Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Brighton

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2023 5:02 pm    Předmět: Brighton Citovat

Vysledkovo dalsie rodeo. Na jednu stranu vyhrat s Brightonom ktory mal presilovku 60 minut je fakt super a my sme ich herne drzali podstatnu cast zapasu na uzde. Ale zas tie individualne vykony, ten zapas mohol zase dopadnut uplne inak kvoli nim.

Gallagher totalny magor, po oranzovej karte tam spravi hentaky sklz. Po striedaniach sa ten tim zacal rozpadat, odrazu tam neboli hraci s tahom na branu, Maatsen mal co robit aby rozdychal to ako ho tam cvicil Mitoma nieto este aby bol nebezpecny. Dissasi by dnes bez Silvu bol v spravach, toho tam zvrtali jak dorastenca. Collwilovi zjavne nestacila jedna dementna penaltova ruka, zas isiel blokovat center ako Lebron. A Caiceda si necham nabuduce, predsalen sme hrali oslabovku.

Som zvedavy kedy sa dockame nejakeho klasickeho futbaloveho macu velkoklubu, kde dame prvy gol a potom to zaklincujeme v pohodke druhym to otvorenejsej obrany, ale tak je to zabava.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bluescfc

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2023 7:05 pm    Předmět: Citovat

Nějak vám to tu umřelo.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2023 8:07 am    Předmět: Re: Brighton Citovat

Freddie napsal:
Som zvedavy kedy sa dockame nejakeho klasickeho futbaloveho macu velkoklubu, kde dame prvy gol a potom to zaklincujeme v pohodke druhym to otvorenejsej obrany, ale tak je to zabava.

Jedna věc je to, že jsme velkoklub, ale na hřišti přeci nehraje historie, ale hráči.

Mě by zajímalo, jestli v čase Zoly a pak Mourinha seděli ti old fans v hospodě a říkali: "Over performujeme už pár let, nejsme United ani Liverpool, nechápu na co si to hrajeme. Liga Mistrů je nad naše poměry." ... skoro si tipnu, že ne.

A stejně hloupě mi zní představa, že někdo vidí na hřišti Mudryka (současné skills), Jacksona, Disasiho, Sancheze - krajní beky ze stoperů, 11 zraněných/vykartovaných hráčů, věkově snad 1-2. nejmladší tým v lize a řekne "tohle je velkoklub?!".

Chcíplo to tady, protože polovina lidí si jede to svoje a neposlouchá tu druhou polovinu a logicky to už obě strany sere. Já chápu, že někoho už nebaví mi vysvětlovat, že to vidí jinak ... fair enough, jen prostě tenhle proces potrvá měsíce nebo roky a rozumím, že po tom, co jsme tady dvě dekády prožívali, tak úroveň trpělivosti (a taky očekávání) je jindy.

Těžko hodnotit výkony hráčů, když pak člověk lavíruje nad tím, jestli je to fér, když je klukovi 21-22 a v klubu je pár měsíců ... pak si zase řekneš, že to nemůže být alibi, že bere peníze jako z pohádky, tak za to je fér něco očekávat.

Ten tým je v procesu, hrozně by se nám hodilo porazit United. Kdyby se to povedlo, tak na Ligu Mistrů budeme ztrácet 7 bodů. A při současné Premier League, kde o poháry bojuje snad 10 klubů, tak rozhodně není nic daného.

Nkunku i Lavia by se nám už hodili - stejně jako nám chybí Chukwuemeka, který tam Pochovi krásně pasoval, ale naposledy si kopl do míče v srpnu (a dal gól Very Happy ). Nemůžeme si pomoct ani Maduekem, který v těch zápasech vypadá hrozně... ano, můžeme mluvit o velkoklubu, ano můžete říct, že jsem vypsal výmluvy, ale fakt je prostě takový, že ta prohra na Newcastlu hodila současné nálady do mnohem většího pesimismu, než je podle mého na místě vzhledem k okolnostem.

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Davo10

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2023 9:26 am    Předmět: Citovat

K zápasu - zase bavil, a to je pro mě jeden z hlavních faktorů, takže takové zápasy, obzvlášť pokud skončí vítězně mám rád. Naštěstí jsem před týdnem neměl prostor, abych viděl ten s NUFC, takže mám v hlavě vzpomínku jen na MCFC a teď Brighton - obojí zajmavé a zábavné zápasy.

Pozitiva: využíté efektivní standardky v první půli. Extrémně nutné 3 body.

Postřehy: Gallagher je fakt pako s těmi zákroky. Jako obdivuji jeho zápal (kéž by si od něj Mudryk vzal příklad - ještě se tu zastavím, fakt nechápu jak hráč s takovou rychlostí a předpokládám i fyzičkou, může takhle flákat ten presink, to je do očí bijící, hrůza) ale chodit do těch zíkroků s takovou intenzitou, když už mám žlutou, to je fakt magořina nejvyššího stupně. A ukazuje to to, co jsem zmiňoval už minule - číší z toho taková ta herní hloupost, chybějící herní inteligence, umět věci dobře vyhodnotit. Úplně si sami podřezáváme větev. Ty týmy okolo nejsou o tolik lepší, často vůbec nejsou lepší, ale nemůžeš prostě každý zápas si sám něčím takovým a podobným podřezávat větev. Sanchez - já mám rád ten jeho styl chytání, ale to jak mu podjel ten míč pod nohou, kdyby to bylo prudší, byl to gól a další jeho zkrat. Masakr. Pak ke konci dvakrát z odkopu přímo do autu a dostávalo nás to pod zbytečný tlak. Je to pořád takové nespolehlivé na můj vkus. T.Silva - kéž by mu mohli ubrat 10 let aby tu byl ještě dekádu. Neskutečně inteligentní hráč. Jak už tu někdo zmínil, Disasi proti němu vypadá jak hráč z okresního přeboru. Dobře to šlo vidět u té akce ve vápně, jak ho tam úplně Mitoma vykoupal tou kličkou, protože on vůbec nevěděl, která bije a Silva to musel hasit.

Teď United - ti jsou tak marní, že to snad ani nemůžeme prohrát. To je přesně ten zápas, který potřebujeme vyhrát, získáme tím půdu pod nohama. Ne že nás tihle zoufalci zase srazí k zemi. Uvidíme. Už se těším. Tím jak nehrajeme Evropu, tak vidět CFC v týdnu, těším se jak malý kluk Smile

Hezký den všem kluci. Snad se to tady opět rozjede k zajímavým debatám. Chybí to.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2023 10:29 am    Předmět: Citovat

Viděl jsem zápas až teď z opakovačky. Bohužel víkendy už nejsou tak volné, ne vždy zápas stihnu nebo jej pak můžu okomentovat. Třeba Newcastle jsem naštěstí neviděl.

Já si z toho zápasu odnáším dvě věci. Že jsme nedisciplinovaností totální retardi a že nám začíná fungovat záloha. To první je do očí bijící. Kapitán si opět nechá dát hloupou druhou žlutou kartu. Ale není to jen o nich. Jackson už měl zápasový trest a stejně tam po odpískání dohrává akci 15 sekund až do branky, taky to mohla být žlutá. Vzteká se na rozhodčího. Caicedo taky mohl jít ven.

A že nám začíná fungovat záloha je především zlepšením Caiceda. Přínos v rozehrávce je tisíc a jedna oproti prvním zápasům. Tam mu strašně trvala nabídka stoperům, teď to začíná dělat automaticky. Dáme dvě přihrávky mezi stopery a Caicedo se uvolní přesunutím o 30 metrů do prostoru. Však taky Enzo už není tolik potřeba a můžou hrát výše oba, jak on tak Gallagher. Tím by mohl Palmer nahradit Gallagher aniž by musel na plac třeba Ugochukwu. Ten mě zatím extrémně nepřesvědčil.

Bude se vracet Nkunku a Lavia. Vlastně i James si ještě po tom zranění dá týden víc na slušný trénink. Těším se, kdy poprvé Nkunka vypustíme.

Neříkejte mi, že VAR není přínosný. Jsou s tím taky excesy, stále za videem sedí totální kokoti z rozhodcovské squadry Premier League. Nicméně bez VARu bychom měli totální ovlivnění zápasu ani by se nemrklo. Včerejší chyby rozhodčího jsou srovnatelné s chybou VARu, která se stane jednou za měsíc. Tady šup dvakrát za zápas. Nejdřív jasná penalta pro nás. Mudryk může být rád, že mu Milner nohu nějak nešpracnul, taky mu ji mohl klidně zlomit takovou prasárnou. K tomu to rozhodčí korunuje, že nedá červenou. Tam se mělo pokračovat deset na deset a klidný průběh zápasu pro nás. Pak pískne penaltu za nastřelenou hubu jak kdyby to měl nařízeno od sázkařské mafie. Čuráci u VARu ho to pošlou zkoumat k monitoru, ale to už je fakt o lidech co u toho sedí.

Video splnilo účel a my máme 3 body. Bez něj bychom lehce prohráli. I přes ty neduhy jsem pro-VAR bezpodmínečně od chvíle, co si plešoun Taylor dovolil odpískat faul Alonsovi za červený kung-fu zákrok brankáře Tottenhamu mimo vápno. To jsem hned věděl, že VAR v nějaké formě musí zůstat, aby k podobné zlovůli nemohlo docházet. Je to o správném nastavení a o lidech, co za ním sedí.

Navíc VAR nemůže za to, že se nepřevezme kvalitní automatický ofsajdový systém. Pak šaškují 2 minuty hledáním ofsajdu, který jim v 99 % případů může předhodit AI a oni jen posoudí správnost a opraví to 1 %, které za celou sezonu ani nemusí nastat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Davo10

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2023 10:41 am    Předmět: Citovat

Díky Alexi za dobré pointy, u toho mě napadlo ještě pár dalších věcí, co jsem už zapomněl Very Happy

Jackson - přesně toto mě napadlo, co píšeš. Magor. Už těch žlutých má jak hrom a pořád dělá takovéhle blbosti absolutně zbytečné, ničím přínosné. Nechápu. Samozřejmě když dostane žlutou za to že neúnavně presuje a někoho dojede kdy se snaží mu sebrat míč a svůj tým poslat do 100% šance, tak to je ok, ale žluté tohoto typu nesnáším. A tohle upřímně bylo klidně na žlutou.

Caicedo - zase souhlas se vším co píšeš. Ten přínos se mi moc líbí. Já mám hrozně rád ten jeho agresivní přístup a to jeho odebírání míče. Ale kolem 60.minuty jsem si říkal pro MP: Dej ho dolů, on 100% dostane druhou žlutou, půjdeme do 9, a zase ten zápas ztratíme. A upřímně, pak tam měl jak zákrok za který bych ho vylil, tak i gesta a kecy za které bych ho já osobně poslal ven. Nechápu. To je šílené. Nerozumím tomu, proč jsme tak jakoby podráždění a nedisciplinování.

A takový funny moment - hlavně, že jsme prej nechtěli podepsat nakonec Adamse, protože není zdravý, tak máme Laviu, je prosinec a ještě nehrál achjo Very Happy bude to zajímavé až se objeví on, Nkunku a Carney zpět.

A vlastně mě ještě překvapilo, že od začátku seděl Palmer. To jsem nečekal.

A nezlobte se, ale Broja mě mega hrozně nebaví. Absolutně nudné kopyto.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2023 10:46 am    Předmět: Citovat

K závěru utkání dvě věci. To nebyla jen vymyšlená penalta, ale i ten přímak za faul Enza, u kterého byl extrémně blízko a stejně to útočníkovi soupeře zbaštil. Přitom Enzo neudělal jediný viditelný pohyb co by mohlo být požadováno za faul. Pak tam Milner udělá Brojovi takovou stoličku, že si u toho málem zlomí nos. Extrémně nebezpečná situace a rozhodčí nic, jsme se museli dožadovat i blbého přerušení. Nekompetence, kterou VAR ve většině případů kompenzuje správným směrem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2023 10:55 am    Předmět: Citovat

Alex napsal:

Dvě věci: 1. Na toho Jacksona jsem úplně zapomněl a přesně si pamatuju, že jsem si fakt říkal, že to už není normální.

Btw, v tom zápase několik hezkých technických věcí, ale občas předržuje úplně idiotským způsobem, kdy je vidět, že on ještě není chladnokrevný hroťák. A vybavuju si jeden brejk, kdy jsme šli 3 na 2? a vyvážel to právě Jackson. A tam se naplno ukázalo, že ti kluci mají talent, mají kam růst, ale aktuálně to není na ůrovni velkých klubů - Mudryk vůbec nevěděl, co má dělat, ten automatismus, kdy chceš spoluhráči odtáhnout obránce tam nefungoval a Nicolas to to pak stejně ani od nohy nedal.

2. VAR podepisuju a říkám si, že by mě fakt zajímalo, jestli je Anglie fakt čistá, co se týče rozhodčích. Koukal jsem na City se Spurs a ta "nevýhoda" na konci zápasu byla skutečně z kategorie "wtf".

FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2023 11:04 am    Předmět: Citovat

Davo10 napsal:

Broja to měl těžké včera, tam byly hlavně nákopy a přestože on rychlost má, tak bych se nedivil, kdyby tam byl primárně od defenzivních standardek a podržení nákopů (to se mu snad nepovedlo ani jednou). Ale není v tempu, já bych u něj byl ještě opatrný, pořád je to mladý kluk a návraty po takových zraněních nejsou snadné.

Ale k tomu Palmerovi - mně se teda nelíbil už proti Newcastlu a myslím si, že i dneska bylo vidět, že potřebuje zesílit. On v útočné třetině má výhodu, že tam obránci a záložníci nechtějí nutně faulovat a je to opatrnější. Ale když to rozjíždí více z hloubky, tak dohrávat ho je hodně efektivní strategie... a paradoxně mi přijde, že na vlastní polovině volí výrazně horší řešení, než na té útočné. A ani nevím, jestli je to paradoxní nebo logické, ale teď mi v těch dvou zápasech přišlo, že nevolil správná řešení a v těch soubojích byl slabý.

Miguel19

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2023 5:32 pm    Předmět: Citovat

Caicedo žlutou neměl. Tam to posrala režie. Tu dostal Badiashile, jak jinak než za zakopnutí míče...

Caicedo tak hrál s čistým štítem...
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2023 10:31 am    Předmět: Re: Brighton Citovat

FairCop napsal:
.

A stejně hloupě mi zní představa, že někdo vidí na hřišti Mudryka (současné skills), Jacksona, Disasiho, Sancheze - krajní beky ze stoperů, 11 zraněných/vykartovaných hráčů, věkově snad 1-2. nejmladší tým v lize a řekne "tohle je velkoklub?!".

.

To si ma asi zle pochopil. Velkokluby maju priebeh zapasov ako som popisal v 2/3 pripadov, u nas by mi stacilo raz za cas nieco podobne. Akceptujem ze tim je v procese, ajked po tej vyhodenej miliarde uz toto je znizenie latky za mna. Ale robime fakt vela individualnych chyb a nelogickych veci. Niekomu to pride automaticke ked je tim mlady, za mna to je cez ciaru uz. V sucasnosti 20 rocni hraci uz vedia byt herne inteligentni, druha vec je ze u nas tie sprostosti uz robia aj starsi hraci.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: