________________
John Terry - Captain, Leader, Legend

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dixks



Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 3006
Bydliště: Praha
3900.0 points

PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2022 9:09 am    Předmět: Citovat

FairCop napsal:

Tak Sterling (Dujon) má stejný problém jako RLC - není očkován. A jak správně poznamenal Alex, je to především jeho problém.


Zrovna jsem na to koukal. Mně to přišlo divný, protože loni z něj byl Tuchel nadšený, tak se mi nechtělo věřit, že by ho teď tak rychle odepsal.
Že to je jeho problém? Samozřejmě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FairCop



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 10847

7400.0 points

PříspěvekZaslal: st červenec 13, 2022 4:13 pm    Předmět: ... Citovat

Další zajímavé mladé jméno posiluje naši Akademii.

https://www.footballinsider247.com/sources-newcastle-and-chelsea-in-race-to-sign-southampton-sensation-tyler-dibling/

Koukal jsem na sestřih jeho hattricku proti Newcastlu a byl jsem poněkud zmatený, protože až na konci jsem pochopil, že to nebyla opakovačka jednoho gólu nebo všechny tři Very Happy
_________________
John Terry - Captain, Leader, Legend

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FairCop



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 10847

7400.0 points

PříspěvekZaslal: so říjen 15, 2022 8:23 pm    Předmět: Re: ... Citovat

FairCop napsal:
Hodně zajímavá posila pro naši Akademii a kdo ví... ne, to ještě ne.

Shumaira Mheuka - ve 14ti hrál Premier League U18 a jako třináctiletý hrál proti naší U17 a podle @chelseayouth si tam z naší obrany dělal trochu trhací kalendář. Nakonec dal jen dva góly.

Co se týče pozice hrotového útočníka, tak nebylo k mání na Ostrovech podle všeho prakticky nic lepšího. Neil Bath ho prý Boehlymu hlásil jako jeden z největších cílů - btw, z Akademie zatím zní, že Boehly nelhal, když sliboval velkou podporu.


Tak za naši U18 si už zahrál (má na kontě 3 zápasy a 1 branku). Ve 14ti not bad.

Každopádně za U16 teď v rozmezí týdne 2 zápasy a 2 hattricky Very Happy

Dávám to sem jen jako zajímavost, pokud by to někoho zajímalo - a je mi samozřejmě jasné, že cesta je dlouhá a když vzpomenu na takového Feruze, tak si připomenu, že může skončit všelijak.

Ale pokud to někomu přijde až moc divoké, řešit kluka, kterému je 14, tak jen připomenu, že v této sezóně za Arsenal debutoval Nwaneri, kterému bylo patnáct "a půl" Very Happy
_________________
John Terry - Captain, Leader, Legend

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Talker



Založen: 8.2.2012
Příspěvky: 7792

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne říjen 16, 2022 6:54 am    Předmět: Re: ... Citovat

FairCop napsal:
FairCop napsal:
Hodně zajímavá posila pro naši Akademii a kdo ví... ne, to ještě ne.

Shumaira Mheuka - ve 14ti hrál Premier League U18 a jako třináctiletý hrál proti naší U17 a podle @chelseayouth si tam z naší obrany dělal trochu trhací kalendář. Nakonec dal jen dva góly.

Co se týče pozice hrotového útočníka, tak nebylo k mání na Ostrovech podle všeho prakticky nic lepšího. Neil Bath ho prý Boehlymu hlásil jako jeden z největších cílů - btw, z Akademie zatím zní, že Boehly nelhal, když sliboval velkou podporu.


Tak za naši U18 si už zahrál (má na kontě 3 zápasy a 1 branku). Ve 14ti not bad.

Každopádně za U16 teď v rozmezí týdne 2 zápasy a 2 hattricky Very Happy

Dávám to sem jen jako zajímavost, pokud by to někoho zajímalo - a je mi samozřejmě jasné, že cesta je dlouhá a když vzpomenu na takového Feruze, tak si připomenu, že může skončit všelijak.

Ale pokud to někomu přijde až moc divoké, řešit kluka, kterému je 14, tak jen připomenu, že v této sezóně za Arsenal debutoval Nwaneri, kterému bylo patnáct "a půl" Very Happy


Díky za info. Stále dlouhá cesta před ním, každopádně třeba za 2-3 roky si vzpomeneme Very Happy (třeba i dříve).

Když už jsme u téma juniorka, kdo by mohl být teoreticky náhrada na RB/RWB? Sterling byl asi nejnadějnější/nejpřipravenější na tu roli, ale ten je gone.

Máme tam někoho, kdo by se mohl posunout z Dev Squad/U-18 do role náhradníka a dostat minuty?
_________________
Guuus Hidiiiiink!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FairCop



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 10847

7400.0 points

PříspěvekZaslal: ne říjen 16, 2022 12:06 pm    Předmět: Re: ... Citovat

Talker napsal:


Nemyslím si, že bychom se měli moc dívat tímto směrem při hledání náhrady za Jamese.

Akademie má pořád zajímavá jména, ale poslední sezóny je tam trochu útlum té celkové kvality a začalo se to nakopávat zase toto léto novými nákupy.

Mně paradoxně přišlo, že to víme a jako takový zajímavý kompromis přišel Henry Lawrence, který mohl být zajímavý back-up, kdy ve 21letech zahraje na obou krajích a poslední roky se jen a jen zlepšoval. Hrál v Champu a typologicky ten hráč, který tě asi nikdy nenadchne, ale takových borců potřebuješ v týmu mít docela dost.

Já to říkám pořád, ale já osobně mám rád takové ty Zoumy, Emersony nebo Meirelese, za které se klidně i něco málo zaplatilo a oni ti na tom postu udělají fajn back-up, kdy ti zároveň nebudou rozesírat kabinu nadáváním, proč nehrají.

S Jamesem máme zatím asi "štěstí", že reálně on bude extrémně chybět tuším ve 2 zápasech. Zbytek je něco, co musíme být schopni pokrýt z vlastních zdrojů a vůbec se nelitovat. Azpi mě proti Wolves nijak neurážel, ale to bylo taky tím, že tam ty jeho pomalé návraty a propadnutí nebolely. Arsenal i City to budou trestat a tam alternativu nemáme. Ale jo, jsem zvědavý, jak to Potter pojme, protože ví jak jsou rozdané karty a na co má ty hráče připravovat.
_________________
John Terry - Captain, Leader, Legend

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bluescfc



Založen: 10.9.2011
Příspěvky: 780

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne říjen 16, 2022 9:36 pm    Předmět: Citovat

Dion Rankine
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=nX4bohuBV-Q
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FairCop



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 10847

7400.0 points

PříspěvekZaslal: st únor 01, 2023 8:57 am    Předmět: ... Citovat

Andrey Santos se ukazuje jako čím tím zajímavější investice - v 18ti letech.

Prý jsme dotáhli do konce taky příchod Jimmy-Jay Morgana ze Southamptonu. Zároveň se snad spekuluje, že se nakonec nedotáhlo do konce hostování Hutchinsona, který měl jít do WBA (silová liga by pro něj byla dobrá zkouška).
_________________
John Terry - Captain, Leader, Legend

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Georgewon



Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 8433
Bydliště: Brno
10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2023 2:46 pm    Předmět: Citovat

Pulis přesně o tom, o čem jsem se tady snažil mluvit. Díky tomu, že se rozjel zdánlivé "bohumilý" projekt s nakupováním hráčů pod 24 let, tak to na první dobrou nevypadá tak hrozně, ale dopady to má brutální. Když se koupí takový Auba, řekne si člověk, že za rok za dva zmizí, ale tihle hráči tu zůstanou hodně hodně dlouho a nikdo se přes ně nedostane...

🗣️ Toni Pulis o přestupech Chelsea: „Chelsea měla za posledních 10 let pravděpodobně nejlepší akademii v Anglii. Díváte se na hráče, kteří jsou v klubu možná od svých 10, 11 nebo 12 let a dostali se do fáze, kdy jsou blízko proražení do prvního týmu, podávali dobré výkony na všech mládežnických úrovních, byli na hostování a najednou přijde nové vedení a utratí nehorázné částky za mladé hráče ze zahraničí. Pro tyto mladé hráče to musí být opravdu zničující, stejně tak pro samotnou akademii. Nedává mi smysl mít akademii, když tito mladíci nedostanou šanci hrát za první tým.”
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vitasrp



Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1590

9697.0 points

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2023 3:22 pm    Předmět: Citovat

Já bych řekl, že se nic zásadního nemění. Drahé posily tu byly vždycky, klub vždycky kupoval ty nejlepší hráče, však v roce 2020 dovedl poměrně mladé drahé hvězdy v podobě Havertze, Wernera nebo Chilwella. A i přes to teď máme v kádru nejvíce odchovanců, co si pamatuju.

Druhá věc je, že tohle utrácení tu určitě nebude donekonečna, s tím se úplně nedá počítat.

Třetí věc, o čemž mluvil třeba novinář Liam Twomey, je, že ti samotní hráči často berou akademii Chelsea jako tu nejlepší možnou fotbalovou školu, což ale neznamená, že budou profi fotbal hrát zrovna v Chelsea. Mezi třeba 12-18 rokem života je to nejlepší místo, kde rozvíjet své fotbalové dovednosti, načež pak se rozhodnou, jakým směrem vést svou kariéru dále.

A čtvrtá věc - z pohledu klubu je to zase efektivní způsob, jak vydělat peníze. Když se mladík ukáže v dobrém světle a zvládne jedno, dvě hostování, tak se pak ve 20 letech dá prodat třeba za 20 miliónů liber, což rozhodně není zanedbatelná částka, protože v účetních výkazech je tahle transakce vedena jako čistý zisk.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 50, 51, 52  Další
Strana 51 z 52

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com