Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Ncastle

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so listopad 25, 2023 3:43 pm    Předmět: Ncastle Citovat

Cucurella klasika, akonahle neni cely zapas v pressingu a ocakava sa daco pozicne v bloku, tak je z neho trhaci kalendar. Blbe je ze cely tim vyzera dost zmateny z toho ze musi vacsinu macu branit hlboko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so listopad 25, 2023 4:37 pm    Předmět: Citovat

Midtable team ako zo sablony a to bude sakra vela roboty to zmenit. Este aj Silva a James za klaunov miesto toho aby tim potiahli.
vitasrp

9697.0 points

PříspěvekZaslal: so listopad 25, 2023 4:42 pm    Předmět: Citovat

Jako tohle fakt nikam nevede, chvíli to vypadá, že by se něco snad mohlo tvořit, aby se to prostě hnedka příště totálně zbouralo. Úplně o hovně.

Ti hráči jsou strašně stupidní, některý chyby a kraviny, co dělají, to nemám nejmenší pochopení. Hlavně oni si nechají dát čtyři žluté karty za nesportovní chování, to je úplně neuvěřitelný. Kvůli totálním debilitám příště nebude Reece, nebude ani Cucurella a zas máme ze sestavy posraný torzo.

By mě fakt zajímalo, jestli tohle ještě někoho baví.
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2023 2:41 pm    Předmět: Citovat

vitasrp napsal:

By mě fakt zajímalo, jestli tohle ještě někoho baví.

Podle mě je to naprosto očekávatelný scénář. Vše, čeho jsem se obával před sezónou, se naplňuje. Za sebe jsem přesně tam, kde jsem čekal, že v tomto období budu.

Když během jednoho roku za mld liber poskládáš tým z nezkušených kuřat, nemůžeš očekávat nic jiného, než co se děje teď. Jedinou otázkou je, jak velký rozptyl ta sinusoida bude mít. Jestli velký nebo opravdu velký.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2023 7:56 pm    Předmět: Citovat

Takhle - ještě v prvním poločase mě to celkem bavilo. Very Happy

Jo, byly tam stupidní chyby, neproměněné šance, naopak darované šance, ale mělo to náboj. Po poločase se to kompletně dosralo, ale zase za poslední měsíc jsme měli fakt nějaké parádní zápasy. Upřímně mě to baví nejvíc určitě od první Lampardovy sezony, možná déle.

A jak píše Dixks - přesně tohle bylo za mě očekávané - blbej start, protože nesehranost (do toho ještě zranění, nový kouč atd), nějaké skládání sestavy. Pak jsme se zvedli, předvedli skvělé výkony, teď jsme zase spadli dolů. Po repre pauze.

Uvidíme, jak to bude vypadat v příštím zápase, kde už budeme mít zase kompletnější sestavu, ti hráči dostali facku a teď snad spadnou na zem.
Miguel19

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2023 10:26 am    Předmět: Citovat

Na tu kompletnější sestavu jsem zvědavej, když nebudeme mít ani jednoho krajního beka... Very Happy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: