Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

MS 2022

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Reprezentace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
InfernaL



Založen: 15.10.2007
Příspěvky: 1638
Bydliště: Brno
10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2022 10:19 pm    Předmět: MS 2022 Citovat

Koukám že katarské mistrovství uprostřed sezóny tady nikoho moc nezajímá, ale už se nám turnaj posunul do pokročilé fáze, kdy to začíná být zajímavé.

Senegalci dneska předvedli dost ostudný výkon a teda Mendy i Koulibaly za mě velké zklamání. Je fajn, že už jedou domů a aspoň si odpočinout, nicméně mám pochybnosti nad jejich kvalitou i do budoucna. Rozhodně to nebyli ti tahouni, kterými asi měli být.

Mount se zdá že bude také už dost odpočívat, Gallagher je tam nejspíš jen do počtu. Sterling jel dneska domů, prý se mu do domu vloupali lupiči. Uvidíme, zda se vrátí, ale taky mám dojem, že ze základní sestavy vypadl - a to oprávněně.

Jinak já měl za to, že Wesley Fofana je ve francouzské nominaci, a až dneska jsem zjistil, že tam je jiný Fofana - záložník. On je furt zraněný, nebo se tento drahý talent nedostal do nominace kvůli výkonům?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
dixks



Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 3006
Bydliště: Praha
3900.0 points

PříspěvekZaslal: so prosinec 10, 2022 7:18 pm    Předmět: Citovat

Já MS sleduju tak po očku. Někteří naši hráči se ale ukázali v dobrém světle. Pulisic, Ziyech nebo Kovačić. T. Silva klasicky - tomu jsem to fakt přál, bohužel na Chorvaty nevyzráli. Brazilci obecně mají s evropskými týmy problém.
Mount, Sterling - tam to není vůbec ono. Senegalci totéž.

Fofana je zraněný a pokračuje v rekonvalescenci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Reprezentace Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com